Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Домът на Сай и Юки.

Go down

Домът на Сай и Юки.

Писане by Yukio on Сря Дек 28, 2011 5:37 pm

Удобна къщичка със собствен двор и дори малък басейн, който тепърва трябваше да бъде напълнен. Мястото бе ремонтирано наскоро, но това се отнасяше само за външната фасада и от нея се носеше един крайно модерен вид. Вътре цареше малко по-спокойна атмосфера и дървото и необяснимите сувенири бяха на почит. Повечето бяха дошли с покупката на къщата, понеже наемателите за сега не бяха започнали да префасонират всичко по свой вкус пълнейки го със спомени и каквото там подхожда още като термин. Интересен бе фактът, че къщата изглеждаше много по-малка отвън, отколкото отвътре, което се води странно архитектурно решение- единият етаж е превърнат в нещо като псевдо-мезонет.

Холът и трапезарията; Всекидневната; Спалнята на Юкио Спалнята на Саймън; Банята
Yukio

Вид: : Вампир
Име: : Юкио Такеба.
Възраст: : 21/500
Дарба: : unknown.
Брой мнения : 36

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Сай и Юки.

Писане by Саймън. on Пон Яну 02, 2012 9:47 pm

Саймън спря пред вратата на къщата си и бръкна с вкочанени пръсти в джоба си, за да извади ключа. Чуваше треперенето и тракането на зъби, идващо от Елизабет зад гърба му. Отвори вратата и от прага ги обля топлина. Навсякъде беше тъмно, а докато светваше Ериксън благодареше на ум на Юкио, че е затоплил къщата. А също и, че или спеше или изобщо не беше тук в същия момент. Ели се спря и огледа всекидневната. Погледът й се спираше на всяка една подробност от тухлените стени до зеленото диванче с декоративни възглавнички.
- Харесва ли ти?- прошепна Саймън, все още несигурен дали приятелят му спи или е излязъл.
- Прекрасно е. Защо шепнем?- попита също толкова тихо Елизабет.
- Юкио може да спи.- отвърна Сай.
- Кой?
- Съквартирантът ми, после ще ти обяснявам.- каза тъмнокосият и кимна на Ели да го последва по стълбите. Тя попиваше всичко с погледа си докато вървяха към стаята на момчето. Влязоха вътре и Ериксън затвори вратата и светна лампата. Тя огледа хилядите книги заели рафтчетата, плътно скриващи стените и хубавия тапет, който се намираше зад тях и, който всъщност изобщо не се виждаше. Саймън приближи гардероба си и извади чисти дрехи за себе си и за Трой.
- Заповядай.- каза той и ги подхвърли на момичето. Обърна се да се преоблече, а и за да не я гледа. Не беше сигурен, че тя е съгласна с това.
Саймън.

Вид: : Пророк.
Име: : Саймън Джейк Ериксън.
Възраст: : 19 години.
Дарба: : Вижда предстоящи трагедии.
Брой мнения : 28

Писане by Елизабет Трой on Вто Яну 03, 2012 9:46 am

Саймън и Елизабет спряха пред една огромна къща и веднага щом Сай отвори вратата тя ахна беше красиво а и топлината която обля Бети и дойде добре защото веднага зъбите и спряха да тракат и спря да трепери.
Те започнаха да си шепнят и по това момичето разбра че той си има съквартирант.
Момчето поведе тъмнокосата към стаята му като по пътя Ели попиваше всичко от къщата сякаш беше учебник.
Когато влязоха в стаята му тя видя всички тези книги и това й се хареса.
-Имаш доста книги.-Каза момичето вече с нормален глас вече нямаше нужда да шепнят .
Той й подаде някакви дрехи и тя се обърна с гръб към него за да него гледа а той направи същото.Когато облече дрехи тя се погледна в огледлато .
-Май са ми малко голями.
Засмя се тя и се обърна към Саймън съвсем забравила че и той се облича и затова веднага се обърна дори не видя дали той е готов или не.
-Саймън може ли да се обърна.-Попита го тя и зачака някакъв отговор.
Елизабет Трой

Вид: : Човек с дарба
Име: : Елизабет Трой
Възраст: : 16
Дарба: : Вижда бъдещето но само лошите неща
Брой мнения : 85

Писане by Саймън. on Вто Яну 03, 2012 10:10 am

Саймън нахлузи суичъра си и дръпна ципа догоре, преди да каже на Ели, че може да се обърне. Определено дрехите му й бяха големички, но нямаше значение. Пак си беше хубава. Разбира се, шансът тя да изглежда зле в каквито и да е било дрехи изглеждаше съвсем минимален.. Но както е казал един мъдър учен не потъвайте в мисли, докато с вас има човек, особено любим. Или поне си мисля, че го е казал някой учен. Все тая. Да се върнем при Саймън и Елизабет.
- Направо са ти по мярка.- ухили се Ериксън докато гледаше събеседничката си. Тя го перна леко през рамото, но и тя се усмихна в отговор. Сай се метна на леглото си, от което изпаднаха.. хм, нека да изброим: около 20 книги, една възглавница, лаптопа му /който за щастие падна върху въпросната възглавница/ и телефона, който момчето съумя да хване преди да се е разбил на съставни части върху паркета.
- Ами.. не съм от най- подредените хора.- извини се Саймън, за да оправдае водопада от падащи вещи. Ели се разсмя и седна до него на леглото. Ериксън я придърпа да легне върху него.
- Таа, какво ще правим сега госпожице Трой?- прошепна той игриво в ухото й.
Саймън.

Писане by Елизабет Трой on Вто Яну 03, 2012 10:53 am

Той каза че може да се обърне на момичето и тя го направи той се хвърли на леглото като от него изпаднаха доста неща . Той се извини и Я придърпа като я попита какво ще правим.Изчерви се моментално и побързах да каза.
-Ами не знам какво ти се прави?-Попита момичето и положи глава на гърдите му.
Беше й приятно да лежи върху него беше хубаво той беше толкова топъл .
Взе една от книгите и прочете заглавието на глас.
-Брулени хълмове.Обичам тази книга .-Усмиха се Елизабет на Саймън и го целуна .
-Какви книги обичаш да четеш?-Попита първия нелеп въпрос който й дойде на ум.
Стаята беше хубава а зад леглото имаше цяла лавина от книги.
-Не те ли е страх че това може да падне?-Попита и вдигна поглед за да го погледне.
Елизабет Трой

Писане by Саймън. on Вто Яну 03, 2012 4:46 pm

Саймън сви рамене, макар че действието не беше от най- умните. Както лежеше върху него, Ели едва ли щеше да го види.
- Не ме е страх. Пък и, ако реши да пада ще получа видение за собствената си предстояща смърт. А какви книги обичам да чета.. да видим.. обичам стари романчета от миналите векове например. Но за нещастие ще ти обявя, че 'Брулени хълмове' е единствената любовна книга, която ще намериш тук. Предпочитам фантастика, тип 'Властелинът на пръстените', макар че смятам филмите за пълен боклук.
Елизабет кимна леко, а Сай се сети, че тя чакаше и отговор на въпроса какво ще правят сега. Ериксън се усмихна като малко дяволче, докато гледаше към тавана. Очите му се насълзиха леко, заради светлината идваща от лампите и той побърза да погледне отново към Трой.
- Ами имам няколко идеи..- подхвърли той игриво повдигна я лекичко и започна да я целува.
Саймън.

Писане by Елизабет Трой on Вто Яну 03, 2012 5:12 pm

-Не обичаш ли романтиката?-Попита тъмнокоската и го погледна тъжно тя ти беше заклета романтичка.
Той спря да я целува и я погледна в очите.
-Чела съм "Брулени хълмове" стотици пъти и продължавам да я чета .-погали го по гърдите и му се усмихна тъжно.
-Какво мислиш за "Здрач"?-Попита тя и се изправи в седнало положение.
Тя заоглежда стаята за да може да я запомни ако дойде пак тук .Но едва ли щеше отново да дойде тук може би той ще я забрави .Тя прокара пръсти през косата си и зитри бликналите сълзи . Може би той щеше да я използва докато правят секс и после никога повече нямаше да го види а толкова много й харесваше да бъде с него.
Елизабет Трой

Писане by Саймън. on Сря Яну 04, 2012 2:11 pm

- Не съм романтик. Щастливият край, розовите очила и щастливият край не са.. ами да кажем, че не съм им фен.- Саймън я погали по главата и я целуна, а тя се сгуши още повече в него. Сай се загледа из хилядите книги в стаята си. Наистина бяха много.. Може би трябваше да направи нещо тип 'пролетно почистване'? Нямаше да стане. Беше наясно, че за нищо на света не би изхвърлил и прашинчица от тези книжки.
- Здрач?! Ти сериозно ли. Не съм правил и опит да чета този боклук, нито да гледам филмите. И съжалявам ако това те обижда.- последното го каза по- нежно и я целуна по устните.
Саймън.

Писане by Елизабет Трой on Сря Яну 04, 2012 2:25 pm

Тя харесваше "Здрач" и книгите и филмите но не би се обидила ако ги нарекат боклук.
-На ме обиждаш.-усмихна се и го погали по бузата.
Тя взе ръката му и започна да я оглежда като накрая сключи пръсти с неговите.
Той я правеше щастлива а това че се познава от няма и 3 часа нямаше никакво значение.Тя легна до него и започна да гали гърдите му като не спираше да му се усмихва.
-Къщата е доста голяма.Къщата на брат ми не е толкова голяма.-Усммихна се брат й обичаше винаги всичко да е перфектно.
Загледа се в тавана и дълго време не отмести поглед от там чу Саймън да й казва нещо но сякаш го прошепнаа така и не разбра какво е казал.
Елизабет Трой

Писане by Саймън. on Пет Яну 06, 2012 8:22 pm

Саймън зарови лице в косата й и вдиша дълбоко. Миришеше толкова хубаво.. на невинност, на чистота.. 'Ей, влюбеният глупак, как може някой да мирише на невинност и на чистота, а?!'- напомни му досадно гласче в главата, развалящо хубавият момент. Ериксън въздъхна дълбоко от вътре, за да не привлича вниманието на Ели.
- Имаш брат? Не си ми казвала досега. Трябва да ни запознаеш.- Сай се усмихна на Елизабет за пореден път и я целуна по устните. Толкова беше сладка с огромния му анорак и широчките дънки. Но тя си беше достатъчно сладка, за да изглежда добре, дори облечена в скъсан чувал. Допадаше му думата скъсан в словосъчетанието.. 'Държиш се като дърт перверзник. А и тя е непълнолетна, а ти си пълнолетен. Могат да те съдят, ако правиш секс с нея, нали знаеш?'- досадният глас оново взе връх в главата му. Дали не полудяваше? Ха, по- луд от колкото сега? Няма начин.
Саймън.

Писане by Елизабет Трой on Пет Яну 06, 2012 8:36 pm

-Трябва да ни запознаеш.-Изимитира го Рлизабет и направи физиономия.
- Не знам ... - Обърнах се към него и се усмихнах.
- Ня кой ден може би ще ви запозная.- Вдигна едната си вежда и се подсмихна като хвана ръката му в своята . В сравнение с неговата нейната беше много ама много малка беше страшно малка в сравнение с него.
Дали той имаше плочки? Попита се тя и си го представи как се съблича прокашля се за да прогони мислите и погледна тавана.
-Какво ти се прави?-Попита и повдигна веждите си а след това ги свали и направи същото още три пъти.
- Ти правил ли си секс Саймън?- Въпроса излетя от устата й но тя трябва да знае ТРЯБВА ШЕ защото ако той беше правил секс а тя не по-добре да отидат в някое храстче и да се изчукат а ако той не беше правил секс щеше да е много романтично и на двама им да е за първи път. Елизабет се размечна и въздъхна.
Елизабет Трой

Писане by Саймън. on Пет Яну 06, 2012 9:08 pm

Саймън стисна очи. Как да й го каже по- мило? Беше сигурен, че тя вмомента си фантазира много романтика и пръв път и за двамата.
- Съжалявам, че най- вероятно ще ти разбия мечтите, но.. не съм девствен.- Ериксън го смънка под носа си, но от рязкото издишване на Ели разбра, че тя го е чула идеално.
- Съжалявам.- прошепна той в ухото й и я целуна по главата.
- Но това не пречи първият ти път да е специален. Това, че съм го правил вече, не означава, че ще искам всеки следващ път да е бързо изчукване.. на кухненската маса, например.- напомни й той. Досещаше се, че тя сигурно иска свещи и повече романтика. Рози, червени чаршафи.. Саймън не беше почитател на това, но държеше на нея прекалено много. За това, най- вероятно щеше да го направи.. ноо имаше малък проблем, който трябваше да сподели с нея.
- Знаеш, че ние двамата с теб не можем да го направим, нали? Ти си на 16, аз съм на 19. Могат да ме съдят задето съм спал с непълнолетна.
Саймън.

Писане by Елизабет Трой on Пет Яну 06, 2012 9:30 pm

- Разликата не е особено голяма а и няма как да разберат нито аз ще кажа нито ти.Нали?-Попита тихо и го погледна като се сгуши в него.
Миришеше много хубаво и беше толкова топъл не й се искаше да се отдръпва от него.
-Можеш ли да видиш кога ще умра?-Попита защото тя се сети че неговата дарба беше същата като нейната само че малко по-различна.
Как можеше тя да има такъв като него той беше хубав на хубава възраст и прекрасен като ангел . А тя беше млада не достатъчно хубава малка и крехка.
Тя толкова лесно се влюбваше а ако той и изневереше тя щеше да е с разбито сърце и в гърдите и да има дупка която няма да зарасне докато тя е жива.
-Кога трябва да ви запозная с брат ми де ? -Попита тя и се надяваше да не е много скоро.
Елизабет Трой

Писане by Елизабет Трой on Пет Яну 06, 2012 9:31 pm

- Разликата не е особено голяма а и няма как да разберат нито аз ще кажа нито ти.Нали?-Попита тихо и го погледна като се сгуши в него.
Миришеше много хубаво и беше толкова топъл не й се искаше да се отдръпва от него.
-Можеш ли да видиш кога ще умра?-Попита защото тя се сети че неговата дарба беше същата като нейната само че малко по-различна.
Как можеше тя да има такъв като него той беше хубав на хубава възраст и прекрасен като ангел . А тя беше млада не достатъчно хубава малка и крехка.
Тя толкова лесно се влюбваше а ако той и изневереше тя щеше да е с разбито сърце и в гърдите и да има дупка която няма да зарасне докато тя е жива.
-Кога трябва да ви запозная с брат ми де ? -Попита тя и се надяваше да не е много скоро.
Елизабет Трой

Писане by Саймън. on Съб Яну 14, 2012 11:12 pm

- Когато кажеш.- каза Саймън и прекрати разговора им с целувка, която все повече се задълбочаваше. Сай с мъка се откъсна от меките устни на Ели и прошепна задъхано:
- Сигурна ли си за това?
Целувката, с която го повали беше достатъчна като отговор. Ериксън заряза леката несигурност, с която преди докосваше устните й. Сега прилагаше твърдост и изобщо не се колебаеше. Усещаше, че й харесва. Тялото й, което бе прилепено към него му харесваше. Саймън дръпна анорака си нагоре и го метна някъде на страни, като събори няколко книги- нищо необичайно. Издърпа широката дреха през главата на Елизабет, разрошвайки я. Само финият й черен сутиен скриваше тялото й от погледа на Сай. Ели придоби повече увереност, от колкото пророкът предполагаше, че има. Издърпа колана от дънките му и ги разкопча. Саймън се усмихна лекичко и направи същото с нейните. Дввата чифта панталони излетяха нанякъде, забравени от двамата влюбени. Единственият начин да прекъснат гълъбчетата беше да съборят секцията над главите им например.
Саймън.

Писане by Елизабет Трой on Съб Яну 14, 2012 11:31 pm

Той прекрати разговора им с една страстна и продължителна целувка което се хареса на младото момиче . Ели разбра накъде отиват нещата и просто се усмихна когато той започа да съблича и двама им . Елизабет разкопча колана му и след това дънките като той направи същото с нейните Саймън смъкна анорака си и го мятна някъде като събори няколко книги но затова ще се тревожат после . Всъщност тя малко се страхуваше защото това щеше да е първият й път а Саймън го беше правил и преди така че ... Тя просто забрави за тези мисли и го целуна по врата и ръцете й започанаха да шарят по лицето му . Ръцете й вече се преместиха по-надолу и започнаха да шарят по тялото му аууу той беше толкова сексиииии .
- имаш ли престава колко си секси по дяволите ?!
Елизабет Трой

Писане by Саймън. on Вто Яну 17, 2012 3:00 pm

- Не знам за мен, но знам, че ти определено си.- каза Саймън задъхано. Издърпа дънките й и тя ги изрита, незнайно къде. После щяха да се тревожат за тях. Ериксън направи същото със своите.
- Абсолютно сиг...- започна той, но Ели го прекъсна с целувка. Прие отговора й за 'Млъквай, сигурна съм!' и продължи. Обърна я, така че да е над нея. Започна да слиза надолу от устните й, обсипвайки цялото й тяло с целувки. Тя притисна главата му към врата си и простена лекичко. Саймън се подсмихна и започна да целува нежно цялата й шия. Усети как пръстите й се заравят в косата му.
Саймън.

Писане by Sponsored content

Sponsored content