Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Катрин Линтън

Предишната тема Следващата тема Go down

Катрин Линтън

Писане by Katherine Linton on Пон Дек 05, 2011 9:36 pm

*Име :
Катрин Линтън

*Години :
18

*Раса :
Човек с дарба

*Дарба:
Четене на мисли

*Външен вид :
Не бих се определила като красива.. Нямам право, дори да го помисля. Господарката бе пределно ясна. въпреки това ще си позволя да ви се опиша... Въпреки че върша по - голямата част от домакинската работа кожата ми е нежна и мека, дори крехка. Лицето ми е малко, мъртвешки бледо.. малки изключения правят моментите , в които бузите ми са поруменели било то от умора или срам. Устните ми са пълни, розови.. Очите са най - забележителното нещо в мен, любимата част от глупавото ми съществуване. Същите като на мама, сини , "изпълнени с живот и щастие" , както обича да казва татко. Косите ми са медно руси, спускащи се дълги, меки.. Не бих искала да звуча самонадеяно. Може би трябваше да обясня къде точно се видях, през чий очи.. Имам дарба, за която не е уместно да говоря, но... всичко това не го бях докоснала със собствената си ръка, не го бях преценила сам сама.. Не разполагам с такова време.

*Характер :
Понякога съм твърде своенравна, но в повечето моменти потискам тази си страна. Не бих желала да ме прогонят от работата ми. Не бих си и представила къде ще отида. Приеха ме от съвсем малка, но нека не се отклонявам от темата.. Умея да се подчинявам и да следвам господарите си навсякъде, научих се. Като цяло съм много срамежлива, добродушна и може би малко самонадеяна. Опитвам се да угодя на всички, дори аз да остана недоволна. Не съм чак толкова добър човек, изобщо не знам дали съм човек, но умело крия дарбата си от всички. Дори и малкото познати, които мога да нарека приятели не знаят нищичко. Както и сами разбирате съм твърде потайна. Не говоря за себе си, би било твърде натрапчиво от моя страна. Разбира се , както всички си имам някой , на който казвам всичко. Всяко нормално същество има нужда от това, макар аз да не съм съвсем нормална..

*История :
Родена съм в бедно семейство, почти не познавам родителите си... Всъщност майка ми е починала при раждането ми, затова никога не празнувам рождения си ден.. Всъщност в началото бях объркана, ядосана.. Като всяко малко момиченце, което копнее поне за един ден в годината, който да е изцяло и единствено за нея... Когато бях на седем нахлуха в дома ни и убиха татко. Не помня с точност колко време не бях на себе си. Никога не съм знаела.. Господарите ме откриха и приютиха в дома си. В началото се държаха добре, но постепенно започнаха да ме третират като слугинче. Не се оплаквам, благодарна съм й. Ако не бяха те нямаше да имам подслон, храна.. Госпожицата се държи добре, вероятно най - добре от всички. Тя е мила, добросърдечна. Познаваме се от деца и.. Обичам я.. Тя е като сестра. В крайна сметка живея добре.. Грижели са се за мен дори и в най - трудните моменти от живота ми.. Сами разбирате, че им дължа всичко до края на дните си, дори и някога да си тръгна от дома им.

*Името на човека който използвам за лик :
Doutzen Kroes

Katherine Linton

Брой мнения : 1

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Катрин Линтън

Писане by Robbin. on Пон Дек 05, 2011 10:17 pm

Добре дошла!

Robbin.
chains and whips exite me;
chains and whips exite me;

Вид: : a pureblood necromancer.
Име: : Робин Йелена Ан Даркууд.
Възраст: : a lady never reveals her real age.
Дарба: : i rise people from the grave and rule over dark magic.
Семейство: : a sister.
Брой мнения : 658

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото