Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Домът на Шейн.

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Домът на Шейн.

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 2:15 pm

Остъклената къща

Стаята и банята на Али

Шейн Колинс

Вид: : Човек
Име: : Шейн Колинс
Възраст: : 19
Дарба: : Копира чуждите дарби
Брой мнения : 46

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Шейн.

Писане by Катрин Ан Евънс on Съб Дек 31, 2011 4:59 pm

Тръгнахме към къщата на Шейн. Минутите, през които ходехме ми се струваха като часове, погледнах към часовника си. Бяха минали едва пет минути откакто бяхме тръгнали от парка, продължих да ходя без да казвам нищо. Вече обмислях тема за разговор, когато стигнахме до една къща, сигурно това беше домът му .
- Тук ли живееш? - попитах аз и огледах къщата отвън . Ами ако родителите му си бяха вкъщи? Не бях подготвена за среща с тях, всъщност възрастните не ме харесваха много.
Катрин Ан Евънс

Вид: : Вампир
Име: : Катрин Ан Евънс
Възраст: : 17
Дарба: : Контрол над ума и четене на мисли
Брой мнения : 58

Вижте профила на потребителя http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 5:07 pm

Усмихнах и се и отворих вратата.
-Да тук живея...Амм Заповядай!-поканих я и после я погледнах:
-Живея тук със съквартирантката си.Което ми напомня!Али,прибрах се!-извиках и си хвърлих якето на близката закачалка,събух се(обичах да ходя бос...патент) и си махнах тениската.Дом сладък дом:
-Надявам се не те притеснява?-попитах и посочих махнатата тениска,някой момичета почваха да се изчервяват и да гледат в другата посока...
Шейн Колинс

Писане by Катрин Ан Евънс on Съб Дек 31, 2011 5:57 pm

Влязохме в къщата, Шейн събу обувките си и свали тениската си, след това ми каза, че живее тук със съквартирантката си - Али.
- Не ми пречи... - сомадавалната усмивка се изписа на лицето ми. Огледах го, имаше хубаво тяло. Перверзните мисли отново нахлуваха в главата ми.
- Тренираш ли? - трябваше да мисля за нещо друго, а това бе първото нещо което изникна в ума ми, освен това ми изглеждаше подходяща тема за разговор.
Катрин Ан Евънс

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 6:59 pm

Усмихнах се и проследих погледът и по тялото си.Свих пренебрежително рамене и казах:
-Не просто правя коремни и лицеви!Нищо особено!Ела в моята стая да не тревожим Али,която май дори не е тук-поклатих глава и я хванах за ръка тръгвайки към спалнята си на вторият етаж,огледах се и се сетих остъклените стени:
-Това проблем ли ще е?-кимнах с глава към стъклата.
Шейн Колинс

Писане by Катрин Ан Евънс on Съб Дек 31, 2011 8:24 pm

Погледнах към остъклените стени и се усмихнах.
- Не, не е никакъв проблем... - отвърнах аз и продължих нагоре по стълбите. Харесвах къщите с остъклените стениm жалко че моята не беше такава, но от друга страна харесвах дома си. Имаше достатъчно място, така че дори да живея с някой друг винаги можех да остана сама, когато пожелая. Изкачих стълбите и се обърнах към Шейн .
- Е Али ти е нещо като гадже? - погледнах въпросетилно към него. - Така ли?
"Глупачка, глупачка, глупачка" Как можах да попитам това?
- Извинявай, не трябваше да питам...отношенията ви не са моя работа... - стана ми неловко. Погледнах къв часовника си беше точно 22:25 оставаха по-малко от два часа до новата година, но това не ме интересува, за мен беше просто един нов ден, нищо повече.
Катрин Ан Евънс

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 8:30 pm

Усмихнах се нервно....Али...
-Ние сме израснали заедно,сладка е,но....знам ли.Не мисля,че сме мислили много в тази посока...-аз бях.но това никой нямаше да го знае...Погледнах я и казах:
-Искаш ли да отпразнуваш новата година с една ударна доза секс?-попитах без каквито и да е било задръжки.Бавно тръгнах към нея,Али не беше тук иначе щеше да се е обадила,за това взех нещата в свой ръце...Хванах я за крехкото телце и я придърпах към леглото:
-А ако не да се позабавляваме?-целунах я нежно по устните и прокарах ръце през косата й...
Шейн Колинс

Писане by Катрин Ан Евънс on Съб Дек 31, 2011 8:50 pm

Мхм не всеки човек би попитал по този начин, но аз нямах нищо против, този тип момчета ми харесваха. Намигнах му и се усмихнах предизвикателно. Бях спала с много момчета, да го направя с още едно нямаше да ме затрудни.
- Покажи какво можеш... - засмях се и го целунах. Подпрях се на ръце и погледнах Шейн предизвикателно като му смигнах. Разкарах бързо блузата му от него и отново го целунах. Плъзнах се надоло по тялото му и започнах за разкопчавам дънките му.
Катрин Ан Евънс

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 8:54 pm

Ухилих се самодоволно и я извъртях,застанах над нея и почнах да я целувам.Устните ми обикаляха по тялото й,когато изведнъж се спрях:
-Не...Не мога...-дръпнах се и я погледнах.Първо,че тя бе вампир,второ ,че на човешки години бе по-малка от мен и трето...Не трябваше да правя това...Ами ако Али дойде?От както живеех с нея трябваше да се съобразявам...Или ми се искаше да се съобразявам,това не бе най-важното...Погледнах Кат и скръстих ръце пред гърдите си,стиснах силно зъби и чух как челюста ми изпука от напрежение...
Шейн Колинс

Писане by Катрин Ан Евънс on Съб Дек 31, 2011 9:15 pm

Какво правеше? Погледнах объркано към него и станах от леглото .
- Шейн какво има? - почти изкрещях. Бях ядосана и не можех да го прикрия. Приближих се до Шийн и го целунах, нямаше да се откажа толкова лесно.
- Хайде де, отпусни се,.. - измрънках недоволно и погледнах към него.
Катрин Ан Евънс

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 9:27 pm

Отново стиснах устни и я прегърнах през талията.Отново възобнових целувките и отново тръгнах към леглото.Бутнах я и застанах върху нея,зарових пръсти в косата й и спуснах устните си по вратът й,леко се дръпнах и я погледнах:
-Нямам право да правя това!-отбелязах и я погледнах с укор в погледа.Независимо,колко секси е и с колко е спала,аз следвах закона.Добре де опитвах се...Не винаги бях фен на това.Добре почти не бях...Отново се наведох към нея и почнах да я целувам....
Шейн Колинс

Писане by Катрин Ан Евънс on Съб Дек 31, 2011 10:50 pm

Погледнах към него и се усмихнах.
- Аз съм голямо момиче Шейн, знам какво правя! - в следващия момент го целунах по устните,без дори да ми пука, че съквартирантката му можеше да се прибере всеки момент и да ни види. Придърпах го към себе си и прокарах ръце под тениската му и с няколко движения я махнах от него.Обвих ръце около мускулестото му тяло.

ПП Оффф глупости unhappy Честита Нова година what
Катрин Ан Евънс

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 11:00 pm

Отговарях на целувките и,така се бях захласнал,че мислите ми направо си ме изтръгнаха от един вид транс:
-Нямам презервативи!-отбелязах и поклатих недоволно глава,ами сега?Нямах си и на представа какво щяхме да правим сега,но...Надали щях да спра,а и тя...самото и дишане си беше протвозаконно...

Мс и спок!Честита и на теб,мн щастие!
Шейн Колинс

Писане by Катрин Ан Евънс on Съб Дек 31, 2011 11:09 pm

Всичкo, което смятаx да правя с него изчезна от ума ми, когато спомена, че няма презервативи. Подяволите! Избутах Шейн настрани и погледнах към него.
- Съжалявам, но явно тази вечер няма да станe... - не исках да спираме, но не можех да си позваля да го направим без презервативи. Ами ако забременея? Какво щях да правя тогава? Въздъхнах и се опитах да прогоня тези мисли от главата си. Изправих се до седнало положение и започнах да оглеждам стаятаm като погледа ми се спря навън, гледах към небето .
Катрин Ан Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 11:03 am

Погледнах я и се излегнах на леглото,скръстих ръце зад главата си и погледнах часовника.Вече минаваше дванайсет!
-Честита нова година!-казах и се ухилих.
-Нямаме шампанско,а и мисля,че си прекалено малка за алкохол!-отбелязах съвсем тактично и се изправих целунах я и прокарах пръсти през косата й,после скочих от леглото и се протегнах.А така се надявах да правя секс...Е..без секс не е краят на света....НА лицето ми отново изплува една мръснишка усмивка и тръгнах към кухнята за чили...
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 1:25 pm

- Шей! - провикнах се когато влезнах в къщата.Метнах ключовете си до неговите на шкафа намиращ се малко по-далеч от вратата.Той данеби сам да празнуваше?Аз бях с момчетата и нямах време да му кажа каквото и да е било защото нещата с една доставка се бяха пообъркали и имахме нужда от колкото се може повече хора,а и аз им бях като скрито оръжие към "чичковците" които си искаха доставките.
Шейн Колинс беше мой приятел от детството.Познахва го по-добре от колкото познавах себе си.Все пак преди аз дори не знаех какво съм.Преди да се запозная с момчетата и да ми разяснят що за чудо на чудесата съм с тея мои откачени дарби.А Шейн..или както аз обичах да му казвам - Шей беше като мой по-голям брат...или поне до един период от време.Докато не се срещнахме преди години в гимназията и той не е остави за да следва мечтите си и дрън,дрън...и това е дълга история.
- Шей... - влезнах в хола - Съжалявам,че не ти казах,че няма да ме...О Господи! - той беше с някакво момиче.Данеби да бях прекъснала нещо?И коя по дяволите беше тази? - Коя си ти?Поредната бройка на Шейн?
Усмихнах се мило въпреки,че думите ми не бяха никак мили.Все пак кой би се зарадвал ако го нарекът "поредна бройка" ?!
Алекса Евънс

Вид: : човек с дарба
Име: : Алекса Евънс
Възраст: : 18
Дарба: : копиране на чужди дарби,видения,трансформация
Брой мнения : 18

Писане by Катрин Ан Евънс on Нед Яну 01, 2012 1:36 pm

В къщата влезе някакво момиче, явно не се зарадва, когато ме видя, поне думите 'и подсказваха това. Поредната бройка? Сериозно ли ? Е, аз щях да бъда точно това ако Шейн не се беше сетил в последния момент, че няма презервативи, но когато това момиче ме нарече така се подразних.
- О, малката съквратирантка се прибра... - извъртях недоволно очи. Изглежда че с нея нямаше да се разберем.
- Предполагам, че ти си Али? - погледнах въпросително към момичето, като се усмихнах самодоволно .
Катрин Ан Евънс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 2:20 pm

Повдигнах вежда.Чух думите`и.Имах доста добър слух за човек..Извъртях очи и стелнах Шей с поглед.
- Сериозно ли?Ти си откачил. - заявих му.Всъшност не ми пукаше - много - за любовния му живот.Това ни най-алко ме засягаше дали тая ще му е поредната в леглото или туковиш се влюби в нея. - И да.Аз съм Али...,а ти си?
Всъшност не горях от желание да науча името и.Не ми пукаше,но ако ще е гадже на съквартиранта ми сигурно щях да я вижда доста чесно тук.Ъх!Направо супер!Седнах на единия диван и включих телевизора и тогава едно от виденията ме заля.

Тичах през някаква гора.Някой ме преследваше.
- Хванете я! - чуваше се гласът който не беше никак далеч.Продължавах да тичам без да спирам.Клоните деряха кожата ми,но това не ме интересуваше.Трябваше да избягам.Не знаех къде отивам,но знаех,че не трябва да спирам.Шумове от истрели се разнесоха зад гърбът ми,но дори не спрях да погледна колко са близо.Пред мен изникнаха пламаци като от нищото.Спрях и се огледах.Бях в капан.Бях в огнен кръг.Преследвачите ми вече бяха близо.Твърде близо.Делеше ни само този огнен кръг.Единия направи крачка и огънят спря.Обърнах се да побягна,но нямаше как.Мъжът ме хвана и друг пристъпи към мен.Извади един кинжал и го заби с корема ми...Извиках...

Колкото бързо ме беше връхлетяло видението толкова и бързо изчезна.Цялото тяло ме болеше,но най-много корема.Точно където бяха забили кинжала.Свих се леко на дивана сякаш да притъпя болката.
Лошото на тези видения беше,че идваха когато си поискат,като гръм от ясно небе.После ме болеше всичко независимо дали видението беше добро или лошо,а добрите бяха много малко.Почти винаги имах лоши видения където бях на мястоот на жертвата и изпитвах болката,а това,че после е болеше всичко караше болката да се усилва.
Шибана дарба!
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 2:56 pm

Все още бях в шок от поведението и на двете...Изправих се,когато Али се сви и тръгнах към нея:
-Дребос?-казах го въпросително и приклекнах до най-добрата си приятелка,пак имаше видения или нещо от този сорт.Дарбите й не бяха особено...МОята която си беше голяма си беше всичко нейно,но така й не й казах.Погалих я по косата утешително и попитах:
-Искаш ли чили?Ела до кухнята да ми помогнеш!-трябваше да поговоря с нея.Погледнах Кат и се усмихнах:
-Ще ти донеса кола...След млако!-свих извинително рамене и погледнах отново Али....Неловка ситуация,която със сигурност нямаше да завърши така както се развиваше фантазията ми...
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 3:03 pm

Въздъхнах.Имах ли избор да отида до кухнята или не?Изправих се и тръгнах на там,а той Шей ме последва.Не харесвах много да ми казва "Дребос" въпреки,че той беше с почти две глави над мен.
Влезнахме в кухнята и аз седнах на плота до мивката като го погледнах.Сипах си една чаша вода и я изпих на един дъх.
- Коя по дяволите е тая? - попитах го.Това момиче ми беше странно.Не ми допадаше въоще.Не знам как и защо,но успя да ми спаке настронието,а видението помогна с още към скапването на настроението и появяването на болка в тялото ми.Ъх!
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 3:10 pm

Погледнах я и грабнах купата с чили и бутилката кола:
-Ами казва се..Кат!Вампир е и е по-малка от мен на човешки години!-усмихнах се и сипах кола в една чаша,оставих я на плота и погледнах Али:
-Какво ти е?АКо е заради нея...Ще,ами ще излезем...-казах тихо искаше ми се да остана с Али,но пък никога не съм бил чак такъв задник,че да изгоня момиче...Можеби веднъж,два пъти,но...Тогава бях пиян,после се сетих:
-А да честита нова година...-ухилих се и взех една лъжица и започнах да ям от чилито,единственото нещо,което можех сам да сготвя и небеше зле.
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 3:18 pm

Как можех да му кажа какво ми е наистина?Не можех...никога нямаше да научи истината.Никога.
Извъртях очи.С момчетата набързо си бяхме чиститили новата година,но не и с Шей.Не ми харесваше как започва новата година за мен.Никак даже.
- Честита и на теб. - измрънках му в отговор.Станах и взех лъжицата която той държеше и опитах чилито.Можех да призная,че го правише страхотно. - И няма нуда да се махате...ако искаш аз мога да излезна и да ви оставя на ъ...саме.Но не правете нищо на дивана!
Усмихнах му се въпреки,че чувствата ме изгаряха от вътре.Бушуваха в мен.Истинските чувства които ме изгаряха така можеха да се прочетът в очите ми.Очите които винаги ме издаваха,но това можеха да го разберът хората които наистна ме познаваха.Като Шей.
Обърнах се и пак седнах на плота като не гледах Шей.Не исках да разбере какво чувствах.Колко съм тъжна в момента.Просто се усмихвах сякаш това е най-щасливия ден в живота ми.
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 3:25 pm

Погледнах я и оставих купата като пристъпих към нея и я хванах с два пръста за брадичката повдигнах лицето й към мен и се вгледах в очите й.Имаше някакви странни искри,на болка и тъга:
-Какво ти е?Не ме лъжи Али,познаваме се!Какво има!-приближих се към нея още повече за да няма шанс за бягство и силно стиснах зъби,като отново усетих напрежение в челюстта си.Защо искаше да си тръгне..Тя небеше такава.Принципно обичаше да седи с мен и да и досаждам дори понякога се навиваше да играем видеоигри,въпреки че винагиз аспиваше на дивана до мен,а аз продължавах да убивам зомбита...
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 3:37 pm

Беше толкова близо...
- Остави ме! - изръмжах му и го изритах.Мислех да си извадя пистолета и да го насоча към него за да не ме доближи отново.Не,че не ми харесваше,но...не можех.Не издържах,а и той беше с оная дето ни чакаше в хола.Явно...пък и никога - май - не бих извадила пистолет на Шей.Преди дори не исках да се докосвам до тази "играчка" докато не ме простреляха и едва не умрях.Затова сега не се разделях с него.Малко защита никога не е излишна,но това е друга тема далеч от това което ставаше тук.
Погледнах вратата на кухнята и тя се затвори,а после погледнах Шей.Не помня да съ се държала така с него някога.Никога не ми е било приятно да води разни жени тук,но какво можех да направя?Да му го забраня?Като се има напредвид,че това е неговата къща.Но не ми харесвшае да го вижда с други жени...,а и бях загрижена за него зареди нашето минало.Той беше човек,а онази там вампир.Заклевам се,че ако го нарани по един или друг начин ще я убия!
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 3:43 pm

Дръпнах се от нея и поклатих глава:
-Добре...както решиш...-взех чашата и чилито и тръгнах към холът като се спрях и казах без да се обръщам:
-Не искам да си тръгваш...Искам да останеш....Няма да правя нищо с нея,а и тя надали ще остане още много!-млъкнах и излязох при при Кат като се усмихвах фалшиво:
-Извинявам се за забавянето проблеми с наема!-засмях се ние не плащахме наем,но все пак си беше добро извинение.Подадох и колата и седнах на дивана до нея.Загледах се в телевизора и се отпуснах назад,като скръстих ръце пред гърдите си.
Шейн Колинс

Писане by Sponsored content

Sponsored content