Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Стария пристан

Предишната тема Следващата тема Go down

Стария пристан

Писане by Амелия Нортфорд on Съб Ное 19, 2011 4:24 pm

Амелия Нортфорд

Брой мнения : 691

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Re: Стария пристан

Писане by Owen Smith on Чет Ное 24, 2011 6:12 pm

След няколко минути, Смит и госпожица Вампирката, пристигнаха на стария пристан. Оуен така и не бе разбрал защо вече е изоставен, но не се интересуваше много от това. Важното в този момент бе, че Елена не упорстваше и се бе оставила той да я носи.
В крайна сметка, инкубът я пусна на земята и й се усмихна дяволито:
-Поне тук не ми създаде проблеми. - засмя се той и я придърпа към себе си, за една кратка целувка. А след като отлепи устни от нейните, я вдигна и я хвърли във водата. Гледката на мокра вампирка щеше да бъде интересна. Също така, му беше интересно дали Елена ще му се разкрещи или ще му го върне. Смит седна на бетонения мост, ако така можеше да се нарече онова подобие на мост, което бе останало от годините:
-Е хареса ли ти банята, вампирке? - попита той видимо развеселен.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Брой мнения : 46

Вижте профила на потребителя

Писане by Helena O'Callaghon on Чет Ное 24, 2011 6:28 pm

Елена пое купчината дрехи и въздъхна. Ясно беше, че ще се разхожда по бельо настанена върху рамото на също толкова облечен сексапилен инкуб.

-Не, че не ми харесват целувките ти.. просто има една тънка подробност, която не ми позволяваше да си призная това - Елена плъзна ръце по изваяното тяло на Оуен и затвори очи. Реши, че може да се довреи на Смит и да го остави да я замъкне на някъде.

(...)
След значително кратко време, Елена усети, че инкуба спря. Тя отвори очи и видя старият пристън, който по нейно врме бе процъфтяващото пристанище на града. Усмихна се довлоно и слезе на земята. Или поне се надяваше да остане там. Което нещо не й се получи, защото след пореднат кратичка целувка, тя се озова във водата.

-Оуен Смит, смятъй, че в мога в който стъпя на сушата ще си изпатиш - Елена, наруши молбата муза лчино пространство, ипращайки му мислено заплахата, изпълнена с толкова смях.

Елена излезе от водите на реката и тръсна глава. Мокра от горе до долу, тя запристъпва към Оуен бавно и сигурно. Или поне бе така преди да стигне дистанцията от около метър.

-Ако искаше да ме видиш влажна, можеше сам да кажеш - Елена се надиигна на пръсти и захапа леко долната устна на Смит. Мокрото й тяло се допря до неговото и тя усети горещата му кожа.
Helena O'Callaghon

Вид: : Хибрид - вампир/вещица
Име: : Елена О'Калъгън
Възраст: : 22/768
Дарба: : контрол над ума; прекалено изострени сетива.
Брой мнения : 178

Писане by Owen Smith on Чет Ное 24, 2011 6:56 pm

-Миличка, ти не си влажна, ти си мокра. - засмя се той и се отдръпна от мокрото й тяло. Като ръцете му останаха на ханша й. Лявата ръка на Оуен остана където беше, но преди да се усети Елена, дясната му ръка се шмугна под колената й, хващайки я за пореден път, и издигайки я във въздуха. След няколко секунди Елена отново бе във водата, но този път не беше сама, защото Смит скочи с нея. Когато изплуваха на повърхността Смит се засмя и опръска Елена:
-Все още съм обиден задето отхвърляше така безмилостно целувките ми. Инкубите сме доста раними същества, стане ли въпрос за ласките. - подсмихна се той и целуна мократа вампирка.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Чет Ное 24, 2011 7:14 pm

-O, нима на господин сваляча да му е наранено егото - Елена отстъпи крачка назад и огледа Оуен. Една капка се стече по мокрото му тяло и се върна обратно в реката. Кели се засмя тихо и се гмурна. Поседя под водата известно време, след което се появи зад Смит. Прокара ръце по тялото му и се спря малко нат слабините му - Ако е така, мога да се опитам да помогна с нещо... Ако разбира се скъпият ми инкуб би допуснал една непослушна и ненаситна вампирка да седи в близост до него.

Кели целуна нежно вратът му и го обърна към себе си. Впи пъстрите си очи в неговите и опря ръце у гръдта му. Зае се дарисува фигурки върху добре оформеното му тяло, докато мълчаливо очакваше отговорът му.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Пет Ное 25, 2011 3:52 pm

-Моето его? Наранено? Не и в този живот. - намигна й Оуен и хвана ръцете й, придърпвайки я в прегръдката си, като прошепна: - Тази целувка не ми хареса, а имаш още дрехи по себе си. - засмя се той и погледна вампирката. Нямаше да я остави да се съблече изцяло, но самата игричка с нея беше незаменима. Смит погали косата на Елена и я притисна още повече към себе си:
-Е как е живота на един вампир? - полюбопитства той и се усмихна. Сините му очи изучаваха всеки сантиметър от лицето на кръвопийцата. Той се подсмихна и пусна момичето, пи поклащайки глава отиде до дънките си, изваждайки кутията с цигари. Седна на студения цимент и запали отровата която успокояваше нервите му, след което погледна Елена и й се усмихна мило.

Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Пет Ное 25, 2011 7:09 pm

Елена обърна демонстративно глава и въздъхна отегчено. Явно и Оуен беше като всички свалячи - флирт, секс а после сбогом. Не, че и Елена понякога не се държеше така, но все пак.

-Да имам, дрехи - потвърди тя и се измъкна от прегръдката на Оуен - Но и ти не оставаш по-назад. Даже ти си с по-малко - Елена кимна към бельото на младежа и се усмихна.

Елена се измъкна на сушата и измъкна ризата на Оуен. Облече я и седна на кея. Или поне това, която беше останало от него.

-Животът на един вампир не винаги е като по лигавите филмчета - Кели се усмихна и отмести кичур от косата си. Не смяташе сега да му изнася трактар за живота на един вампир, затова го остави да се задоволи само с това. -Eла - Кели кимна на Смит и го помоли да се приближи. И коато, той бе достатъчно близо до нея тя обви крака около кръста му и го целуна Целувка, изпълнена с много емоция, много страст, много о онова чувство де влюбеите хора му викаха любов. Само че, за Кели то си беше чиста проба флирт в прекомерени количества.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Пет Ное 25, 2011 10:28 pm

-Да, живота им е значително по-секси. - засмя се Оуен след като прекъсна целувката и погледна Елена. Погали леко лицето й и се подсмихна. - Все още не е достатъчно добра целувка. Ще трябва да се постараеш повече. - намигна й Смит и се отдръпна. Ризата му й стоеше перфектно. Точно като момичетата от "Моделите на Виктория Сикрет" в онези техни секси фотосесии, където модела беше с мъжка риза, закопчана накриво. Ах, красота. Оуен притвори за миг очи, радостен от гледката. Елена със сигурност имаше тяло на модел на Виктория, а превъплъщаването й в един от тях, макар и случайно, бе повече от прекрасно. Инкубът прокара ръка по крака й, и я придърпа към себе си, прошепвайки:
-Това е флирт, не искам никой от нас да се влюбва в другия, нека бъдем на ясно. - засмя се той и я целуна. Беше убеден, че и за Елена това е просто флирт, но все пак, не беше лошо човек(или инкуб) да се подсигури предварително, преди някой да се е опарил. По принцип инкубите рядко се влюбваха, но предупреждението, не беше зле, и за двамата..

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Съб Ное 26, 2011 3:08 pm

Елена се разсмя и отново придоби сериозно изражение.Тя да се влюби. Нещо
толкова абсурдно. След последното си влюбване си беше забранила такива
своеволия.

-Смит. Аз не се влюбвам.
- Кели му намигна . Поне за нея нямаше нужда от предупреждение. -Започвам да си мисля, че нарочно се правиш на капризен и не харесваш целувките ми - Кели се усмихна мило и впи топлите си очи в неговите. За пореден път се обеждаваше, че сините очи са нещо по-силно и от най-силната магия на света. -Но пък какво да те правя ... Вече ти се вързах на ъкъла. - вампирката протегна ръце на пред в знак, че се оставя Смит да прави каквото му скимне с нея.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Съб Ное 26, 2011 7:52 pm

-Но пък какво да те правя ... Вече ти се вързах на ъкъла. - тя протегна ръце напред показвайки на Смит, че е съгласна с всичко.
Оуен се подсмихна и погледна настрана, към водата:
-Казваш го сякаш е нещо лошо. - започна той и се засмя. - Сякаш съм малко момченце което ти наглеждаш. - Смит си придаде обидена физиономия. Стана от цимента и взе дънките си, като ги обу набързо, оставяйки ги откопчани. След това седна до Елена и я придърпа във скута си, като я целуна страстно и продължително. Едната му ръка се плъзна под ризата, а другата по крака на вампирката. Когато приключи целувката се обърна и издърпа якето си, изваждайки една малка метална бутилка, вътре в която имаше уиски. Той я отвори с една ръка и отпи малко:
-Може да съм наполовина човек, но пороците са ми в повечко. - засмя се той и остави бутилката на цимента, като отново целуна Елена.
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Нед Ное 27, 2011 10:24 am

Да се прави на сърдит му отиваше. Или поне Елена реши така. Нацупената му физиономия, която всъщност изразяваше "обида" беше някак симпатична.

-О моля те, няма нужда да се цупиш. Но че си малко момче, си прав - Кели го целуна. Интересно, колко ли време можеше да изтърпи да се държи мило с хората, в случая инкубите.

-Твоите пороци са далеч, по-безопасни от моите - пошегува се Елена след като отлепи устни от тези на Смит. Като се замислеше, той само пиеше и пушеше. Е и от части и флирта можеше да мине за порок, но спокойно можеше да се каже, че е от онези, сладките пороци, които карат човек да тръпне от удоволствие. А нейните пороци нямаха край. - Така и не ми разказа нищо за себе си. Мразя, когато съм в неведение за нещо, а в случая не знам за миналото ти... - Елена закопча ризата и го погледна мило.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Нед Ное 27, 2011 7:08 pm

-Така и не ми разказа нищо за себе си. Мразя, когато съм в неведение за нещо, а в случая не знам за миналото ти... - каза Елена, след което започна да закопчава ризата на Смит.
Той се подсмихна и я погледна, в погледа му се четеше празнота:
-Не обичам да говоря за себе си. Няма нищо интересно. - засмя се горчиво той. Не искаше да се сеща за живота си. За последните 12 години прекарани в убийства, за всичко. Всичко което бе правил е цял живот да подтиска себе си, за подтиска всичко което бе свързано с демона и с годините на убийствени целувки, като последното бе буквално. Смит затвори очи за секунда, всички негови жертви бяха запечатани в ума му. След като ги отвори се усмихна весело на Елена:
-Хей, чух че ще има някаква сватба, ходи ли ти се? - смени набързо темата той и се засмя, сякаш нищо не се е случило, макар че винаги му се искаше да загърби живота си и да не се сеща никога за него.
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Нед Ное 27, 2011 7:49 pm

Елена изпищя. Беше забравила за сватбата на Натали. Двете се бяха срещнали преди повече от 300 години и бяха запазили до някаква степен приятелските си отнушения. Което до накъде бе странно за Кели, но пък кой отказваше по още един приятел.

-Оле съвсем забравих.- Елена целуна Смит и се изправи. - Та аз дори имам покана... Някъде тук е - Кели се разрови из купчината дрехи. Знаеше, че на излизане я бе прибрала някъде, но къде?

След няколкоминутно ровене и странни погледи от страна на Смит, Елена най-после откри малкият бял плик.

-Ето - Елена подаде плика на Оуен и се усмихна. - Ще ми бъдеш ли кавалер на сватбата? - Кели не дочака отговорът на Оуен а направио се зае да се облича. Никак не й се искаше да се разделя с ризата му. Погледна го мило и обви ръце около тялото си - Може ли?

п.с.
пиши тук, пък после аз ще пиша направо на сватбата :P
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Нед Ное 27, 2011 8:31 pm

Изведнъж Елена скочи и започна да търси нещо. След няколко минутно търсене брюнетката извади една покана. Смит се усмихна и се изправи, след което закопча дънките си. Поглеждайки към Елена за ризата си, тя обви ръце около себе си и мило попита:
-Може ли?
-Добрем, но само защото на теб ти стои много по-добре.
- засмя се Смит и прегърна Елена през кръста, като я целуна нежно.
-Е, госпожице, нека отидем на сватба. - засмя се отново той и разходи ръката си по гърба на момичето.
Какво пък толкова, и без това не беше ходил на сватби от много време. Смит се усмихна и двамата с Елена тръгнаха към сватбата за която Елена имаше покана.
Owen Smith

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото