Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 0 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 0 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Статистика
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Домът на Шейн.

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Домът на Шейн.

Писане by Шейн Колинс on Съб Дек 31, 2011 2:15 pm

First topic message reminder :

Остъклената къща

Стаята и банята на Али

Шейн Колинс

Вид: : Човек
Име: : Шейн Колинс
Възраст: : 19
Дарба: : Копира чуждите дарби
Брой мнения : 46

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Домът на Шейн.

Писане by Катрин Ан Евънс on Нед Яну 01, 2012 3:51 pm

Усмихнах се.
- Шейн не съм глупава, знам че Али не ме хареса, не че това ме интересува... - извъртях очи и тръгнах към вратата. Нямах желание да оставам в тази къща, а и нямаше смисъл.
- Довиждане Шейн! - усмихнах се и отворих врата, като излязох от къщата я затворих и продължих към улицата, след което се запътих към вкъщи.
Катрин Ан Евънс

Вид: : Вампир
Име: : Катрин Ан Евънс
Възраст: : 17
Дарба: : Контрол над ума и четене на мисли
Брой мнения : 58

Вижте профила на потребителя http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 3:55 pm

Той си излезна от кухнята,а аз изръмжах.Точно сега ми се искаше да метна нещо по него,но се сдържах.Останах още малко в кухнята,а после отидох при тях в хола.Седнах на фотьоила като като се правех,че не им обръщам внимание.Стараех се да не им обръщам внимание защото бях бясна на Шей точно сега.Ядът ми щеше да мине,но по-добре неговата вапирка да не беше наблизо защото никога не се знаеше на кой ще си изкарам всичко което ми се е натрупало.Толкова дарби,толкова видения...всичко.Това ме караше да откачам.
Почнах да сменам каналите на телевизора в издирване на нещо интересно,но надали щях да намеря нещо интересно по това време.Как ми се искаше това с доставката да се беше проточило повече,че да не заваря тези двамата тук и да не беше нужно да се карам с Шейн,но уви...ние работехме бързо и...сега бях тук и трябваше даги търпя.
- И ако ще правите нещо гледайте да сте тихи! - изръмжах им злобно.След малко омичето се изправи размени няколко думи с Шей и излезна,а аз останах да гледа телевизия.Всъшност това беше колкото да ме откъсне от всичко друго и да ме "залиса" докато ядът ми напираше да излезе.
Алекса Евънс

Вид: : човек с дарба
Име: : Алекса Евънс
Възраст: : 18
Дарба: : копиране на чужди дарби,видения,трансформация
Брой мнения : 18

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 4:06 pm

Зазяпах след Кат и се обърнах към Али...Незнайно защо ме напуши смях.Не знаех,че момичетата се отказват толкова лесно.Погледнах Али и казах:
-Пу съм първи в банята!-обичах да си заплювам банята,беше си ми патент просто.Изправих се и погледнах към прозорците...Тегаво се получи,но явно не беше ден....Свих рамене и после се обърнах към Али
-Айде дребос аз се омитам да спя...Не да се къпя и да спя след това....До по-късно днес-ухилих се и тръгнах към спалнята,която беше на първият етаж,а тази на Али на вторият.Как ми се искаше да дойде с мен...
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 5:45 pm

Не разбирам защо точно момичето си тръгна.Да ние с Шей наистина разиграхме не много хубава сцена,но...тя от къде знаеше,че той няма да ме изрита от тук всеки момент?Странното - или не чак толкова - беше,че той се заливаше от смях.Тръгна към банята хилейки се като...побъркан.Не знаех кое му е толкова смешното,но сехът му беше заразителен и едва се сдържах да не се засмея.След малко чух затварянето на вратата на банята и след това чух пусканеето на водата.Подсмихнах се и се изправих като се запътих на там.По пътя махнах блузата си и дънките и всичко друго като останах само пп бельо и влезнах най-нахално при него в банята като се облегнах на стената която беше студена зареди лочките.
- Ууу! - изкисках се.Не беше истина колко бързо си менях настроенията.
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 6:01 pm

Бях се отпуснал във ваната,а водата беше много гореща.Очите ми бяха затворени,наслаждавах се на уединението,когато чух едно "Ууу" и отворих широко очи.Али...Секси Али...Беше само по бельо...Много,много секси бельо.Очите ми я обхождаха,просто...Беше Уау...Щях да се изправя и да отида до нея,но...Бях чисто гол,да разхождах се полугол в нас,само по боксерки,но...
-Али...-името и се измъкна от устните ми като въздишка и леко се надигнах.
-Били дошла?-о по дяволите вече бях възбуден...Как можеше да ми въздейства така,изпълвах се с енергия и...Тръснах глава и я погледнах отново.Е как да не те възбуди...Дори не бях забелязал кога се бе превърнала в толкова сексапилна..жена!Гърдите й бяха наедрели,коремът и плосък,бедрата й...Стегнати и гладки...Изкушавах се да отида...но какво пък,ако имах намерение да преспа с нея,нали щеше да ме види гол?Изправих се и излязох от ваната,направих три големи крачки и се озовах до нея,притискайки я към стената...
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 6:29 pm

Всъшност не очаквах точно това развитие на нешата,но ми хареса.Той се беше долепил до мен,а аз бях допряна до стената.Устните ми намериха неговите и езикът ми се заигра с неговият.Обвих ръце около вратът му,а устните му почнахда се разхождат по вратът ми.Изстенах.Желаех това от толкова дълго време...още от гимназията.Желаех него!
- Шей... - изстенах името му.Ръцете му се разхождаха по тялото ми и ме изучаваха,а моите се плъзгаха по гърбът му.
Желах го тук и сега!
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 6:42 pm

Опрях ръцете си от двете страни на главата й и се притиснах към тялото й.Не след дълго спуснах ръце и почнах да ги разхождам отново по нея,ловко разкопчах сутиенът й и го захвърлих настрани.Обхванах гърдите й в шепи и от устните й се изтръгна стон,който ме накара да въздъхна.Спуснах устни и заместих ръцете си с устните си.Зайграх се с зърната й.Бяха твърди и розови.Кожата и беше настръхнала.Ръцете ми се заеха да махат прашките й,а устните ми не прекъсваха ласките си.КОгато вече беше чисто гола се дръпнах и ако не бях достатъчно опитен щях да простена от изумление и възбуда.Беше толкова красива...Обвих ръце,около талията и я вдигнах с лекота от земята,тръгнах към ваната и се пъхнах вътре,като я сложих да седне в скута ми.О да..
-Али,кога подяволите се случи....-нямаше да довърша..мах в предвид кога се бе превърнала в една от можеби най-красивите жени с който бях спал,да не кажа че дори беше на първо място,а и надали някой щеше да я изпревари...
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 7:26 pm

След миг бяхе във ваната,а аз бях в скута му.Той ме гледаше така сякаш бях най-красивото същество на планетата,но имаше един проблем.За мен беше проблем.Може да бях израснала сред момчета,но все още не го бях правила...Колко жалко а?Но никога не бих била с някой от бандата...те са ми като братя!Винаги са се грижили за мен...е и Шейн,но той..аз...
- Шей...ъм...има..малко ъ проблем аз...такова.. - почнах да мънкам и леко се отдръпнах от него.Мисля,че той беше разбрал за какво говоря и нямаше нужда да го изричам.Да..аз бях на осемнадесет и все още не бях правила секс.Незнайно защо.Но ако трябва да си призная винги съм искала първия ми път да е с Шейн.Той винаги беше толкова внимателен и нежен с мен.И преди малко когато бях допряна до стената...Винаги се е интересувал от мен.Той беше един от малкото знаещи всичко за мен.Той и бандата както и една моя друга приятелка...това бяха хората на които разчитах.Радвах се,че познавам Шей и момчетата.Всъшност ако трябва да се точни повечето ми приятели бяха момчета което за доста момичета е странно,но това е друга тема...Тръснах глава за да пропъдя тези мисли и продължих да гледам Шейн в очите.
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 7:41 pm

Погледнах я и поклатих глава,тя бе девствена.Как така?Не,че имах нещо против,но....Никога до сега не бях спал с девственица.Това си беше жест,голям.Усмихнах се нежно и я погалих по бузата и я придърпах отново към себе си.Целунах я нежно и в очите ми заблестя едно дяволито пламъче:
-Ще се погрижа да е специално,но Али...Нямам презервативи!-сега вече се ядосах.Защо точно днес..?Да нямах проблем да свърша извън нея,никога не ми е било проблем,но знаех,че тя ще се притеснява.Не исках мислите й да са заети с това.Трябваше да е възможно най-безболезнено и приятно...За нея!Този път щеше да е важна само тя и единствено тя.Когато отново я погледнах я гледах по един нов начин,различен начин.Тя беше невинна красавица,уникална,чиста.Ръцете ми подновиха движението по тялото й и без да се замислям прошепнах:
-Но скъпа,ако искаш можем да го направим без,аз ще свърша извън теб!-или изобщо няма да свърша,за всеки случай!Мислите ми бяха объркани,искрени и най-вече свързани с нея.Къде да го направим?В моето,нейното легло?Кое?Ами ако я болеше прекалено много,е да имах обезболяващ лубрикант,но...
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Нед Яну 01, 2012 7:55 pm

Отново бях в прегръдките му.Всъшност не ми пукаше дали има презерватив дали ще свърши в мен или не и каквоот и да е било.Пукаше ми,че ще съм с него,а знаех,че той ще е мил и нежен и ще направи всичко за да ми е...добре.
- Шей...не ми пука...важното е,че ще съм с теб...виж колкото и откачено ти звучи докато бяхме в гимназията винаги съм си мечтала първия ми път да е с теб... - БАМ!Бомбата беше хвърлена.Признах му нещо което не мислех,че някога ще му кажа.Сега ако му кажа,че съм и била влюбена в него...Това просто надали ще му го кажа.Не и сега.Не и утре,не и този месец не и този живот.За това просто няма да имам сили.
Сега може да ме гледа сякаш съм най-красивото същество на земата,но не е така и той го знае.Познавах го добре.Не случайно бях казала и на вампирката "Поредната бройка" .В гимназията се натискаше почти с всяка.Всички момичета припадаха по него...той беше страхотен и още е.
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Нед Яну 01, 2012 8:04 pm

Леко се засмях и я прегърнах отново:
-Щастлив съм,че съм достоен за тези мисли и за това което ще ми дадеш,но скъпа помисли преди това!Сигурна ли си,че искаш?Ще те заболи!-отбелязах нежно и я целунах по устните,не беше страстна целувка,а само леко докосване после се дръпнах и затворих очи,допрях чело до нейното и прошепнах:
-Знаеш ли Али...винагии съм бил...Имах чувства към теб,от онези закрилнически чувства,понякога прехвърляха границата на това,но...Виж прекалено съм високомерен,за да си призная това!Просто приемах те като по-малка сестра,после..Обичам те по един странен начин,които не мога да обясня с думи,никога не съм учил до толкова.-поклатих глава и отново я целунах.
Шейн Колинс

Писане by Алекса Евънс on Пон Яну 02, 2012 1:01 pm

Думите му ме объркаха и го изгледах сякаш тукощо ме е ударил пез лицето с мокър парцал.Едва се сдържах да не изтрелям въпроса "К'во?"
- Шей... - почнах,но не знаех какво да кажа.Харесшве ми просто да произнасям името му,но този път трябваше да кажа и нещо след него,но мислите ми бяха топлова объркани,че не можех да сформирам едно свястно изречение.
Притиснах се към него и го целунах.Мисля,че и той като мен беше объркан...особено от страна към чувствата си.Мойте се объркаха още докато бяхе в гимназията.Чувствах Шей като по-голя брат,но с времето...с времето всичко се промени.
Алекса Евънс

Писане by Шейн Колинс on Пон Яну 02, 2012 4:26 pm

Усмихнах се на Али и я притиснах до себе си.Изправих се с нея на ръце и започнах да я целувам по вратът.Тръгнах към спалнята си,оставяйки мокри следи след мен.Отворих вратата на стаята си с ритник и тръгнах към леглото.Седнах с нея в скута си и я погледнах:
-Сега...Искам да ми кажеш когато си готова!-аз вече бях възбуден.Много възбуден.Бутнах я нежно на леглото и с малко усилие успях да застана между краката й,а действията ми след това бяха ясни.Устните ми изучаваха тялото и,ръцете ми също.Докосвах нежно хълбоците й и външната извивка на гърдите й,езикът ми си играеше със зърната й...Опитвах се да я възбудя...
Шейн Колинс

Писане by Sponsored content

Sponsored content