Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

AZAZEL /АЗАЗЕЛ/

Предишната тема Следващата тема Go down

AZAZEL /АЗАЗЕЛ/

Писане by AZAZEL on Вто Яну 17, 2012 1:49 am

AZAZEL
Снимка: Michael Fassbender

Име: AZAZEL /Азазел/

Псевдоним: Падналият, Бил, Били, Жълтоокия (защото понякога очите ми светят в жълто, но кога ще запазя в тайна за сега)

Години: Изглеждам на 34 /Възраст неизвестна/

Вид: Паднал Ангел - Демон [Аз съм паднал ангел, но мнозина ме наричат и Демон]

Орден: House of Mercury

Сили и свръхспособности: Като демон аз съм нематериален и имам способността да обладавам живи и други нематериални същества. Предпочитам за дълго да обсебвам само един човек и обсебвам други, само когато е нужно. Докато някое човешко тяло е обладано от мен, тялото придобива демонични способнисти нормални за обладаните хора. Това включва, но не е само това, нечовешка продължителност на живота и изключителна сила. Аз съм по-силен от обикновен демон, тъй като съм имунизиран срещу обикновената защита използвана срещу демони. Имам и голяма психична способност, например приковаване на някого до стената чрез телекинеза или пък се явявам в нечии сънища. Имам и пиротехнични способности, за разлика от повечето други демони. Мога да съживявам мъртвите единствено след като направя сделка с някой, не че не мога да го правя просто ей така, но някой все пак трябва да плати. Както при всички демони стандартните оръжия не могат да ме убият. То дали има нещо или някой, който да ме убие освен Опашатия и братовчет му от небесата, но и в това се съмнявам!?

Външен вид: Сравнително висок мъж с релефна фигура и надута осанка. Не за друго, а просто си ходех надуто, защото знаех много повече от всеки друг около мен. Синьо-зелени очи и черна чуплива коса, въпреки че естествения ми цвят е тъмно рус. Често можете да ме видите с набола брада, но и да се огледате в идеално избръснатата ми челюст. Колкото до дрехите по-изисканите, но понякога ми се случва да ме видите и в кожа, дънки и кръпки. Нещо по-малдежко и рокерско. Просто понякога ми писва от типичната опаковка, която редовно избирам, за да не се набивам на очи. На земята дойде момента, когато различното е нормално, а обикновенното странно и нетипично.

Основни черти на характера: Да бъдеш възпитаван от дясната ръка на Бог е голямо предизвикателство и понякога много забавно. Михаил ме бе превърнал в добър и изпълнителен младеж. Искрен и всеотдаен, но и много добър войн. Странното обаче е, че в последните хилядолетия започнах да откривам нови и непознати качества за някой родом от Рая.
Богат, красив, похотлив, за мен в момента има две важни неща - секс и алкохол. Презиран съм от всички, заради прямото ми отношение и вечното ми грубо държание към околните. Но на кой ли му пука за това!? Всъщност нещото, което съм сигурен, че зашеметява дори повече от моята бяла усмивка, е банковата ми сметка. В общество на егоисти и използвачи пълните ми джобове и власт заличават всичките ми недостатъци и съм вечно център на внимание, особено на женското такова. Смея да кажа, че съм най-добрият парти домакин. Градът е моята джунгла, а аз съм истински хищник тук.

История: Аз съм Азазел, Падналият ангел. Аз съм първият паднал на земята. Паднах по свое собствено желание. Аз съм Демонът на пустинята и първи знаменосец на Армията на Ада.
Аз съм този, който научи мъжете да воюват, а жените – на изкуството на измамата; накарах хората да забравят Бога и ги изкусих с разврат. Научих хората също на изкуството да правят украшения и огледала, може би защото съм им фен. Издадох им и много небесни тайни.
Считат ме за демон от втора степен (ранг), макар че често съм сравняван и със Самаел. [Според някои човешки легенди той е равен на Сатаната, а други пък говорят че Самаел е истинското или ангелско име на Дявола. Е да не си помислихте, че от мен ще научите нещо по-разично от всичките си измишльотини и предположения!? Как ли не. Вътрешната информация е само за вътрешни лица.]
Колкото и да ви говоря за миналото никога няма да ми повярвате на 100 %. А и аз не казвам дали съм споменал истината за мен или не. Важното обаче е настоящето. А в момента, е да кажем че ми се случва да извършвам разни мокри поръчки на Опашатия по целия свят.

Допълнително:
* Пия уискито си без лед, кафето си черно и силно.
* Обожавам шоколад и сладолед
* Обичам суши и лютива храна
* Любим цвят - черно и червено. Склонен съм да приема и други цветове, но при определени условия.
* Падам си по рокерски дрехи и високи скорости.
* Имам три домашни любимеца - черен кане корсо на име Фобос (от старогръцки φόβος, страх),
грациозен черен доберман на име Деймос (от старогръцки Δείμος, ужас)
и сиво-бялото бебче американски стафордшир териер на име Катара (от старогръцки κατάρα, проклятие)
AZAZEL

Вид: : Първият Паднал Ангел - Демон
Име: : Азазел Падналият, а за непознатите просто Бил
Възраст: : физически - 34 / реални - неизвестни
Брой мнения : 23

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/t510-topic

Върнете се в началото Go down

Re: AZAZEL /АЗАЗЕЛ/

Писане by Robbin. on Вто Яну 17, 2012 4:14 am

Добре дошъл;

Robbin.
chains and whips exite me;
chains and whips exite me;

Вид: : a pureblood necromancer.
Име: : Робин Йелена Ан Даркууд.
Възраст: : a lady never reveals her real age.
Дарба: : i rise people from the grave and rule over dark magic.
Семейство: : a sister.
Брой мнения : 658

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото