Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Нощен клуб "Екстаз"

Предишната тема Следващата тема Go down

Нощен клуб "Екстаз"

Писане by Вантермина Дешае Нортфорд on Съб Ное 19, 2011 5:27 pm

Close your eyes, not your mind. Let me into your soul.
I’m gonna work it ’til your totally blown

And your gun is dirty
So I’m guessing I’m on a roll
Вантермина Дешае Нортфорд

Вид: : Даева
Име: : Вантермина Чарлз Ликуид Дешае Нортфорд
Възраст: : Прекалено много години..
Дарба: : Владее магьосничество и контрол над съзнанието
Брой мнения : 333

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Re: Нощен клуб "Екстаз"

Писане by Фей Чембърлейн on Пон Ное 21, 2011 7:15 pm

Беше много студена вечер, но аз не усещах студа.Бях облечена дори прекалено леко за този месец и това време, но не ми пукаше.Не усещах нищо, най-малко пък студ.

Вървях по една малка уличка, когато чух силна музика.Продължих да вървя и стигнах до мястото откъдето идваше музиката-Нощен клуб ''Екстаз''.

Влязох и се запътих към бара.Добре,че не бях гладна, защото не ми се мисли какво щеше да се случи на горките хора.Като млад вампир, само на три месеца не можех да контролирам жаждата.

Седнах на бара до едно много хубаво момче и му се усмихнах.

-Една водка.-поръчах и погледа ми се върна на симпатичния непознат.

Още една очарователна усмивка се появи на лицето ми.
Фей Чембърлейн

Вид: : вампир
Име: : Фей Чембърлейн
Възраст: : 17
Дарба: : контролиране на мисли
Брой мнения : 64

Вижте профила на потребителя

Писане by Owen Smith on Пон Ное 21, 2011 7:23 pm

Беше поредната студена вечер, и Оуен вървеше без посока. Сякаш краката му сами знаеха къде да отидат. Естествено, там където го водеха, не бе по-различно от обикновените места по които Смит можеше да бъде намерен, а именно някой нощен клуб. Пред очите му се появи надпис "Нощен клуб Екстаз". Името го привлече. Инкуба влезе вътре и обходи с поглед заведението. Когато отиде до бара си поръча уиски и заоглежда момичетата, когато до бара се приближи очарователна брюнетка. "Време за лов" - помисли си блондина и седна до момичето:
-Здравей. Как си тази вечер? - усмихна се чаровно.
Owen Smith

Брой мнения : 46

Писане by Фей Чембърлейн on Пон Ное 21, 2011 8:00 pm

-Здравей. Как си тази вечер?-попита ме момчето.

Отпих от водката и очите ми се спуснаха от горе надолу по тялото ми.

-Добре съм.Ти как си?-попитах и се настаних малко по близо до него. Погледнах го и отново му се усмихнах.

Това момче беше голям сладур и нямах нищо против да пофлиртувам с него, ако разбира се видех, че и той проявява интерес.

-Какво прави такъв сладур, без компания на такова място?-попитах и прехапах леко и съблазнително долната си устна.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Пон Ное 21, 2011 8:12 pm

-Какво прави такъв сладур, без компания на такова място? - попита момичето и прехапа долната си устна.

-Търси си приятна компания. - намигна й той и постави ръката си на коляното й. Горкото момиче, не знаеше в каква беля се забърква, но Оуен нямаше нищо против. Даже не се налагаше да използва дарбата си, тъй като момичето бе настроено да флиртува. Оуен отпи от уискито си и облиза устни, тъй като течността прогори гърлото му. Инкубът бръкна в джоба си и извади кутия цигари, извади една и запали, издишвайки дима настрана от момичето.
-Не разбрах името ти? - повдигна вежда той и се усмихна.
Owen Smith

Писане by Фей Чембърлейн on Пон Ное 21, 2011 8:35 pm

Moмчето извади кутия цигари и запали една.Издиша дима настрана от мен.

-Не разбрах името ти? - попита той повдигайки вежда и се усмихна.

-Фей, приятно ми е.- усмихнах се и подадох ръката си.-Ами ти?-очите ми бяха приковани в неговите.

Беше много симпатичен, а и това, че ръката му беше на крака ми беше добро начало.Дяволита усмивка се появи на лицето ми.Бях много близо до момчето.

-Искаш ли да танцуваме?-попитах го и сложих ръката си върху неговата и го погледнах предизвикателно.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Пон Ное 21, 2011 9:00 pm

-Естествено, че искам да танцувам. Трябва да съм луд да ти откажа. - засмя се той, и глътна малкото останало уиски. Хвана ръката на Фей и я издърпа на дансинга. Телата им се опряха едно в друго, и Оуен плъзна ръцете си по извивките на тялото й, притискайки я плътно до него. Песента беше бърза и ритмична, но Смит реши да излезе от ритъма и да танцуват бавно, прилепени един за друг, усещайки тялото на Фей.
-Харесваш ми. - прошепна й на ушенце той, и се усмихна дяволито. Очертаваше се интересна вечер, с момиче което си търсеше белята. - Между другото съм Оуен.
Owen Smith

Писане by Фей Чембърлейн on Пон Ное 21, 2011 9:13 pm

-Естествено, че искам да танцувам. Трябва да съм луд да ти откажа. - засмя се той ,доизпи питието си ,а и аз глътнах една голяма глътка от моето питие и го оставих да ме издърпа на дансинга.
Танцувах, прилепила тялото си към неговото, а и той не се дърпаше.Ръцете му се плъзнаха по мен, а късата черна рокличка беше плътно залепена по тялото ми.Обвих ръце около врата му за да скъся дистанцията помежду ни.
-Харесваш ми. - прошепна ми той.
Усмихнах се и прошепнах в отговор.
-И ти михаресваш.
Музиката беше бърза, но ние танцувахме по-бавно и не отлепяхме телата си.
-Много добре се справяш с танцуването-казах му като скъсих разстоянието още малко, не че имаше накъде още да се скъсява, защото бяхме буквално като залепени, но на мен ми харесваше.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Вто Ное 22, 2011 8:22 am

Оуен се усмихна на Фей и прокара ръка по бедрото й. Малко след което, целуна леко врата й. Когато песента приключи, Оуен хвана брюнетката и я поведе към едно сепаре, където се настаниха само двамата, необезпокоявани от ... е почти никой. Имаше няколко момичета които погледнаха Фей сякаш бе откраднала сладкиша им, но.. е и за тях щеше да има малко от Оуен.. но малко по-късничко.
Той прокара ръка по крака на момичето, и й се усмихна дяволито. Можеше да се обзаложи, че знае какво си мисли Фей. И кой би я винил, той бе очарователен. А както си и личеше, самочувствието му имаше покритие. Оуен махна на сервитьорката и си поръча още едно уиски, като след като му го донесе, сервитьорката бутна телефонния си номер на Смит. Инкубът се усмихна и върна погледа си на момичето с което беше, отпивайки от чашата си, като не отлепяше очи от брюнетката.
Owen Smith

Писане by Фей Чембърлейн on Вто Ное 22, 2011 1:22 pm

Той целуна Фей по врата.По тялото на момичето премина ток, който сякаш се състоеше от желание, наслада и екстаз.
Оуен я поведе към едно сепаре, а докато минаваха покрай хората някой момичета погледнаха Фей и ,ако можеха щяха да я убият с погледите си.Момичето се усмихна наглло на недоволните госпожици и се настани плътно до русокоското.
Това, което я привличаше в него беше, че освен много сладък с перфектно тяло, момчето имаше голямо самочувствие, което не беше без покритие и беше много уверен.Точно такъв тип момчета харесваше Фей, защото и самата тя не беше от най-притеснителните и скромни момичета.
Фей го погледна, а устните им бяха на сантиметри.Момичето без капка колебание впи нейните в неговите и го целуна страстно.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Вто Ное 22, 2011 9:27 pm

И ето я и нея. Целувката. Фей целуна Оуен, а той от своя страна отвърна жарко. Устните й бяха меки и цякаш създадени за целувки. И ето, че дойде момента в който инкубът се появи. Гладът внезапно се отприщи, а предната му жертва не бе особено вкусна. Очите на Оуен се отвориха широко, а синьото в тях изпъкна колкото се може повече. Жизнената енергия която беше във Фей веднагически премина в тялото на Оуен, разтрисайки го леко. Смит прекъсна целувката внезапно:
-Ти си вампир? - попита той изненадано. Вкусът на Фей бе по-различен. Различаваше се от този на хората. Беше .. застарял? Оуен не можеше да го определи, но няколко пъти бе попадал на вампири, и вече почти разпознаваше вкуса им.
Owen Smith

Писане by Фей Чембърлейн on Вто Ное 22, 2011 9:47 pm

Всичко беше супер докато Оуен не прекъсна целувката с думите.
-Ти си вампир?
Фей кимна, май и той не беше нормален човек щом я беше разбрал каква е само от една целувка.
-От три месеца.Как позна?-попита Фей.
Чудеше се дали целувките й като вампир са хубави или неприятни.Чудеше се как той беше разбрал тайната й.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Вто Ное 22, 2011 9:54 pm

Фей изглежда бе спокойна от този факт, но това не успокои Оуен. Той се усмихна и отпи от уискито. Течността прогори гърлото му, но това бе малко в сравнение с целувката с вампир. Даа, беха красиви и изящни, но... е не бяха от най-добрите на вкус. Фей поне бе запазила малко от чевешката енергия. Всеки себеуважаващ се инкуб би предпочел да целуне който и да е друг демон, пред възрастен вампир:
-Простоо.. имаш вкус на такъв. - усмихна се Оуен и се облегна на диванчето, нямаше намерение скоро да се впусне в целувка с Фей. Нищо лично, просто вкуса, прогаряше устните му, също както уискито гърлото му. В ума му се появи въпроса как така от всички жени тук, той може да флиртува с вампирка? Но... е такъв му бил късмета, а Оуен никога не е имал прекрасния късмет. Винаги нещо трябваше да се обърка. Смит повдигна леко рамене и се усмихна на Фей.
Owen Smith

Писане by Фей Чембърлейн on Вто Ное 22, 2011 10:04 pm

-Да разбирам.-Фей му се усмихна.
Е явно вампирите не му бяха от най-любимите.Фей разбра, че проблема не беше в самата нея, а във факта каква е.
-Ти също не си нормален човек.КАкво си?-попита тя и си поръча нещо за пиене.Знаеше, че той не е нормален, защото за нормалните момчета не беше проблем да се целуват с нея.
Сервитьорката донесе питието на Фей и тя отпи като чакаше отговора на Оуен.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 1:31 pm

-Демон. - отговори оттегчено Оуен. Всеки го питаше какво е. Вярно че не беше много известен вид демон, но това накърняваше самочувствието му. - Аз съм от онзи вид демони, от които всички бягат, защото се страхуват за живота си. - намигна й Смит и се приближи на сантиметри от лицето й. Загледа се в очите й. Бе сигурен, че в момента през ума й минават хиляди въпроси, най-важният от които "какъв демон е?". А този въпрос определено щеше да се изплъзне от устицата й:
-Инкуб. - каза кратко той и се облегна отново. - Аз съм ужасен, самовлюбен инкуб. - поясни Смит и се усмихна.
Owen Smith

Писане by Фей Чембърлейн on Сря Ное 23, 2011 1:47 pm

Демон?!За първи Фей чуваше такова нещо.Попита го какъв демон е по-точно.
-Инкуб. - каза кратко той и се облегна отново. - Аз съм ужасен, самовлюбен инкуб. - поясни Смит и се усмихна.
-И много сладък-каза Фей и му се усмихна.
Не можеше да му се отрече,че беше много хубаво момче.Жалко, че не си допаднаха видовете им иначе щяха много да се забавляват.
-Как стана такъв?-попита брюнетката.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 1:55 pm

-Как стана такъв? - попита Фей, и го погледна заинтересовано. Оуен завъртя очи, оглеждайки заведението. Мистичния въпрос. Как можеше да отговори на нещо, на което не знаеше отговора? Е, не че, не отговаряше, но отговорът винаги предизвикваше още и още въпроси:
-Нямам си на представа. - повдигна рамене той и погледна Фей. Не му се говореше за него, а и определено не обичаше да слуша историите на другите, затова направи огромна жертва, е поне според него. Той се усмихна дяволито и обхвана тънкото кръстче на Фей. Придърпа я към себе си и я целуна страстно, опитвайки се да удържи на желанието да изсмуче малкото останала жизнена енергия във вампирката.
Owen Smith

Писане by Фей Чембърлейн on Сря Ное 23, 2011 2:22 pm

Фей се изненада, когато той я придърпа и я целуна..Момичето се замисли, защо го направи след като преди малко й беше казал, че вампирите не са му по вкуса.
На нея й харесваха целувките му.Нямаше нищо странно.Чудеше се как всичко беше само от негова страна.
-Ако не ти харесва не го прави.-каза му мило Фей.
Искаше и на него да му е приятно, а не само на нея.
Фей Чембърлейн

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 2:52 pm

-Ако не ти харесва, не го прави. - каза Фей, а Оуен се усмихна. Целувките му не бяха негови на 100 процента, просто глада си казваше думата. И когато започна отново да засмуква, Оуен прекрати целувката:
-Съжалявам, трябва да тръгвам. - каза бързо Смит и бутна Фей настрана, като стана от канапето и изскочи от заведението. Студеният въздух му подейства отрезвяващ. С прочистена глава, той се усмихна на едно момиче, за което бе убеден, че е човек и я отведе в една тъмна уличка, където се нахрани. А момичето... е кой го интересува за нея, и без това бе достатъчно глупава, с това че го последва в уличката. Сама бе виновна за смъртта си, но поне беше умряла с усмивка на лице... буквално. Оуен излезе от уличката, изтупа се и тръгна нанякъде.
Owen Smith

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото