Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Брр... къде попаднах?

Go down

Брр... къде попаднах?

Писане by Амелия Нортфорд on Вто Дек 13, 2011 11:16 pm

Налудничево, но все пак факт... Аз имам тема за творчество.. ::смее се сама на себе си::
Не мога да повярвам че това се случва... Никога през нещастния си почти 17 годишен живот не съм предполагала че ще изляза на глава със Супата..
Е днес, добре де преди около 18 часа, за първи път нагазих в тази огромна дълбока локва... В началото щях да се удавя там... но намерих моя спасителен кораб [Сашке това си ти]..
иии така това е..
Амелия Нортфорд

Брой мнения : 691

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Re: Брр... къде попаднах?

Писане by Амелия Нортфорд on Вто Дек 13, 2011 11:19 pm

Станиславеееее.... Ето ти подпис...

Spoiler:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Амелия Нортфорд

Писане by Елизабет Трой on Сря Дек 14, 2011 6:24 am

Амелия Нортфорд написа:Станиславеееее.... Ето ти подпис...
[You must be registered and logged in to see this image.]

аууууууу мерси
Елизабет Трой

Вид: : Човек с дарба
Име: : Елизабет Трой
Възраст: : 16
Дарба: : Вижда бъдещето но само лошите неща
Брой мнения : 85

Вижте профила на потребителя

Писане by Амелия Нортфорд on Нед Яну 08, 2012 4:03 pm

"Защо плачеш?" попита ме някой. "Не, не плача!" - отроних тихо аз и избърсах сълзите стекли се по лицето ми. "Хайде, дете, изправи се и се усмихни! Имаш прекрасни очи, не ги крий зад безразличието, а ги накарай да засияят! Имаш удивителна усмивка, показвай я по-често!" - увери ме той. "Липсвал ти е някога някой? Борил ли си се за някой? По пътя на живота, падал ли си? Раздавал ли си се за хора, които не заслужават? Имало ли е човек без който се чувстваш празен, самотен и незавършен? Преследвал ли си онова, от което винаги си бягал?!" - отговорих му аз. "Не тъжи" - прекъсна ме той - "Виж белите ми коси и белези по тялото ми! Те са знак, че съм живял, борил и никога не съм се предал! А сега... да можеше да видиш и онези в душата ми... Многобройни са, но те са там, за да ми напомнят през какво съм минал! Колко много съм направил за хората, а в отплата получих - предателство! И моето сърце е разбивано хиляди пъти, но знаеш ли как живея и се усмихвам? Чрез волята, която имам! Чрез силата, която притежавам! Чрез всичките грешки, които допуснах! Чрез разочарованието, с което неимоверно се сблъсках!" - "Но как... как да бъда щастлива без онова, което осмисля деня ми? Как да се засмея, като човекът, който обичам не е до мен?!" - попитах аз. "Чрез знанието! Ти си умно и красиво момиче! Ако някой човек е искал да бъде част от живота ти.. Винаги е щял да намери начин! Не бива да се разкайваме за това, че някой е избрал да ни нарани, пред това да ни закриля и подкрепя! А напротив - да се радваме, защото сме опитали! А оттук нататък следва нещо по-красиво от предишното! Затова не страдай, не бива да позволяваш на някого да убие и последната искрица в теб! Хайде, не потъпквай достойнството си, не си струва! Ще видиш, той сам ще те потърси! Не те е оценил - ЗАГУБИЛ Е!" - изрече с усмивка той. "Благодаря" - рекох аз и го прегърнах.
Амелия Нортфорд

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите