Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Нед Ное 20, 2011 2:52 pm

First topic message reminder :

Кухня:

Трапезарията:

Всекиндевна:

Гостната:

Спалнята:

Последната промяна е направена от Натали Снейк на Нед Ное 20, 2011 3:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Натали Снейк

Вид: : Демон
Име: : Натали Снейк
Възраст: : 19/ Неизвестни.
Дарба: : Присвоява дарбите на останалите с мисъл.
Брой мнения : 115

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Натали Снейк & Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Пон Ное 21, 2011 8:28 pm

Целуна ме продължително, което накара тялото ми да се подкоци, дори реално да бях легнала, а не изправена. Пред него се чувствах като малко дете. Не можех да определя дали ми харесва, но бях почти сигурна, че е така.
Облегнах глава на гърдите му, като целунах ръката му.
-Нямаш си представа.. колко ми липсваше .. -Прошепнах тихо, усещайки спокойствието, което ме завземаше и ме обгръщаше като щит. Сякаш бях недосегаема, когато бях край него.. Той бе моя единствен. Завинаги.

ПС: Обичам те.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 5:06 pm

След продължителната целувка .. Натали ми каза колко съм и липсвал .. аз й се усмихнах а след това отнова я целунах ...
- И ти на мен ми липсваше Натали ..
След кратко мълчание без никаква тема на разговор се изправих в седнало положение и погледнах Натали ..
- Е сега какво ще правим ?
Иън Стоун

Вид: : вампир
Име: : Иън Стоун
Възраст: : 22/Неизвестни
Дарба: : Може да влиае на всяко същество психически и физически
Брой мнения : 77

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 5:11 pm

Погледнах го, като се облегнах на възглавницата и за миг погледнах тавана, все още прашен, заради дългото ни отсъствие.
-Не знам.. Имаш ли някаква идея на ум? -Попитах, все още не откъсвайки поглед от горе. Лек студ обля тялото ми, за това се загърнах с черните кадифени одеала, върху които, с по-светъл сив плат, бяха изрисувани големи и ефирни цветя. Да, спомнях си всеки един миг прекаран на това легло.
Чак след това погледнах Иън,очаквайки някаква реакция. След като минаха още няколко секунди се изправих, обвивайки тялото си в сив халат, запътих се към кухнята.
-Гладна съм. Ти? -Попитах, без да викам, защото знаех, че не е нужно. Има пре-добър слух, за да ме чуе; нали все пак е вампир?
Ръцете ми пъргаво започнаха да приготвят нещо за ядене.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 5:18 pm

След като се изправих Натали погледна към тавана .. което не беше от най обичайните неща за нея.Не мина много време и тя стана и облече един халат ... и тръгна към кухнята преполагам щом ме питаше дали съм гладен.Още не бях отговорил на въпроса й а тя вече беше в кухнята.Облекох се и отидох прия нея.Обвих ръце около кръста й.
- Какво й има на моето момиче ? - казах а след това я целунах по врата.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 5:30 pm

Когато ме целуна, затворих очи топла тръпка премина по тялото ми. Сложих ръка на неговите.
-Добре съм, скъпи.. Просто.. -Обърнах се към него, като седнах на плота и го придърпах, галейки бузите му. Целунах го съвсем леко и опрях челото в неговото. -Нищо прекрасен мой..
Сгуших се в неговото тяло така, че да усещам как ръцете му са ме обгърнали здраво.
Да, той беше всичко мое и не бих му казала какво страно чувства ме обвземаше; щеше да се разтревожи, а само това липсваше, за да развали момента.
Отдръпнах се, за да продължа да готвя.
-Та гладен ли си?
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 5:42 pm

Определено имаше нещо което Натали не искаше да ми каже .. но нямаше да настоявам..когато сама реши тогава ще го направи.Отдръпна се от мен и ме попита отново дали съм гладен ..
- Мисля че този път ще пропусна .. - казах като се усмихнах и отидох във всекидневната..
Взех дистанционото и включих телевизора с надеждата да има нещо интересно но и това за моя жалост нямаше ... но продължих просто да сменям каналите.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 5:51 pm

Сложих вечерята, макар да не искаше сложих чиния и за него, ако реши да промени мнението си. Седнах и започнах да се храня бавно, като очите ми бяха впити в празния стол срещу мен.
Дали нещата щяха да се променят? Дали щеше да е хубаво, свежо начало или напротив? Трудно, непрогледно и мъгляво? Въздъхнах и се облегнах назад. В този момент сякаш всичко почерня и придоби сив, по-тъмен оттенък.
Беше нещо съвсем ново за мен; да причернява на демон? Къде се бе чуло или видяло това? Стиснах очи, с надеждата това състояние да изчезне, но сякаш стана по-зле.
Сякаш цялата кухня се въртеше, като в някакъв екшън филм. Подпрях здраво тялото си на масата с двете ръце, но този "въртеж" не спираше.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 5:59 pm

Докато минавах през скучните програми се отекчавах все повече и повече .. Усетих че Натали вече беше готова с вечерята .. Спрях телевизора и отидох при нея .. можеше и да е по забавно там ..но явно съм грешал.Натали се беше подпряла на масата и беше стиснала очи.Първоначално не знаех как да реагирам.
- Ей .. добре ли си ? - казах като се приближих до нея.
Определено това не беше нещо обичайно за Натали .. което можеше да се окаже нещо добро или нещо лошо ?
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 6:04 pm

-Аз.. -Започнах сигурно, но всъщност не знаех как точно да продължа нататък. Отворих очи, но сивата картина все още седеше пред очите ми, лишавайки ме от всички цветове. -Всъщност не съм на ясно..
Вдигнах поглед към Иън, който изглеждаше сив.. А заради въртежа, не задържах много погледа си на него.
Затворих очи и се изправих, но продължавах да се подпирам здраво на масата, проявявайки недоверие към собствените ми крака.
Тъкмо се готвех да кажа още нещо, като "добре съм" или "няма ми нищо сериозно", когато усетих как залитнах и за миг всичко изчезна. Когато отворих очи бях на земята, повлякла едната чиния заедно с мен.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 6:12 pm

Натали започна насигурно да ми обеснява че е добре но явно не й се получи.Погледна ме а след това погледа й се отмести от мен .. и тя вече се беше озовала на земята.Тези нещо които се случваха сега .. ми бяха познати от някъде ... или просто си въобразявах .. но спомена ми преди 300 години отново нахлу в главата ми когато Натали очакваше дете от мен.Можеше ли това да е възможно и наистина всичко да се повтори отпреди .. ? Вдихнах Натали на ръце и я занесох във всекидневната.. Не исках да кажа това което си мисля защото можеше да се окаже грешно .. а също така не исках да давам напразни надижни на моето момиче ако се окажеше просто едно мое желание което исках дас тане реалност.
- Може би по добре е сега да си почивам .. - казах й сериозно.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 6:23 pm

Озовах се на дивана във всекидневната, сивият цвят изчезна и всичко бавно започна да се прояснява. Затърсих ръцете му и се сгуших в него, като облегнах глава на рамото му; тялото ми се отпусна, затворих очи.
-Добре съм.. Може би е заради доста използваната енергия.. Знаеш.. за секса.. -Позамислих се. Не, думите ми не бяха верни и сама го знаех, но не можех да открия адекватно обяснение за случващото се.
Изведнъж една мисък се прокрадна за секунди из съзнанието ми. Сякаш ме жегна ток и накара косъмчетата на врата ми да се изправят.
-Иън.. Дали.. Тоест.. Мислиш ли, че е възможно.. Да.. сещаш се! Да.. отново? -Говорех несигурно, до някъде изплашено, а от друга страна ужасно развълнувано.
Сините ми очи затърсиха неговите за отговор.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 6:34 pm

Натали започна да си измисля оправдание за това което се случи преди малко в кухнята .. Поклатих глава и се съгласих с нея макар и да не бях съгласен с нея .. правили сме го и преди ..и до сега не е имало такива екстри след това.След това несигурно започна да ми говори за това к оето преди малко мина през ума ми .. Очите ни се срещнаха.Не знаех какво да й отговоря...
- Може и да е възможно ... онтово .. - казах може би радостно или пък нея.
Ако Натали отново чакаше дете от мен .. дали пак щеше да има същия край ? Станах от дивана където стоеше Натали ..
- Въобразяваш си .. не е възможно отново .. - казах като се обърнах с гръб към нея .. искаше ми се толкова много да е истина и май натам вървяха нещата . но не исках съвсем всичко да се повтори като отпреди 300 години.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 6:44 pm

Кимнах и погледнах надолу натъжено. Толкова ми се искаше до някъде да е истина. Ами ако беше? Но ако се залъгвах? Не, не беше честно да си давам напразни надежди.
-Вероятно си прав. -Казах забавено и се облегнах на възглавницата, свеждайки поглед надолу.
Ако се случеше същото, както преди 300 години, щях ли аз да успея да го преживея? Но ако съдбата бе отредила друго? Имаше ли значение, вероятно просто ми се искаше прекалено много.
Затворих очи и усетих леките, парещи сълзи, които успях бързо да изтрия.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 6:51 pm

Усещаше се че и на Натали й се искаше това да се окаже истина .. но не искаше да го казва затова просто се съгаси с мен.Бях още обърнат с гръб .. може би до някъде и трябваше надежда за това което и се случва сега .. чо може и да е истина.Обърнах се към нея ..
- Може и пък да греша .. може наистина отново .. отново .. - -казах като си поех дъх и я погледнах в очите.
- .. отново да си бременна ? - след като казах това отместих погледн от нея.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 6:57 pm

Вдигнах поглед към него и се усмихнах леко.
-Как можем да проверим това изобщо? -Попитах. -Не се сещам за някакъв начин.
Затворих очи и усетих как тялото ми потрепна, все още замаяно от случилото се преди малко.
-Ако можеше да го усетиш чрез кръвта ми щеше да е хубаво, но нямам представа дали нещо такова изобщо е възможно. -Добавих и се излегнах на дивана на една страна. Не спирах да гледам Иън, търсейки сините му очи.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 7:03 pm

Натали явно много искаше да разбере дало това е вярно .. или просто и двамата си въобразявахме защото имахме голяма надежда това да е истина.Усмихнах й се когато ми каза .. дали мога да разбера чрез кръвта й.
- За жалост не мисля че ще се получи но всичко ще се разбере с времето си мила .. така или иначе ще си проличи .. дали скоро ще ти викаме "мамче" .. - казах като я целунах.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 7:07 pm

Целуна ме, а аз се сгуших в него наново.
-Или и двамата сме ужасно отчаяни, все още непреодоляли случилото се.. Или може би съдбата е решила да ни накара да се усмихнем за още една причина. -Казах тихо и го целунах, галейки ръцете му. Ами ако използвах някоя от моите дарби? Не се сещах за такава, която може да помогне в тази ситуация.
Подсмихнах се съвсем леко, като се сетих колко щастливи бяхме тогава.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 7:11 pm

След като я целунах тя се сгуши в мен .. а аз я притиснах по силно към себе си..Това което каза може да е самата истина .. Видях усмивката на лицето й.
- Е за какво се сети моето момиче ? - казах след това я погледнах и й се усмихнах.
Спомените от миналото ми с Натали бяха най хубавото нещо в живота ми но и най лошото след като детето ни изчезна.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 7:17 pm

Облегнах се на него.
-Сещаш ли се когато спорехме дали ще е момче или момиче? Беше повече от трагично тогава.. Но когато се сетя сега.. Ти искаше да е момче, а аз държах на момиче. -Усмихнах се, но миг след това усетох сълзите да капят от очите и да минават бавно през бузите ми. -А когато се роди? Точно 10 дена преди.. преди.. -Въздъхнах. -Да се наложи да замина, защото изчезна..
Да, имах нужда това да се окаже истина, но си нямах на идея дали само се заблуждавах от това мое така силно желание или наистина ме очакваше това, за което копнеехме..
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 7:23 pm

Доката говореше за това когато спорехме на лицето ми се беше изписала усмивка но след като заговори за заминаването си и за изчезването на детето .. Изтрих съзлите й ..
- Ей .. ако се окаже истина .. няма да позволим да се случи същото нали ? - казах го защото аз нямаше да позволя да стане отново .. отново да изгубя Натали ..
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 7:35 pm

Кимнах и се сгуших в него, като поставих глава на гърдите му.
-Не искам да се случи същото .. Обещай ми, че няма да стане. -Шепнех в ухото му, галейки ръката му бавно. Ръцете му ме бяха обгърнали; чувствах се на сигурно при него. Погледнах го, като срещнах сините му очи.
Целунах врата му бавно, като сякаш се успокоих, но ме налегна силен глад.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 7:41 pm

Каквото и да ставаше нямаше да позволя на когото и да е или на нещо да направи същото както преди време .. След това тя целуна вата ми .. и усетих че има нещо ...
- Какво има ? - казах като я погледнах.
Ако се окажеше така ... Натали да беше бременна ..детето което носеше сеше да се нуждае от кръв или пък не ? Продължавах да гледам Натали и да чакам отговор от нея.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 7:45 pm

-Гладна съм.. -Казах простичко и започнах да се оглеждам, сякаш чаках храната сама да дотича при мен. Започнах да се изправям бавно. -Но не знам за какво.. не е за обикновенна храна..
Подпрях се на дивана съвсем леко; само след около 7 секунди вече се движех отново към кухнята.
-Дали кръв.. или нещо такова.. -Говорех по-скоро на себе си, от колкото на Иън. Отворих хладилника, но нищо не ме привлече. Сякаш това пред мен не беше храна, а някакви обикновенни вещи.
Натали Снейк

Писане by Иън Стоун on Вто Ное 22, 2011 7:55 pm

Натали ми каза че е гладна и се насочи към кухнята .. Явно това което беше в нея се нуждаеше от кръв ..проблема е че точно в този момент не можех да и осигуря тога от което се нуждаеше .. от човешка кръв и единствения начин беше да пие от моята .. Отидох в кухнята .. и погледнах Натали която все още търсеше нещо.
- Може би аз мога да помогна .. - казах й и затворих вратата на хладиълника.
- За по просто казано предлагам ти се като печено пиле .. само че ще пиеш от мен .. - усмихнах й се и изчаках реакцията й.
Иън Стоун

Писане by Натали Снейк on Вто Ное 22, 2011 7:59 pm

Премигнах, като в първия момент идеята ми се струваше ужасна. Но нямаше кой знае какъв избор в това градче. Хората бяха на изчезване, а да рискувам да попадна на някой ангел? Не.
-Сигурен ли си? -Попитах, като го погледнах несигурно. Предния път беше лесно-хранех се с хора, но не бяхме вкспериментирали варианта аз да пия от него. Седнах на плота. -Този глад е нетипичен за мен.. Не съм сигурна, че само си въобразяваме.
Срещнах очите му, като за миг се почувствах нелофко.
Натали Снейк

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите