Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Night club "Red Poison"

Предишната тема Следващата тема Go down

Night club "Red Poison"

Писане by Тейлър МакКуин on Сря Ное 23, 2011 7:57 pm

Тейлър МакКуин

Вид: : Vampire
Име: : Тейлър Фрей Даниелс МакКуин
Възраст: : 17 години
Дарба: : Копира чужди дарби
Брой мнения : 12

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Night club "Red Poison"

Писане by Тейлър МакКуин on Сря Ное 23, 2011 8:00 pm

[center][b][i]Беше сряда вечер , а аз определено не исках да съм сама вкъщи .
Облякох една къса рокля , черни токчета и коженото си яке със събрани ръкави .
Грабнах ключовете от колата си и в движение реших да отида в някой бар .
Щом влязах се запътих към бара.Там седеше един красавец.Отидох до него и попитах :
-Свободно ли е ? - посочвайки стола до него.
Тейлър МакКуин

Писане by Alex Jameson on Съб Ное 26, 2011 6:22 pm

Не мога да се оплача, че нямам женска аудитория. Винаги имам. Мразя да прекарвам вечери сам и заради това не споделям числото, което показва с колко жени съм прекарал вечерта. Достатъчно са... даже много. Но това няма значение сега. Знам, че имам мисия да се поправя и да се върна в Едем, но животът тук толкова много ми харесва, че засега не изгарям от желание да го сторя.
Беше сряда вечер, а аз определено не исках да прекарам вечер като тази сам. Качих се на автомобила си и отпраших към любимия си бар, с надеждата, че ще открия някое невинно девойче, което ще се хване на въдицата ми. Винаги правех така, а на сутринта се измъквах тихо и всичко приключваше. Една нощ забавление, това беше всичко. ПРед клуба беше пълно, кооето бе необичайно за сряда вечер, но за мой късмет, не ми се наложи да чакам - охраната ми бе приятел още откакто слязох на земята, затова се намърдах бързо в клуба. Преминах през всички танцуващи хора, огледах няколко момичета, едни дарих с чаровни усмивки, други с палави намигвания, но заветната ми цел бе барът в края а клуба.
Настаних се на едно високо столче, като продължих да оглеждам момичетата. Боже, изглеждах страхотно. Когато отпих от огненото уиски, се почувствах по-добре от всякога. Обмислях идеята да запаля една цигара, но засега се въздържах. Тъкмо, когато се бях загледал в едно русо момиче, женски глас ме извади от унеса ми. Слабо девойче с кафява коса ме попита дали е свободно мястото до мен. Ха, най-после, без усилия дори, тя се хвана само на чара ми. Обичах да става така.
- Разбира се, сладурано. Свободно е - посочих мястото до нея и й намигнах игриво - Какво прави момиче като теб само тази вечер? Или може би си търсиш компания??
Знаех, че съм очарователен и просто няма начин това момиче да не се разтопи по мен.
Alex Jameson

Вид: : Ангел
Име: : Алекс Джеймсън (Адонис)
Възраст: : 21
Брой мнения : 5

Писане by Тейлър МакКуин on Нед Ное 27, 2011 10:19 pm

-Какво прави момиче като теб само тази вечер?Или може би търсиш компания?
-Мисля , че тази вечер съм сама и търся компания ?
Явно е само в гръб изглеждаше секси . От малкия ни диалог разбрах , че е самовлюбен . Ето първата ни обща черта .
Обърнах се към бармана и поръчах :
-Една водка с повече лед - казах като му смигнах .
- Ами ти защо си сам тази вечер ? Или си търсиш компания ? - зададох му същия въпрос за да го подразня , кръстосвайки дългите си крака .
Тейлър МакКуин

Писане by Alex Jameson on Пон Ное 28, 2011 12:21 pm

Беше ми симпатична. Май най-накрая успях да си намеря някоя, която да намали самотните ми нощи с една бройка. Не че имаше такива де, но все пак. Обичах да се проявявам като самовлюбен задник пред момичетата. Знаех, че някои се дразнят на подобно поведение, но според мен, чарът и сексапилът ми се криеше именно в тази моя черта - нахалството, егоизма.
Хванах чашата със старо уиски в ръката си и бавно я повдигнах към устата си. Оставих течността да се разлее приятно по гърлото ми, затворих очи за секунда, а след това ги отворих отново. Желанието да запаля цигара в крайна сметка надделя и извадих чисто нова кутия от джоба си. Запалих една и успокоително си дръпнах, а след това издишах дима по посока на новата ми жертва.
- Миличка, ако си бях намерил компания, мислиш ли, че още щяхме да сме тук? По-скоро вече щяхме да сме си взели стая в хотел и да... правим някои работи - довърших изречението си с палава усмивка, като се доближих на сантиметри от нея, а след това рязко се отдръпнах - Алекс, приятно ми е.
Подадох ръката си и поех нейната. Тя скръсти дългите си крака, което ми подсказа, че определено тази вечер щях да се забавлявам.
Alex Jameson

Вид: : Ангел
Име: : Алекс Джеймсън (Адонис)
Възраст: : 21
Брой мнения : 5

Писане by Тейлър МакКуин on Пон Ное 28, 2011 9:49 pm

Той запали една цигара и ми се представи .Хванах ръката му .
- Аз схм Тейлър ! Удоволствието е изцяло ... твое . - хвърлих му една предизвикателна усмивка .
Отпих от студената си водка . Стените и се бяха запотили . Прокарах пръст по ръба , а после го облизах провокативно .
Взех цигарата му между пръстите си , дръпнах си и издишах дима .
-Нима няма да ме почерпиш ?
Тейлър МакКуин

Писане by Елизабет Трой on Сря Дек 14, 2011 8:14 pm

Всъщност не знаех в града да има барове затова го завлякох към един от нощните клубове в които до сега не бях влизала имаше голяма опашка но пазача ни пусна веднага трябва просто да му се усмихна . Влязохме вътре и прошепнах на брат ми .
- За първи път ще пия алкохол затова ми поръчай нещо слабо или там както му се вика . - изкикотих се и сложих ръка до устата си защото винаги щом се кикотех след това започвах да хълцам . Настанихме се на най-крайните столово и погледнах Алек определно имах фобия от алкохола но беше време да преодолея поне един от многото си страхове . Зачаках докато поръча и огледах клуба . Беше доста ... Ммм хубаво
Елизабет Трой

Вид: : Човек с дарба
Име: : Елизабет Трой
Възраст: : 16
Дарба: : Вижда бъдещето но само лошите неща
Брой мнения : 85

Писане by Алек Трой on Чет Дек 15, 2011 2:02 pm

Засмях се.Аз не знаех слаб алкохол.Хм.Водка?Уиски?Текила и кой ще ни прибира?!?Бира!Измислих го.Отидох до бармана и поръчах една бира за сестра си и уиски с лед за мен.Усмихнах се доволно като леда в чашата ми задрънча.
-Заповядай.
Изсмях се леко и поставих бутилката и една чаша пред сестра си.Не знаех как ще я пие.
-Ако не ти хареса не я пий,а по-добре не пий!
Казах аз и изпих уискито.Да ,логика!
Алек Трой

Вид: : Демон
Име: : Алек Трой
Възраст: : 21/1 358
Дарба: : Типично за демон. Може да се вселява в телата на хората и да всмуква душите им. Предвижда бъдещето и вижда миналото на всички същества. Мислите и чувствата не остават неразкрити за него.
Брой мнения : 15

Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/profile.php?id=100000949185054

Писане by Елизабет Трой on Чет Дек 15, 2011 2:11 pm

- А не може ли като твойто ? - попитах като се приготвих ако откаже за още муцунки. Опитах от течноста в чашата ми не беше особено хубавяа но беше и много гадна повдигнах вежди когато течноста се спусна в гърлото ми и след това изпих другото на няколко голеееми глътки . Усмихнах се дяволито на Алек и след това погледнах към празната му чаша .
- Може ли като твоето моля - Запърхах с миглички и се разкикотих. Заиграх се с ноктите си докато чаках моя доста по-голям брат да отговори на въпроса ми . Всъщност това което той изгълта можеше и да е гадно ама искам да го опитам
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 8:33 pm

Още една тежка въздишка.Много тежка.Извъртях очи и отново тръгнах с двете чаши към бара.
-Уиски с лед ..
След тези думи посочих и двете чаши.Напивах сестра си.Е?И по-лоши неща съм правил.Изгорих `и първата кукла Барби.И къщата за нея.И колата `и.И всичко което бе за барбито.Да речем ,че бързо се научих да боравя с запалка.А това ме подсети.Извадих цигарите и набързо запалих една.Бармана ме изгледа така,сякаш тъкмо щеше да ми направи забележка и тогава едно огънче проблясна в очите ми и той замълча.И така с цигара в уста и две чаши с уисти се върнах при сестричката си.
Оставих чашата пред нея и отпих малко от моята.
-Е,давай..
Казах аз и лекичко побутнах чашата към нея.

Алек Трой

Дарба: : Типично за демон. Може да се вселява в телата на хората и да всмуква душите им. Предвижда бъдещето и вижда миналото на всички същества. Мислите и чувствата не остават неразкрити за него.

Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/profile.php?id=100000949185054

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 8:45 pm

- Йей . - кзах и го целунах по бузата . Погледнах чашата и го изпих на веднъж уау това прогори гърлото ми започнах да кашлям и изведнъж ме втриса .
- Алек това е ужасно - продължавах да кашлям погледнах го умолително .
- Как можа да ми го причиниш - започнах да се правя на жертвата .
- Защо ме послуша аз нямам осемнайсет а ти ме напиваш . - вече се чувствах нормално .
Прокашлях се
- Така е по-добре
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 8:50 pm

Не обърнах никакво внимание на обвиненията.И преди го бях правил.Отпих си от чашата отново.
-Е,сестричке вече вие ли ти се свят?
Попитах я и разроших косата `и и се засмях.Огледах хората наоколо.Бях гладен.Малко душички нямаше да ми навредят.
-Ще ти стане по-добре ..
Вече ме гледаше като куче.Първата чаша твърд алкохол.Да.. спомням си моя.Не не си го спомням,но са ми споменавали...
Алек Трой

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 8:55 pm

- Всъщност като го спомена малко ми се вие свят , но ще свикна . Защо оглеждаш така хората батко да не търсиш някого ? - попитах и се опитах да го погледна без главата ми да се клати .
- Бате искам гадже ?- Усмихнах се тъжно надявайки се да не ме е чул . Той беше по красивият по-умният той беше по-добрият а аз бях нищо сравнение с него . Дълза капна от окото ми и се стече по бузата ми
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 9:00 pm

Леко се подсмихнах като каза,че иска гадже.Да много хора искаха.
-Пожелай си това за коледа,малката..
Засмях се и я гушнах.
-Не търся никой.. само малко храна..
Отвърнах и сведох погледа си към нея и леко се шашнах.Това сълза ли беше?!Не съм виждал нещо подобно.Освен на баналните романтични филми които гледаше и като изгорих споменатата кукла и другите неща.
-Хей ,това защо е?
Алек Трой

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 9:07 pm

- Ти си по-добър и винаги ще бъдеш а аз съм черната овца в семейството всички мацки тисе лепят а аз ... Ти правиш всичко добре а аз всичко зле доста по-умен си от мен и по-силен и имаш сили а аз нямам . Аз съм изцепката в семейството аз съм просто един жалък човек. - Погледнах го в очите и забих ноктите в дланите си за да спра да цивря . - Махнах на бармана да дойде и си поръчах нещо много силно . Исках да се напия и да не помня нищо дори името си
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 9:22 pm

-Ти?Черната овца?
Изсмях се.
-Госпожица Читанка , отличничката,гордоста на мама и тате да е черната овца..
Смеха ми не спря.
-Господи ..
Спрях да се смея и отпих от чашата си и докато бармана бе наблизо ми казах каквото носи на сестра ми да носи и на мен.Все пак да не се натрови.. или поне аз да се натровя.
-Та нашите ме изгониха като се превърнах.В училище .. почти не бях там.Силите ми.Ако не бяха те не знам аз къде щях да бъда.
Алек Трой

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 9:29 pm

- Но все пак не е честно ти си момче позволено ти е да си лош а от мен се очаква да съм хубава добре умна и всички там глупости а аз не съм и не ме наричай госпожица читанка . - погледнах го ядосано или поне се опитах не можех да му се сърдя за нищо той беше хубаво момче никой не можеше да му се сърди.
- Така отиди и хапни и след 5 минути се върни а аз през това време ще се напия пък може и да загубя девствеността си преез това време .- Смигнах му и се усмихнах дяволито
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 9:33 pm

-След тези думи .. особенно последните.. просто си мечтай да се отървеш от мен.
Леко повдигнах вежди сериозно.Все пак бях големия брат.А и вече бях и по закон длъжен да се грижа за нея.
Изпих цялото съдаржания на чашата и метнах на бармана да донесе второ.
Нямаше повече да се разкарвам напред назад за алкохол.Нека той го прави.
-Е,харесва ли ти алкохола?
Попитах я аз и се засмях на физиономиите които правеше като пиеше.
Алек Трой

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 9:40 pm

- Ужасен си Алек нямам никакво лично пространство някой ден ще отида и ще се изчукам с първия срещнат само за да ти натрия носа мога да се държа като кучка но това няма от къде да го знаеш защото аз винаги съм добра и мила но имам и лоша страна която само чака да се покаже . - тропнах поп бара и изпих алкохола вътре като след това едва не потроших чашата .
- Извинявай не знам какво ме прихвана . - протегнах се да хвана ръката но май не оцелих.
- Мисля че след два чашки ще трябва да си ходим - подсмихнах се и махнах да ми донесе още от течността .
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 9:44 pm

Господи.Сестра ми се напи!О, има рима!
-Миличката .. о,да не си мислиш,че няма да те следя.Ще съм около теб всеки един момент!
Казах аз и злобен смях огласи бара.
-2?И след една ще се наложи да те прибирам на конче..
Алек Трой

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 9:50 pm

- На конче от кога си кобилка ? - Попитах и започнах да се кикотя като леко се подхлъзнах .
- Бате имаш клонинг. - Нов кикот се изтръгна от мен и изгрухтях това се случваше много ама много рядко .
- Оххх май ще повърна Раян уппс исках да кажа Алек може ли да кръста клонинга ти Раян ? - попитах и кикота продължи изпих си алкохола и си поръчах последната чашка.
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 9:58 pm

Господи,сестра ми се напи ..Повторих го отново.Но на ум.
-Няма клонинг или близнак или каквото ти се привижда..
Казах аз и се хванах за главата.Пията сестра.. какво се прави сега?!
-И какво да те правя сега?
Попитах себе си,но гледах нея.
Алек Трой

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 10:03 pm

- Може да ме заведеш у нас като малките деца както правят майките и бащите . - Изхилих се и станах от стола като колената ми се подкосиха и паднах на земята по дупе погледнах брат си и се опитах да стана но без особен успех .
- Ммм малко помощ ако може . - протегнах ръката си и ми се стори твърде къса може би съм взела ръката на друг човек и да съм помислила че е моята .
Погледнах Алек и зачаках да ме вдигне
Елизабет Трой

Писане by Алек Трой on Нед Дек 25, 2011 10:08 pm

Господи..Сложих няколко банкноти на масата.И вдигнах сестра си.
-Хайде малката на конче.
Качих я на масата и я метнах на гърба си.И потеглихме към дома.Да може и да изглеждаше смешно.Но може би защото тя се провикваше и крещеше "Дий конче!".
Нищо друго..
Алек Трой

Писане by Елизабет Трой on Нед Дек 25, 2011 10:11 pm

Брат ми беше прекрасна кобилка .
- Дий коньо - крещях през две секунди и се кикотих и смях и виках .
Това беше може би най-хубавият ми денв целият ми живот нищо че станах за смях пред цял бар пълен с хора . Засмях се на себе си как може да съм такава глупачка . Влязохме в къщата и той ме постави в стаята ми внимателно и моментално заспах
Елизабет Трой

Писане by Sponsored content

Sponsored content