Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Портите на двореца

Go down

Портите на двореца

Писане by Амелия Нортфорд on Нед Дек 18, 2011 6:02 pm

Амелия Нортфорд

Брой мнения : 691

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Re: Портите на двореца

Писане by Вантермина Дешае Нортфорд on Вто Дек 20, 2011 8:00 am

Слезе от каретата си с помощта на кучиаша. Макар да разполагаха с всички възможни улеснения на двадесет и първи вък, Вантермина бе привърженична на всичко традиционно старо, което излъчваше величие и пораждаше респект у поданиците й по един особен начин. Разбирате, когато се появеше тя, една от малкото, която продължаваше да използва нормалния средновековен транспорт, всички извръщаха поглед и знаеха, че е Кралицата, иначе как биха я разпознавали? Най- вероятно по охраната, която водеше със себе си и сто процента беше повече от собствените й същества за забавление, затова пък поне винаги знаеше, че е в безопасност, ако такава можеше да е възможна с наклонностите на Краля към убиването й. Сигурно щеше да му достави огромно удоволствие да я види на гилотината и сам да отсече главата от тялото й, сигурен, че никога вече няма да диша, поне не като Кралица.
Пристъпи напред, отдалечавайки се от каретата, за да може тя да бъде отправена към конюшните и да бъдат отседлани черните жребци, които я дърпаха. Бяха страховити, наистина страховити. Високи и силни, с мусколести дълги крака и стойка на коне от знатен род. Още по- страховита бе липсата им на очи. На тяхното място имаше просто две черни дупки, от които от време на време потичаше кръв и нищо повече. Въпреки тази си видима сляпост, конете не бяха съвсем слепи, беше странна способността им да препускат без да е нужно да бъдат направлявани дори, сякаш останалите им сетива бяха прекалено силни, за да се усети липсата на зрение.
Вантермина свали кожените ръкавици от ръцете си и ги подметна на един от слугите, които я посрещнаха. Погледа й попадна върху нечия величествена мъжка фигура... и това не беше Никълъс, не можеше да е той. Хавиер Нортфорд. Този мъж... той винаги бе разтрепервал краката й и винаги я караше да се чувства толкова странно около него, сякаш бе влюбена в бащата на съпруга си, но всъщност едва ли беше така. Не изпитваше чак такава привързаност.
- Здравейте, Хавиер, много мило от ваша страна да ме посрещнете.- с някаква ирония в гласа изтърси Дешае, но погледа й не спираше да шари по тялото и лицето му, които изглеждаха толкова прекрасно съвършени.

Close your eyes, not your mind. Let me into your soul.
I’m gonna work it ’til your totally blown

And your gun is dirty
So I’m guessing I’m on a roll
Вантермина Дешае Нортфорд

Вид: : Даева
Име: : Вантермина Чарлз Ликуид Дешае Нортфорд
Възраст: : Прекалено много години..
Дарба: : Владее магьосничество и контрол над съзнанието
Брой мнения : 333

Писане by the inquisitor; on Вто Дек 20, 2011 8:54 am

Зима... Студена и мразовита зима.. Хавиер не бе от хората които обичаха студеното полугодие. Този проклет сезон бе напълно способен да промени за продължителен период от време, и без това лабилната му психика. Една от причините да напуска двореца за продължителен период от време.
Почти всяка есен, в последните дни на октомври той заминаваше за една дълга и продължителна ваканция в далеч по топлите страни на Света. Прекарваше там най-добрите дни в годината. И как иначе.. Нямаше го синът му, внучка му.. Нямаше го този стрес, който Хавиер изпитваше когато бе в замъка.
Но ето че сега той си правеше сутрешна разходка из заснежените градини на двореца. А, как му се искаше в момента да е другаде. Да се излежава на слънце, да почива, да се забавлява...
Уви, почивката му бе прекъсната заради предстоящата сватба на внучка му и ерцхерцогът - Седрик. Господин Нортфорд се надяваше брака им да е малко по розов от този на Краля и Кралицата.. Техните скандали и караници можеха да отведат Хавиер до гроба. И не само него, а всички същества около тях.
Докато се разхождаше из обширните градини на двореца, Хавиер мина покрай любимата му оранжерия...
Сети се за нея и вълна с носталгични спомени го заля. Сети се за любовта на живота му.. Онази която бе изпитал за пръв път. Ярко червените коси и смарагдово зелени очи. Само мисълта за Ив го караше да се мрази. Не можеше да понесе факта, че заради него... тя вече не беше сред живите. Преди години двамата прекарваха почти всяка свободна минута в оранжерията.. Тук за първи път Хавиер отне невинността на Ив, и я превърна в дама.
Бащата на Краля разтресе глава в опит да изгони нахлулите мисли, и забърза крачка.
В далечината видя една карета да спира пред златните порти на двореца.
Веднага се сети кой може да е. Освен Вантермина, никой друг не излизаше с карета от двореца. Запътвайки се натам, той успя да изгони всички мисли, които за секунди бяха създали хаос в главата му. Видя как кучиашът подава ръка на снаха му за да слезе. Стражите отвориха вратата и Кралицата влезе с обичайната за нея царствена походка. Погледна го с онази нейна покварна усмивка и го поздрави.
- Не се надявай Дешае, знам какви ти се въртят в главата! - монарха обичаше да дразни снаха си... Просто не можеше да се отрече. - От къде се връщаш?
the inquisitor;

Брой мнения : 113

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org

Писане by Вантермина Дешае Нортфорд on Сря Дек 21, 2011 6:56 am

- Ах, значи няма да е изненада, как си представям, че хващам готиния Ви задник.- не се поддаде на заядките му Вантермина.
Не й бе за първи път да отнесе подобно отношение от Хавиер, само че... мина отдавна времето, когато й пукаше за мнението на Бащата на Краля и Краля. Сега можеше само да се включи в играта им доста остро, не оставайки длъжна на нито една от думите им.
Забави крачка малко преди да стигне свекър си и съвсем спря точно пред него. Елегантно, но и някак рязко. Деляха ги метър, а може би и по- мъничко, кой знае, пък и нямаше голямо значение. Косата на Кралицата, както никога, бе сплетена на сложна плитка, която се подаваше под черното й бомбе с перо. Дължината й бе нетипична, сега най- дългите кичури стигаха доста под дупето й, но пък така изглеждаше някак още по- сексапилна. Стегнат корсет притискаше гърдите й, което ги правеше още по- пищно изглеждащи. Прилепналите панталони, подчертаваха елегнатните й крачета, качени на високи обувки.
Изведнъж Дешае се изненада. Какво подяволите правеше Хавиер тук? Не... не трябваше ли да е заминал? О, на кой му пукаше, в момента, специално, не правеше нищо лошо, така че нямаше никакъв смисъл да се притеснява от закъснялото му разкарване.
- Не съм направила нищо кой знае какво.- побърза да го осведоми Вантермина, докато пристигаха другите карети.
Високите, набити мъже, които по принцип ползваше за охранна, сваляха със себе си, водени на синджир новите й роби. Не, не бе могла да се сдържи и да си поиска свежа плът и да си я намери. За нейна изненада доста хора бяха съгласни да продадат собтвените си деца за малко повече жълтици.
- Преди да ме обвините, свекъре, не съм ги крала, купих си ги съвсем честно. Родителите им ги продадоха изключително евтино, но на мен ми харесват.
Малките мърляви дечица се препъваха в асфалта, дърпани от големите горили.

And your gun is dirty

Писане by Елизабет Трой on Пон Дек 26, 2011 9:49 am

Едва ли двореца беше най-доброто място за ходене като се знае че съм с ужасен махмурлук оххх боли ме главата но връщане назад няма вече бях тръгнала и няма да се върна . Двореца беше толкова голям ами ако ме срещне някой пазач или там каквото имаха вътре и ме убиеше . Беше толкова хубаво че си седнах на земята но преди да падна видях че има локва затова бързо се подпрях на едно дърво . Затананиках си една глупава песничка и зачаках незнаех какво чакам но ...
Елизабет Трой

Вид: : Човек с дарба
Име: : Елизабет Трой
Възраст: : 16
Дарба: : Вижда бъдещето но само лошите неща
Брой мнения : 85

Вижте профила на потребителя

Писане by Вантермина Дешае Нортфорд on Пон Дек 26, 2011 10:07 am

Вантермина подмина безцеремонно Хавиер и се запъти към градината си. Щеше да потърси усамотение, докато разпределят новите й придобивки по местата им и им бъдат разяснени задълженията, които бяха прости: подчинявайте се на Кралицата;правете я щастлива. Това не бе никак лесна задача, разбира се, но трябваше да се постараят съвсем мъничко, за да постигнат желания резултат.
Обувките й шляпаха в локвите, от последния дъжд и сегашния снеговалеж. Обожаваше това време на годината, смразяващата зима, която караше хората да се крият по домовете си, за да не измръзнат някъде навън. Мина на милиметри покрай една... не, не беше придворна дама, а... най- вероятно някоя от слугините.
- Кухнята те чака, скъпа.- изтананика Дешае, докато я подминаваше.

And your gun is dirty

Писане by Елизабет Трой on Пон Дек 26, 2011 10:16 am

Видях кралицата беше много красива .
- Ммм какво ? - Попитах и направих глупава физиономия . Пригнах няколко пъти и застанах права и лицето ми се откри на дневната светлина . Телефона ми иззвъня и аз го изключих вдигнах погледа си към Кралицата и се представих .
- Ваше височество аз съм Елизабет Трой . - усмихнах се мило и зъбките ми се показаха.
Елизабет Трой

Вид: : Човек с дарба
Име: : Елизабет Трой
Възраст: : 16
Дарба: : Вижда бъдещето но само лошите неща
Брой мнения : 85

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content

Sponsored content