Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Бар "Империал"

Go down

Бар "Империал"

Писане by Robbin. on Вто Дек 20, 2011 9:39 pm

Robbin.
chains and whips exite me;
chains and whips exite me;

Вид: : a pureblood necromancer.
Име: : Робин Йелена Ан Даркууд.
Възраст: : a lady never reveals her real age.
Дарба: : i rise people from the grave and rule over dark magic.
Семейство: : a sister.
Брой мнения : 658

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Re: Бар "Империал"

Писане by Фран Оксфорд on Сря Яну 18, 2012 7:24 pm

Фран вървеше с ускорена стъпка по влажните павирани улици на градчето, които бяха пропити с меланхолия по това време на денонощието. Зимните следобеди в Норт Форд преспокойно можеха да бъдат обявени за най-депресиращата част от годината, благодарение обичайния пейзаж, който при повече въображение можехте да оприличите на сцена от филм на Тим Бъртън.
Хавиер мразеше закъсненията, а точността на Оксфорд бе не само куца, но и саката. Какво да се прави, магът бе по природа разсеяна персона с прекалено много мастър планове в главата, които не му оставяха и миг покой.
Той пристъпи в антрето на бара, свали тежкото си, вълнено палто, което бе пропито с влага, събрана от обичайната за царството, гъста мъгла, захвърли го небрежно на близката закачалка и сканира с поглед почти пустото заведение.
Забеляза "срещата" си да стои на бара с чаша в ръка, отброявайки разтапящите се ледчета в напитката си. Приближи се с лека, игрива стъпка, подобна на тази на хищник, който изкусно дебне своята плячка и се настани на свободния стол до стария крал.
- Извинете ме за закъснението, Ваше Величество. - рече той с тон толкова смирен, че спокойно можеше да бъде объркан с някой благоугоден монах и се усмихна. Бе му известно също, че Хавиер не е почитател на фамилиарните обръщения, особено идващи от хора, с които дели постелята си, но искаше да изглежда възможно най-уважителен в обстановка различна от неговата спалня.

Фран Оксфорд

Вид: : Маг
Име: : Фран Оксфорд
Възраст: : too much for you to handle
Брой мнения : 15

Вижте профила на потребителя

Писане by the inquisitor; on Сря Яну 18, 2012 8:05 pm

Студ.. Ужасен и студен. Хавиер не можеше да понася зимата. Беше прекалено студена, и мразовита?!
Прекалено е капризен... Знам, знам.. Но какво мога да направя аз, срещу неговите непрестанни капризи. Нали си е Крал, какво мога да му кажа, осен да се подчиня.
Преди да се отправи към бара, монарха отвори прозорците на спалнята си, които не бяха виждали слънчева светлина от доста време. Проветри 'малката' си стая и изгони изпаренията на алкохол, цигарен дим и мъжки парфюм.
Влезе в банята и отми всякакви неща от тялото си, който дори не искам да знам какви бяха. Грижливо изми косата си и прилежно насапуниса тялото си. Изплакна се, спря водата и уви кърпа около кръста си.
Облече първата изгладена риза която видя в гардероба си, сините дънки които бяха на леглото му и произволно избрани обувки. Както винаги щеше да подрани.
Взе такси от замъка, и то не кое да е такси, а разбира се това на стария Хадли, който като че ли се бе превърнал в шофьор на Кралското семейство. Таксито на Хадли бе по-различно от другите. В него винаги имаше нещо специално, аз самата не знам какво е, никой от кралската фамилия не иска да ми каже..
Излезе от двореца с ескорт от няколко стражи, придружаващи го до портата. Качи се в таксито и потегли към центъра. Водеше обичайни разговор с шофьора, без да се старае да го поддържа.
Влезе в бара и го лъхна миризмата на стаята му от стаята му от по-рано. „У дома” – помисли си той и седна на бара. Поръча си един скоч с лед и се втренчи в часовника над бара.. Мразеше да закъснява, още повече обаче мразеше да чака някой друг.
Изобщо не обръщаше внимание на другите в бара, чакаше неговия човек и за негово добро, той да дойде по-бързо. Хавиер се изнервяше от цялото това нещо. Отпи от напитката си и се заигра с топящите ледчета. Тъкмо когато обмисляше варианта да стане и да си тръгне, Фран влезе и дойде при него.
Знаеше че Краля не си пада по фамилиарните обръщения, те бяха любими само на Кралицата.
- Сядай! – каза Нортфорд заповеднически.
Мага седна без да се двоуми. Можеше да се забърка в нещо, ако не послуша Краля. Аз бих го послишала.
- Пак закъсняваш! – отбеляза Хавиер, като повдигна едната си вежда – Надявам се имаш разумно обяснение за това!
the inquisitor;

Брой мнения : 113

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org

Писане by Фран Оксфорд on Сря Яну 18, 2012 8:30 pm

- Хм, да видим. С риск да бъда леко непочтителен към кралската ти особа, ще прехвърля вината изцяло върху теб. Кой те е карал да създаваш син, който толкова трудно се повлиява от шантаж. Преди беше много по-лесно, Ник беше мекошав, стигаха ми две-три думи, които карат кожата му да настръхне и той да заприлича на намокрен таралеж, а сега... сега стои пред мен с онази досадна, ехидна усмивчица, най-нагло пуши пурата си и нито една от жилите му не потръпва. Мисля си, че е вече е резистентен към моите изконни техники на манипулиране. Ще трябва да обновя артилерията с нови трикове, ако не искам да загубя играта или пък главата си. - Фран побърза да смени темата, осланяйки се този път не на думи, а на добре познатото мълчание. След няколкоминутно взиране в бара с разнообразни напитки и мъдруване, придружено с онзи типичен за него жест ( показалец, опрян на върха на брадичката и леко премрежен, преценителен поглед) той поръча на бармана джин с лайм и лед. За да не оставя краля с впечатлението, че го игнорира, магът обърна тяло и лице към него, сядайки странично на стола, подпирайки се на един хълбок и лакът и промълви:
- Е? Ще се държим студено, а? Няма да получа нито целувка, нито прегръдка?! Мислех, че сме в добри отношения след снощи и предната нощ, и по-предната нощ, и онази преди нея, но явно съм се излъгал. Явно, все пак, не съм толкова привлекателен, колкото огледалото казва.- той пое в дланта си оставената на бара чаша, която го очакваше, надигна я и отпи от нея символично количество алкохол, което опари езика му като змийско ухапване. Освободи ръката си отново, този път, за я зарови в небрежните си, абаносови коси, където тя остана една идея по-дълго от очакваното.
Фран Оксфорд

Вид: : Маг
Име: : Фран Оксфорд
Възраст: : too much for you to handle
Брой мнения : 15

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото