Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 2:52 pm

First topic message reminder :

Кухня:

Трапезарията:

Всекиндевна:

Гостната:

Спалнята:

Последната промяна е направена от Натали Снейк на Нед Ное 20, 2011 3:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 1:37 pm

Засмях се като бях на терасата и гледах Натали .. и детското и въобрежение как се развиваха.Не беше проблем аз да гоня .. но да играя на дръж ми шапката само за една презрамка няма да стане.
- Само това ли можа да измислих една презравка .. ? - засмях се.
- Така не е забавно .. - провикнах се.
Продължавах да стоя на терасата без да помръдна.
- Е мила ... нещо повече от презрамка на сутиен или ... ? - на лицето ми се появи усмивка.
Знаех че колкото повече казвах на Натали нещо което не ми допадаше тя щеше да направи така че да стане доста интересно.Стоях на терасата и чаках моето момиче да определи новите правила.

Иън Стоун

Вид: : вампир
Име: : Иън Стоун
Възраст: : 22/Неизвестни
Дарба: : Може да влиае на всяко същество психически и физически
Брой мнения : 77

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 1:41 pm

Намръщих се и сложих ръце на хълбоците, като за миг стоях втренчена в него. Черните ми крила се появиха бавно; блестяха заради дъжда. Озовах се пред него, като одрасках съвсем леко врата, бедрото, корема и прехапах устните си.
-Хванеш ли ме -пиеш от устните и врата. Успееш ли да ме съблечеш -ит корема и бедрото.. Успееш ли да ме вкараш в спалнята ни -имаш ме цялата. Това харесва ли ти?
Подсмихнах се и седнах на перапета.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 1:50 pm

На Натали не и хареса това което казах за първоначалните и правила .. затова се надявах повече да ми харесат тези които ще каже защото не мислех отново да нацупвам моето момиче.Застана пред мени се одраска на четири места.Условията които постави ми допаднаха само че ако може да го няма първото .. но и с това щях да се примиря.
- Е добре .. това ме устройва много повече от предишните правила .. - засмях се.
Не изпусках Натали от очи .. затова се приближих към нея.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 1:53 pm

Усмихнах се, като изчаках да се приближи до толкова, че телата ни почти да се докоснат. Тогава се оказах до стената до вратата на терасата. Усмихнах се леко палаво.
-Ако те оставя да ме хванеш? Или пък не? -Прошепнах тихо, като го гледах право в очите.
Да, исках да ме хване и това си личеше.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 1:58 pm

Приближих се до толкова към нея че телата ни се опряха едно до друго ..
- Ако ме оставиш да те хвана няма да е забовно мила .. - казах като я целунах.
- Но ако пък успея да те съблека докато си притисната към стената надявам се да се брой .. - докато говорех ръката ми мина зад гърба й и бях готов отново да разкопчея сутиена й..но
- ... и така няма да е честно така че .. път на дамите .. - засмях се и след това се отместих за да и направя път да мине.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 2:04 pm

-Объркана съм. Искаш ли да ме хванеш или не? -Усмихнах се и повдихнах вежда, като хванах ръката му и я поставих на закопчалката на сутиена ми.
Устните ни бяха до толкова приближени, че можех да вкуся неговите или да усетя дъхът му, който галеше моите. Премрежих очи, но все още се взирах в неговите.
-Нека кажем, че съм притисната до стената и не мога да избягам.. Това автоматично значи, че си ме хванал. -Добавих и се подсмихнах, но не предприемах никакви действия спрямо него.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 2:13 pm

Засмях се ... дори и Натали не знаеше какво иска.
- Наясно ли си с твоите правила мила .. - продължавах да се смея.
Е дори и да не беше не мислех да пропилявам възможността си когато ръката ми се намира на разкопчалкана на сутиена й.
- И да приемам че съм те хванали сега съм накрачка да те съблека .. - тогава сутиена и падна на земята .. погледнах я а след това я целунах.
- Трудната част ли е това да те вкарам в леглото ? - казах докато я целувам по врата и ръката ми се спусна към долната част от белето й.
- И май пак този път ти остана тази без дрехи първа.. - засмях се.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 2:19 pm

Подсмихнах се, като за миг и той се озова без дрехи.
-Само с няколко секунди преднина си, Стоун.. -Измърках в ухото му, като започнах да целувам врата му жадно, допирайки тялото си в неговото. -Ако използваш белезници вкарването в леглото ще е много много по-лесно.
"Случайно" на перапета се появиха чифт белезници с черни пухчета. Макар да изглеждаха повече еротични, от колкото сериозни, те бяха доста здрави за демон, ка моли за човек.
-Или не ти допада да си лошия, който закопчава момиче за леглото? -Подсмихнах се, захапвайки игриво ухото му.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 3:33 pm

Точно от тук вземаше да става най интересното .. тази част ми харесваше най много.Взех белезниците от парапета...
- Нека да видим колко ми отива да съм лошият който закопчава бедното момиче за леглото ? - засмях се.
Не след дълго Натали вече се безе озовала с безлезници за леглото.Започнах да я целувам като постепенно целувниките ми започнаха да слизат все по надолу и надолу след това я погледнах.
- Дали тези секунди преднина могат да се превърнат в минути... Снейк ? - засмях се...
Ръцете ми минаха от вътрешната страна на краката й ... а след това пръстите ми се озоваха на мястото където целух и започнаха въртеливи движения докато с другата си ръка проникнах в нея бавно.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 3:39 pm

Простенах, като стиснах очи от удоволствие. Дръпнах ръце, но белезниците много умело държаха ръцете ми закопчани. Не можех да направя каквото и да било, оставаше само да се наслаждавам.
Още едно въртеливо движение; нов опитн да измъкна ръцете си, но отново се се получи.
-Иън! -Почти извиках, след което изохках наново. Тялото ми се гърчеше от удоволствие и потрепваше от студената му кожа, която се допираше до моята.
Отиваше му да е лош. И признавам-харесваше ми да не мога да направя нищо; той бе поел целия контрол и можеше да направи всичко, което поиска с мен.
Нямаше да възразявам, това е ясно.. Но можеше да се преструвам? Да, ако искам да избягам, шанса да ме пусне беше по-малък.
Отново опитах да измъкна ръцете си и простенах името му.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 3:43 pm

Колкото и да се мъчеше да махне белезниците от ръцете си на Натали не и провървя в това.Харесваше ми начина по който стенеше името ми...затова намесих и езика си .. но не спирах да прониквам с пръсти в нея бавно за сега .. но не мисля че щеше задълго да остане с това темпо.Докато езика ми се въртеше в нея понякога и засмуквах тогава движенията ми на ръката отново се засилиха ... а другата ми ръка трягна нагоре по тялото на Натали.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 3:49 pm

КОгато намеси и езика си, тялото ми се изви от удоволствие и последва нова серия от стенания и опити да се измъкна от този сладък затвор. Исках или не той определено имаше власт над мен.
-Смяташ да ме измъчваш така цяла вечност? Не, че се оплаквам.. Но не искаш ли същото за себе си? -Вметнах между няколко стона.
Прехапах долната си устна почти до кръв. Малката струйка се стече от устната към брадичката ми, но в никакъв случай стенанията и виковете ми не се заглушиха.
-Ох, Иън.. -Прошепнах почти секунди след това.. завладяна от екстаза, който изпълваше напълно тялото ми.. чак до петите.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 3:56 pm

След като ми зададе въпроса дали искам същото за себе си .. я погледнах и се усмихнах.Дигнах се нагоре и облизах кръвка която се беше стекла по лицето и надолу а след това я целунах.
- Може би искам .. но засега мисля да останеш в това положение .. поне до второ нареждане.. - засмях се и отново с целувки слузох надолу по тялото й.
Не след дълго ... проникнах в Натали не с пръсти бавно .. но това темпо траеше само при първоначалното проникване после темпото се засили ... от устните на Натали се чуваха само стенания.Ръцете ми се дигнаха нагоре по тялото й .. и махнаха белезниците й...но аз продължавах да прониквам в нея.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 4:04 pm

Проникна в мен, което ме накара да простена; после се засили и най-сетне ме освободи от белезниците..
Жадно впих устни в неговите, а ръцете ми започнаха да обхождат цялото му тяло, сякаш за да запомнят всеки един сантиметър. Устните ми затърсиха неговите, след като обходиха поне за стотен път врата и гърдите му. Не можех без него, без неговите ласки.
-Обичам те.. -Прошепнах, като допрях чело в неговото. Ръцете ми преминаха от гърба към ръцете му. Усещах ритъмът; двамата се движехме в синхрон и телата ни се бяха слели в едно. Сякаш не съществуваше сруго освен тази стая. Освен нашата истинска и чиста любов.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 4:18 pm

Нейнто тяло се движеше заедно с моето .. движенията които правеше ме подлудяваха ... затова темпото ми на проникване в нея се усили и стана по дълбоко.Когато ми каза че ме обича .. се усмихнах и след това я целунах ...
- И аз теб .. - казах и я преобърнах така че тя да е отгоре и тя да избира темпото и начина на проникването.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 4:29 pm

Преобърна ме и се озовах над него. Започнах с бавно и равномерно темпо, но проникванията бяха дълбоки и доста приятни и за двама ни. Галих нежно гръдния кош на Иън, след което започнах да забързвам. Тялото ми започва да се извива максимално, за да му достави удоволствието, което заслужава.
Поставих глава на гърдите му, но тялото ми продължаваше да се движи все по-бързо, докато не спрях рязко.
Усмихнах се палаво и го погледнах.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 4:32 pm

Натали засили темпото .. доставяше ми такова удоволствие .. но след като спря рязко ... после се усмихна палаво и ме погледна..
- Този поглед на госпожица Снейк ми е доста добре познат .. - засмях се като я целунах.
- Какво си намислила този път .. дано да не е нещо болезнено за мен .. - усмихнах се но в същото време ми минаха куп неща през главата които Натали можеше да направи .
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 4:39 pm

Изправих се, след което хванах белезниците.
-Нека видим колко ще издържи господин Стоун.. Но за да не съм толкова лоша ще закопчая само дясната ръка.. -Подсмихнах се, след което закопчалката щракна.
Целунах го, след което целувките ми преминаха от врата към гърдите, после към корема, а накрая достигнаха до мястото, което беше още първоначалната ми цел.
Започнах първо да го обсипвам с леки целувчици, като в някои се прокрадваше и езика ми. Вдигнах поглед към Иън, като ръката ми започна бързи движения.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 5:27 pm

Още преди да реагирам на това което беше намислила Натали .. вече едната ми ръка беше закопчана с белезниците и моето момиче вече без слязла надолу и беше започнала да ми доставя удоволствие ...Ръката й се движеше толкова бързо ... Придърнах я нагоре и я целунах.
- Защо вече не махнеш белезниците и от другата ми ръка ? - казах докато я целувах.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 5:49 pm

Подсмихнах се.
-Не мили мой.. -Казах, след което рязко спрях бързите движения, а на лицето ми имаше широка усмивка. Нямаше да го пусна толкова лесно, щях да го измъчвам..
Повдигнах вежда и бавно смъкнах тялото си наново надолу. Започнах да целувам корема му и върнах устните си на члена му.
Продължих ласките, които станаха толкова страстни, че отстрани дори биха изглеждали и груби.
Изведнъж спрях всичко и се надигнах за да видя реакцията на моя единствен.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 6:17 pm

Добре определено Натали нямаше да спре до тук .. което ми беше доста ясно.Тази усмивка на това момиче .. беше си като предупрежедение за нещо.Тя слезе постепенно надолу и започна отнова да прави отоно което ми харесваше .. затворих очи и се наслаждавах.Но ето че момента на удоволствие свърши и тя се изправи .. усмихнах й се...а след това с едната си ръка я придърпах нагоре зада я целуна..
- Защо си толкова лошо момиче .. ине искаш да ме пуснеш ? .. - казах като я целунах ...
- Харесва ти да ме измъчваш .. - засмях се

Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 6:38 pm

Целунах врата и устните на Иън, след което седнах в скута му. прокарах ръка от косата до гърбът му.
-Обичам да виждам желанието в очите ти.. това как ме искаш.. -Целувките ми минаха към рамото.. -.. това как копнееш да те докосвам и целувам без да спирам.. -След това към гърдите му.. - ..как не можеш да живееш без мен. Всичко това ме кара да изпитвам екстаз..
Целунах ръцете и врата му наново, като се облегнах на него и махнах белезниците.
-Само мой си.. завинаги.. -Добавих шепнейки.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 6:46 pm

Нищо грешно не излезе от устана на моето момиче .. от устана на Натали .. така си беше и нямаше да отрека нито едно от тези неща... а и не исках да го правя.След като махна белезниците и освободи ръката ми я притиснах към мен и я преобърнах ..
- Аз съм твой завинаги .. но и ти си моя завинаги .. - казах като се засмях и я целунах.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 6:53 pm

-Не го отричам, единствен мой.. Само и единствено твоя.. -Усмихнах се и го целунах, галейки главата му. Целунах го още веднъж; нежно и съвсем бавно, след което легнах на една страна, покривайки тялото си със черната завивка.
Намерих ръката на моя любим и се сгуших в него, затваряйки очи. Сякаш тишината бе още по-привлекателна и хубава, когато Иън беше край мен.
-Обожавам всичко в теб.. Абсолютно всичко.. -Казах тихо и облегнах глава на гърдите му, отпускайки тялото си до неговото. -Кога ще е сватбата ни? Ти.. нали наистина го мислеше?
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Пон Ное 21, 2011 8:18 pm

Придърпах Натали още по близо към себе си .. както и одеалото с което се беше замила ..
- Мислиш ли че щях да го кажа ако не го мислех ? - целунах я.
Пръстите ми на ръката тръгнаха надолу по рамото й и после се качиха нагоре.
- Обичам те Натали .. именно затова ти предложих този брак .. - казах а след това дигнах главата й към мен и я целувах продължително.
Иън Стоун

Писане by Sponsored content

Sponsored content