Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 2:52 pm

Кухня:

Трапезарията:

Всекиндевна:

Гостната:

Спалнята:

Последната промяна е направена от Натали Снейк на Нед Ное 20, 2011 3:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 3:05 pm

Заедно с Натали тръгнахме към стария ни дом .. мястото с многото спомени.Мислено подразбрах че детската стая вече не съществува .. и че на неяно място има гостна.Вече бяхме пред къщата а аз през цялото време не смъкнах поглед от моето момиче и също така не спирах да я целувам.Май историята ни щеше да започне наново.Обичах Натали и не мисля .. че това някога щеше да се промени по каквато и да е причина.
Иън Стоун

Вид: : вампир
Име: : Иън Стоун
Възраст: : 22/Неизвестни
Дарба: : Може да влиае на всяко същество психически и физически
Брой мнения : 77

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 3:10 pm

Прекрачихме прага на къщата. Всичко се бе запазило до най-малката подробност. Държах ръката му, докато влязохме във всекидневната. Придърпах го към мен и го целунах.
-Сега ми разкажи.. как минаха твоите 300 години? Къде беше? Какво видя? -Попитах, като седнах на дивана и го придърпах, за да се сгуша. Поставих краката си на неговите и се наместих удобно, целувайки врата и ръката му от време на време.
Сърцето ми туптеше бързо от радост, че можех да съм до любимия и нямаше нужда да страдам повече. Тези години бяха истинско мъчение-далеч от този, който ме правеше цяла.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 3:16 pm

Още щом влязохме в къщата тя ме придърпа към трапезарията и започна да ми задава въпроси за времето когато не съм бил с нея.Тя се сгуши в мен .. а аз я притиснах още по силно към себе си.Доста имаше да се разказва все пак това бяха цели 300 години прекарани в една единствена цел-да я открия и отново да бъде моя.Както сам виждах тази цел беше изпълнена.
- Къде бях е труден въпрос на който мога да отговоря ..обикалях от гред в град за да те търся. - казах и я целунах .. след това продължих с останалите въпроси.
- Видях доста неща които бих искал да ги споделя с теб .. - усмихнах й се.
Толкова време без Натали ... не можех да го опиша как се чувствах и сега как се чувствам.
- Ами ти ? Къде беше ? Какво видя ?- попитах я и след това отново я целунах.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 3:22 pm

След като отговори на моите въпроси, зададе същите и на мен. Облегнах глава на него, като за миг затворих очи и се усмихнах почти незабележимо.
-И аз, като теб, обикалях от място на място. Търсех този град, в който ще се почувствам като у дома си. Оказа се, че единственото място,където ми е добре е точно тук, точно с теб. -Отговорих простичко и целунах устните му продължително. Не исках това усещане, което ме изпълваше, да свършва. Тази любов и спокойствие..
-Какво видях? Много неща. Любов, омраза.. кръв.. От всичко по много. -Добавих. -Но нека не говорим за това. Сега сме важни само аз и ти.
Усмихнах се и започнах да го целувам продължително, а ръката ми нежно обхождаше целия му гръден кош.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 3:28 pm

Отвърнах на целувката... и след като нейната ръка мина по гръдния ми кош .. моята се пъхна под блузата й.Дали не прибързвахме .. мина толкова време откакто не съм я виждал и да започнем с това веднага ?Тъкмо щях да разкопчея сутиена й и спрях .. и я погледнах.
- Сигурна ли си че го искаш ? - попитах я като чаках отговора й.
Лично мен не ме бъркаше това ... някой казват че секса сближава.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 3:32 pm

Усмихнах се съвсем леко и го целунах, като погалих бузата му.
-Искам те.. Искам да усетя целувките ти.. И да прибързваме.. Цялата вечност е наша.. -Прошепнах тихо, като леко ръката ми бавно мина под блузата му. Копнеех за неговите ласки, целувки и нежни думи. Всичко, от което се нуждаех беше той.
-Обичам те.. -Прошепнах, като продължих да целувам нежно врата, устните и бузите му. Махнах бавно блузата му и устните ми обходиха всеки сантиметър от торса му.
Кой бе казал, че тялото на вампира е така ледено, като изглежда така горещо? Не бях забравила нито един детайл от изкусно оформените му плочки. Дали той бе забравил моето?
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 3:40 pm

След като ми каза че ме обича на лицето ми се появи усмивка.
- И аз теб. - казах като ръцете ми минаха по бедрата й.
Започнах бавно да махам горната част от дрехите на моето момиче .. тялото й беше същото.Беше толкова нежна а и усещах как настръхваше при всеки мой допир.Помнех всяка извивка на тялото й.Продължавах да я целувам без да спирам .. спирах само тогава колкото да си поемем въздух.Ръцете ми продължаваха да се движат по тялото й.Махнах и динките с който беше и Натали остана само по бельо.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 3:51 pm

И двамата останахме по бельо. Преобърнах го и се оказах над него. Усмихнах се и започнах да целувам врата, рамената, а после и гърди те на Иън. Целувките ми се местеха надолу , докато не достигнаха ръба на боксерките му.
На устните ми се изписа леката палава усмивка, свалих със зъби боксерките му надолу. Ръката ми нежно прихвана члена му, като започна с бавни движения. После и устните и езика ми се присъединиха, докато накрая не започнах да си служа с уста.
Опитвах се да доставя удоволствие на моя любим; да го накарам да ме иска точно както преди.. ако не и повече?
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 3:58 pm

Натали си беше същото палаво момиче както преди.Единствено само тя можеше да ми достави това удоволстие ... никоя друга.Затворих очи и се наслаждавах на това което правеше Натали .. ръката ми се озона на главата й.Не след дълго време я дигнах нагоре и я целунах.
- Няма да отрека че не си загубила тренинг през цялото това време през което не бяхме заедно. - засмях се.
Ръката ми тръгна по гърба и нагоре разкопча сутиена й а после се насочиха надолу към долната и ненужна част от белято на моето момиче.След малко и нея я нямаше .. но аз не спирах да целувам Натали .. толкова много я исках .. дори и аз не можех да го опиша.Докато е целувах ръката ми се спусна надолу и запозна да прави въртеливи движения .. а след това проникнах в нея . с пръсти.Движенията ми бяха бавни.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 4:07 pm

Простенах, когато усетих пръстите му, озовах се под него, като здравото му тяло ме притискаше и правеше напрежението още по-хубаво; допринасяше към обстановката.
Отпуснах тялото си на дивана. Бавно се извивах, като усещах как ми идеше да изкрещя заради удоволствието.
-Иън.. -Простенах, като ръцете ми страстно обхождаха гърба и кръста му.
Исках го и не можех да издържа повече. Исках телата ни да се слеят в едно, както и душите ни.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 4:11 pm

Движенията на ръката ми ту се усилваха ту намаляваха.Натали за мен беше неустоима.Целувките ми започнаха да слизат надолу по тялото й .. като се спираха да корема й и после се връщаха нагоре .. ръката ми продължаваше да прави движенията .. като по някога спирах рязко.Харесваха ми стенанията на Натали .. подлудяваха ме както и тя самата.Извадих пръстите се от нея и продължих да я целувам докато накрая проникнах в нея не с пръстите ми.Движенията ми бяха бавни.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 4:17 pm

Проникна в мен и сякаш целия свят се завъртя на забавен кадър. Простенах с извих тялото си рязко. Движенията бяха бавни, караше ме да искам още и още.
Това тяло.. тези целувки.. Всичко това ме караше да изпитвам екстаз само като го гледам.
Притиснах тялото си в неговото и започнах да движа тялото си, правейки малки кръгове с ханша си.
Устните ми се впиха във врата му, правейки смучки, като от време на време захапвах палаво, което ме подсети, че може да е жаден.
Направих леко одраскване на врата си, което беше ясен намек.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 4:26 pm

Движенията които тя правеше с ханша си ме подлудяваха.Винаги знаеше кое ми допада и как точно да го направи.Докаго прониквах в нея все още с бавни движения тя одраска леко врата си .. което си беше ясен намек че ми е позволено да пия от нея.Погледнах я и след това забих зъби в нея.Вкусът на кръвта и беше неуписуем ..както ми даваше и енергия.Движенията ми се забързаха .. принкванията ставаха все по дълбоки.Извадих зъбите си от нея но не спирах да прониквам бързо.Облизах се и след това я целунах ... продължително.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 4:35 pm

Простенах когато едновременно проникна по-дълбоко и ме захапа. Пиеше от мен, което прибавяше към удоволствието на секса. Продължаваше да прониква все по-дълбоко.
-Ох, Иън.. -Извиках и продължих да се извивам. Не исках това да спира никога. Толкова много го обичах, че можех да му дам всичко, което поиска.
Погалих нежно бузата му, като се усмихнах и втренчих очите си в неговите.
-Обожавам те.. -Прошепнах.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Нед Ное 20, 2011 4:44 pm

След думите които каза на лицето ми се появи усмивка...а след това я целунах.Излязох от нея .. и продължих с целувките.Толкова много я обичах .. че не можех да го опиша с думи.Погледнах я в очите и стнах сериозен за момент.Не зднаех дали трябваше да го правя дали беше редно но ..
- Натали .. ще бъдеш ли моя завинаги ? .. - това изказване не беше точно.Затова направо минах по директно.
- Мила ще се омъжиш ли за мен ? - казах като се усмихнах.
Не бях много сигурен в думите си... но я исках само за мен.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 4:54 pm

Не знаех как да реагирам на това. Сърцето ми започна да тупти така бързо, дори болезнено. Очите ми се разшириха, но продължавах да се взирам в него.
-Аз.. -В началото заекнах, но след това изражението ми омекна. Погалих нежно бузата му. -Да.. Да, ще се омъжа за теб. Ще бъда твоя завинаги.
Целунах го страстно, като продължих да го галя. Не, не можех да бъда по-щастлива от сега. Цялото ми същество бе изпълнено само и единствено с Него.. Само и единствено с Иън.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 12:06 pm

Отвърнах на целувката на Натали и след това я погледнах.Не вярвах .. че ще каже "да" на въпроса който и зададох .. дори аз самия не бях сигурен в думите си.
- Е значи започваме всичко отначало .. както преди 300 години ? - усмихнах й се.
Махнах единя кичур коса който закриваше лицето й и отново я целунах.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 12:10 pm

Усмихнах се съвсем леко.
-Ще е още по-хубаво от тогава. -Прошепнах и се опитах да го преобърна, но се оказах на земята, отново притисната от тялот му. Макар да беше безкрайно романтичен, знаех, че обича да контролира нещата.
Надигнах се и го целунах наново, заредена с нова страст, опитвайки се да покажа колко много го обичам. Бях на ръба на щастието. Дали можеше нещо да ме направи още по-щастлива? Едва ли.
Превъртях го /този път успешно/ и се оказах надвесена над него.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 12:16 pm

Тя ме преобърна и се надвеси над мен.Ръцете ми минаха по гъбра й.След това я притиснах още по близо към себе си и я целунах .. продължително.Натали най накрая официално щеше да е моя .. и то завинаги.Целувките ми минаха по врата й.
- Защо прие ? - казах целувайки я.
Дори и да знаех причината поради която прие исках да го чуя от сама нея.От устата на моето момиче.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 12:19 pm

За миг се изправих и изражението ми стана сериозно.
-Защо приех? -Зададох по-скоро на себе си въпроса. -Може би защото ти си единствения, способен да ме накара да летя така..
Облегнах се на тялото му, като главата ми легна на гърдите му. Затворих очи, но продължих да говоря.
-Това, че те обичам не е ли достатъчно?
Вдигнах поглед към лицето му, търсейки тези прекрасни сини очи, които ме караха да настръхвам така.
-А ти защо ми предложи? -Попитах на свой ред.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 12:23 pm

Играта на въпроси започна..май просто трябваше да си мълча.След въпроса й за това защо съм и предложил и се усмихнах.
- Защото ти си единственото момиче което някога съм обичал и което някога ще обичам .. защото ти си моето момиче.- целунах я.
Дали това и беше достатъчно да чуе от мен или искаше още да продължа с това защо и направих предложението за брак.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 12:37 pm

Усмихнах се и го целунах наново. Беше ми повече от достатъчно да чуя тези думи от устните му, за да се отпусна напълно.
В един миг се изправих и го придърпах, като го дарих с още няколко целувки.
-Трябва да кажем на Кралицата. -Казах, като си личеше, колко щастие бликаше от мен. Сложих сутиена и долната част от дрехите и се върнах при Иън.
Завъртях се около него, след което взех една възглавница и го замерих. -Ако ме хванеш, цяла вечер ще правим, каквото ти пожелаеш..
Облегнах се на стената, но бях напълно готова да побягна, ако се наложи. Вън заваля дъжд-точно това чаках. Щях да се втурна вън, след като ме подгони. Ако ме хванеше-щях да му дам всичките си целувки, на които съм способна. И всичко, което той пожелае от мен.
-Но ако не ме хванеш.. Ще правим каквото аз искам! -Засмях се съвсем леко, по детски, след което направих крачка към коридора. -Е? Да видим колко си бавен! Може би си загубил тренинг в тези 300 години, вампире!
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 1:26 pm

Докато Натали ми обесняваше че трябва да кажем на Кралицата за това което става между нас и двамата се обличахме...но едно че не са свършили гениалните идеи на моето момиче .. Да играем ? Тя бъзикаше ли се ? Но пък за сметка на това .. ми хареса сделката която ми предложи.Беше сигурно че щях да загуби .. от сега знаех все пак тя е моето момиче и на дали ще и позволя да загуби.Погледнах навън а после нея.
- Е добре ... - казах като се усмихнах.
- Път на дамите те са с предимство .. - засмях се.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 1:31 pm

Усмихнах се доволно, като се приближих, завъртях се, но точно преди да ме хване отскочих към вратата на терасата и с един отскок се озовах пред къщата.
-Май не можеш да ме хванеш, а? -Подсмихнах се, като откопчах едната презрамка на сутиена. -Вземеш ли я си победител!
Сложих ръце на кръста; водата мокреше косата и тялото ми, но не усещах студ. Бавно направих едно завъртане, за да демонстрирам мокрото си от дъжда тяло на Иън и се подсмихнах.
-Ти гониш! -Провикнах се!
Натали Снейк

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите