Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Ivone Blue Carter

Предишната тема Следващата тема Go down

Ivone Blue Carter

Писане by Ivone Blue Carter on Нед Яну 08, 2012 2:30 pm

*ако може да ми смените името на Ivone Blue Carter*
Ивон Блу Картър
19-годишна
Човек с дарба
House of Antimony

-hilary duff-

Хората винаги са ми казвали: "Приятелите са тези, на които можеш да разчиташ, тези, които винаги ще са до теб", а аз от своя страна... е, никога не съм им вярвала.

Дълги някъде до плешките светлоруси къдрици, спускащи се свободно по раменете ѝ като водопади. Снежнобяла кожа, гладка като порцелан, но на допир нежна като коприна. Пронизителни кафяво-зелени очи, чийто цвят все още не можеш да определиш. Външно приличаше на млада жена, но детското ѝ излъчване още не я бе напуснало. Това виждаше всеки, който погледнеше снимката на първата страница от една стара тетрадка, намираща се в една още по-стара и празна стая. Разбира се, от изображението не се разкриваше почти нищо. Дори височината на момичето, което достигаше едва 163 сантиметра. Не разбираш за миналото, характера и трудностите, през които е преминала. Затова обърни на следващата страница, там всичко е написано.

Ивон Иви Блу Картър. Това е едно до болка познато за мен име. Чудите се защо? Защото така се казвам. Това е името ми от вече деветнадесет години. Не особено много време, за което са ми се случвали неща, за които повечето хора изобщо не са и замисляли. Не знам дори защо го правя. Да пиша историята си, имам предвид. Просто имам чувството, че трябва да оставя завета си за хората в бъдещето, да ме помнят и да знаят, че съм съществувала. Божичко, звуча като баба си, лека ѝ пръст. Всъщност, изобщо не го правя за това. Просто исках да ви заинтригувам и май успях, щом четете и по-нататък. Добре, спилям да ви пиля нервите, въпреки че съм особено добра в това. Всъщност, когато започна да говоря, аз не мога да се спра, винги имам какво да... ох, спирам, спирам.
Преживяла съм болка. Прекалено много болка, за да я описвам, защото ще си причиня още повече. Изляла съм толкова много сълзи. Повече, отколкото един човек за целия си живот. А съм само на деветнайсет. Животът е прекалено несправедлив към мен. Той е несправедлив към всички, които са справедливи и почтени към него. Сякаш им го връща тъпкано. Проблемът беше, че не знаех почти нищо за себе си.
Бях родена точно преди деветнайсет, на осми май в един малък град, намиращ се в предградията на Оксфорд. Майка ми и баща ми...не ги познавам. От малка бях захвърлена на улицата. Помня, как се молех на хората за един грош, за да мога да си купя късче хляб, как се събуждах в пет сутринта, за да отида първа на градската чешма, защото нямах възможности за каквато и да е било вода. Но явно съм имала малко или повече късмет, защото един ден видях един човек, който носеше шапка, закриваща лицето му. Подаде ми парче шоколад и се усмихна едвам забелязано. Аз се поддадох на изкушението и се доближих, не мислейки за последиците.
Май това е най-умното нещо, което бях правила някога. Това се оказа един от най-богатите хора в Англия - Джейсън Пърсивал. Заведе ме в имението си в едно закътано местенце, където няколко прислужници веднага ми поднесоха топла супа, а след това ме заведоха в една голяма спалня, дадоха ми чисти дрехи и ме изкъпаха. Той ме осинови. Беше моят баща, когато дори и родният ми баща не беше такъв. Отгледа ме и ми даде покрив над главата. Обикнах го, да. Той беше единственият ми близък човек. Единственият, на когото можех да се доверя, да разчитам.
Станах на осемнайсет. Джейсън плати образованието ми, дори започна да издържа собствената ми квартира. Докато един ден не получих обаждане, че срокът за плащането на наема ми изтича. Странно. Джейсън винаги плащаше в началото на месеца. Опитах да се обадя, когато ми вдигна един познат глас - на една от прислужниците. Попитах къде е баща ми, когато ми съобщиха, че е починал. Не. Не. Не можех да го преживея. Не исках. Тогава с наследените пари започнах да пътувам. Сложих онази тъмна маска на лицето ми, която не разкриваше каква съм всъщност. Представях се за корава, непоклатима. Винаги съм вярвала само и единствено на себе си и ще продължавам в същия дух. След два месеца открих, че имам дарба. Всеки път, щом изпитах по-силна емоция, карах неща да се "взривяват". Например водата да започне да кипи, листите на бюрото да се разпръснат във всички посоки и така нататък. След още повече време дойдох тук.
Това е моята история (разказана в само две страници и дванайсет реда тетрадка малък формат). А каква е твоята?
Ivone Blue Carter

Брой мнения : 4

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Ivone Blue Carter

Писане by Korialstrasz on Нед Яну 08, 2012 7:01 pm

Абре,има едно нещо,БЛАНКА ЗА ПОПЪЛВАНЕ му викат.Използвай него (:
Korialstrasz

Вид: : Драконов магьосник.
Име: : Крас/Кориалстраз.
Дарба: : Владее магията.
Брой мнения : 47

Писане by Robbin. on Нед Яну 08, 2012 7:06 pm

Бланката не е важна; нали има всичко най-важно? Одобрена, добре дошла.

Robbin.
chains and whips exite me;
chains and whips exite me;

Вид: : a pureblood necromancer.
Име: : Робин Йелена Ан Даркууд.
Възраст: : a lady never reveals her real age.
Дарба: : i rise people from the grave and rule over dark magic.
Семейство: : a sister.
Брой мнения : 658

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Писане by Ivone Blue Carter on Нед Яну 08, 2012 9:08 pm

Съжалявам, че се намесвам, обаче реших да направя героя си по този начин, защото става банално всеки да спазва един и същи модел на писане. Ако има някакъв проблем, ще го пренапиша.
Ivone Blue Carter

Брой мнения : 4

Писане by Helena O'Callaghon on Пон Яну 09, 2012 6:49 am

не, няма проблем... имаме и други герои, писани по този начин. Не се притеснявай! Забавлявай се (:
Helena O'Callaghon

Вид: : Хибрид - вампир/вещица
Име: : Елена О'Калъгън
Възраст: : 22/768
Дарба: : контрол над ума; прекалено изострени сетива.
Брой мнения : 178

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото