Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Coffee House;

Предишната тема Следващата тема Go down

Coffee House;

Писане by Theo on Съб Яну 28, 2012 5:16 pm

~ ~ ~
Theo

Вид: : Върколак.
Име: : Теодор Уилям Хаст.
Възраст: : 31.
Дарба: : Turns into a big wolf.
Семейство: : Вече няма;
Брой мнения : 48

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Coffee House;

Писане by Ник Джонсън on Сря Фев 08, 2012 8:20 pm

Ник се разхождаше из улиците на града. Търсеше си подходящо местенце където да седне и да си почине. Той не харесваше големите и изискани заведения и ресторанти, предпочиташе малките и забутани кафенета и барове. В тях винаги се случваше нещо интересно, побой, напиване, побой. Общо взето побоища в които той се намесваше и едвам се сдържаше да не убие всички. Ник влезе вътре и седна на една масичка в ъгъла - една от многото свободни, все пак кафенето не беше много популярно и харесвано.
Щом седна на масата една сервитьорка дойде при него за да вземе поръчката му. Може би кафенето нямаше стил или слава, но определено имаше сервитьорки с уникални тела. Точно за една нощ. Ник си поръча кафе.
Ник Джонсън

Вид: : Човек с дарба
Име: : Ник
Възраст: : 25
Брой мнения : 113

Писане by Катрин Ан Евънс on Сря Фев 08, 2012 8:46 pm

Разхождах се безцелно из града през целия ден , не знам какво щях да правя, но в никакъв случай нямаше да се прибера. Не исках да оставам в онази къща нито минута повече, чувствах се като затворник в собствения си дом. Скитах из града без да знам дори къде отивам, каква орония - живеех тук повече от три месеца, а още не бях опознала града и жителите му... типично за мен. Докато се разхождах видях някакво къфене, намираше се на доста затънтено място и вероятно вътре нямаше много хора, но въпреки това реших да вляза. Влязох в кафенето и се огледах любопитно наоколо, да, точно както предполагах нямаше много хора, всъщност бе почти празно. Огледах масите с недоволство и извъртях очи, мразех подобни места, винаги съм предпочитала изисканите ресторанти, в които не те пускат ако не си направил резервация поне месец преди това, но точно днес не ми се посещаваха такива местa. Погледна ми се спря на някакво момче или по-точно мъж, които стоеше сам на една маса и пиеше кафето си . Реших да го заговоря. Отидох до него и се усмихнах.
- Свободно ли е? - попитах аз като наивната усмивка не слизаше от лицето ми. Да се правя на наивна бе ужасно скучно, но c всичките свръхестествени същества наоколо предпочитах да не показвам каква съм всъщност, не исках да загазя отново . Мъжът пред мен изглеждаше доста добре, но това, което привлече интереса ми бяха очите му - кристално сините му очи.
Катрин Ан Евънс

Вид: : Вампир
Име: : Катрин Ан Евънс
Възраст: : 17
Дарба: : Контрол над ума и четене на мисли
Брой мнения : 58

Вижте профила на потребителя http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Писане by Ник Джонсън on Сря Фев 08, 2012 8:57 pm

Ник погледна момичето за кратко. Погледна я право в очите и успя да види, че не са й приятни такива места.
- Да. - Каза той кратко и ясно без да показва нито капка емоция. Типично за наемен убиец. Очакваше да му дадат поредната поръчка. - Едно кафе за дамата. Нека да е дълго. - Ник незнаеше дали тя иска точно това, но беше поела риска да говори с него. Той отпи една глътка от кафето си и после дойде това на момичето. - Името ми е Ник. А твоето?
Ник Джонсън

Писане by Катрин Ан Евънс on Сря Фев 08, 2012 9:11 pm

Явно много скоро щях да съжалявам, че го заговорих. Без дори да ме попита той поръча и за мен, не казах нищо, просто не си заслужаваше да спорим за това.
- Аз съм Катрин! - отвърнах без дори да го поглеждам. Атмосферата в това кафене беше някак подтискаща, но в същото време и приятна. По това време обикновено бях в някой клуб, но в последно време не ходех често на такива места, може би Сид беше права и аз наистина започвам да ставам скучна. Знам ли!? Прогоних тези мисли от ума си и погледнах с интерес към Ник.
- Значи си наемен убиец? Интересно... - е, не беше честно да се ровя в мислите му, но просто не можах да се сдържа. - Защо се занимаваш това?
Катрин Ан Евънс

Писане by Ник Джонсън on Сря Фев 08, 2012 9:21 pm

- А защо не?! Аз и хората като мен решаваме проблеми заради които може да възникнат войни в които да умрат много повече от десетина човека. Ами ти? Едва ли си дошла за да поръчаш убийството на краля или някой от семейството им. Не приличаш на такова момиче. Ти си по-скоро от типа, които се забавляват по цял ден без да мислят за утре. Повярвай ми, добре ще е да не си такава. - Ник знаеше от личен опит какво е да не мислиш за нищо и да ти се случи нещастие. За него беше достатъчно само, че е отмъстил за родителите си. След поредната глътка кафе Ник извади сериозният си поглед. - И ако още веднъж ми прочетеш мислите без причина ще те убия без колебания. - В гласа му звучеше нотката на иронията, но Катрин знаеше, че той е напълно сериозен. - Та, за какво е дошло едно момиче като теб тук? В толкова забутано място.
Ник Джонсън

Писане by Катрин Ан Евънс on Сря Фев 08, 2012 9:32 pm

Той си позволяваше да ме заплашва. Мен? Как си позволяваше такава наглост? Нямаше да ме изплаши толкова лесно и по-лоши от Ник са се опитвали да го направят, но никой не е успял... И Ник нямаше да успее. Засмях се и започнах да си играя с един кичур от косата си .
- Скъпи ако се опиташ да ме докоснеш, ще те разкъсам на парченца... - усмихнах се надменно и отпих от кафето си. Хората като него ме вбесяваха. Е, нека се опита да ме убие, ще бъде забавно, а и ще имам възможност да го унижа.
- И аз не знам, може би просто исках да избягам от всички... - отвърнах аз и се загледах в тъмнината, навън през прозореца.
Катрин Ан Евънс

Писане by Ник Джонсън on Сря Фев 08, 2012 9:47 pm

Ник отпи от кафето си и то свърши. После стана от стола си много бързо и със същата скорост се приближи към Катрин, целуна я кратко и се върна на мястото си сякаш нищо не е било. После си поръча още едно дълго кафе. Устните й бяха много вкусни.
- Нека позная. Обичаш да се размотаваш по скъпите ресторанти и нощни клубове. Нали? Едва ли си обикновено момиче. Какво си ти? Вампир, върколак, хибрид, нещо друго?! Попринцип много малко хора ме заплашват след моите заплахи. И това което казах за четенето на мислите ми - сериозен съм. Ако реша сам ще ти кажа, без да ми четеш мислите. - Ник отпи от кафето си още веднъж. - За да ти покажа, че няма да се опитам да ти направя нищо... - Ник бръкна във вътрешния си джоб и извади две ками. От колана си извади двата си пистолета. И от ръкавите извади по една игла. След около пет минути Ник беше извадил всички оръжия на масата. - Аз няма да се опитвам да те убивам с оръжия, ако не ми четеш мислите. Ти на свой ред можеш да ме убиеш с което от моите оръжия си избереш. Давай, направи го. ако ще умирам, поне да е от мое оръжие.
Ник Джонсън

Писане by Катрин Ан Евънс on Сря Фев 08, 2012 10:00 pm

Гледах към него сякаш съм видяла призрак. Той да не беше луд, или аз полудявах, а може би сънувах някакъв откачен сън ? Погледнах към оръжията на маста, беше ги извадил без дори да помисли, че сервитьорката може да ги види и да изпадне в истерия. Мразех оръжията, ужасно много мразех всички свързано с насилието и убииствата .
- Да, добре, няма да ти чета мислите само ги прибери... - направо чудесно! Успя да ме притисне, но на негово място не бих повярвала на думите си, все пак аз рядко казвам истината. Отпих още една глътка от кафето и се изправих. Отидох до Ник и го целунах по врата, след което забих зъбите си в плътта му. Изпих само няколко глътки от кръвта му, след което се върнах на мястото си и избърсах кръвта, която бе останала по устните ми.
- Това показа ли ти каква съм?
Катрин Ан Евънс

Писане by Ник Джонсън on Сря Фев 08, 2012 10:06 pm

- Мда. - След като успя да притисне Кат, Ник прибра оръжията си обратно на местата им за не повече от две минути. Едно от най-важните умения на убийците беше да могат да прибират оръжието по-бързо от колкото го вадят. - И какво? Вкусен ли съм? Навярно не, но честно да ти кажа все ми е едно. - Ник я погледна в очите и започна да говори. - Единствените хора, които не се страхуват от вампири и всякакви такива свръхестествени същества са хората, които много пъти са били на крачка от смъртта. Много пъти ми се е случвало да съм сам и да са десет човека около мен. Не ме питай как съм оцелял. По физиономията ти разбрах, че не си фенка на студената стомана. Ами ти? Как стана вампир? Кой те превърна?
Ник Джонсън

Писане by Катрин Ан Евънс on Сря Фев 08, 2012 10:21 pm

Не исках да говорим за това, тази тема винаги ме е притеснявала и натъжавала, но нямаше как да избегва въпроса и да не отговоря.
- Гаджето ми ме превърна... - отвърнах аз. - Е, поне тогава ми беше гадже. Аз не знаех какъв е, никога не бих излизала с него ако знаех, че е чудовище, но той не ми беше казал, спомена го чак след като ме превърна. Загубих всичко заради него, превърнах се в чудовище... - замълчах, не знаех какво да кажа. Никога до сега не съм споделяла това с някого, а сега разказах всичко на почти непознат .
Катрин Ан Евънс

Писане by Ник Джонсън on Чет Фев 09, 2012 7:29 am

- Последен въпрос на тази темата. Защо не го уби като те превърна? Поне аз така направих, когато трябваше. - Ник остави едната си ръка на масата, а с другата си бръкна в джоба и извади едно малко ножче. Остави го на масата. - Подарявам ти го. Не си фенка на оръжията, но все някога ще ти се наложи да го използваш, особено ако срещнеш върколак. - Ник си поръча един чай. - Кажи ми, Катрин, цял ден ли ще стоим тук?
Ник Джонсън

Писане by Катрин Ан Евънс on Чет Фев 09, 2012 9:46 am

Да го убия? Взех ножчето от масата и го прибрах в джоба на якето си, дори не знам за какво щеше да ми послужи, след като не използвам оръжия, но все пак го взех.
- Аз никого не съм убивала и никога няма да убия... - отвърнах аз . Опитах се да прогоня всички мисли за Стефан от главата си и се усмихнах .
- Предлагам да се махаме от тук ...
Катрин Ан Евънс

Писане by Ник Джонсън on Чет Фев 09, 2012 10:23 am

Ник стана от стола си, плати сметката и после се приближи до Катрин. Подаде й ръка за да стане от стола си.
- И къде ще ходим? Аз съм нов тук, не познавам града, но едва ли ще е толкова трудно да го разуча. Един-два дена максимум и ще го познавам по-добре от управника му.
Ник Джонсън

Писане by Катрин Ан Евънс on Чет Фев 09, 2012 9:43 pm

Изправих се и се усмихнах . Да реша къде да отидем не беше трудно, след като напоследък посещавах само затънтети и спокойни мистенца, реших да отидем точно на такова място.
- Искам да отидем до старата къща на дървото... - добре де, не бях ходила там и не знаех дали мястото наистина е толкова хубаво, но според разказите на майка ми бе прекрасно и исках да го видя.
Катрин Ан Евънс

Писане by Ник Джонсън on Чет Фев 09, 2012 9:48 pm

Ник се усмихна. Уау - рядко явление. Явно наистина имаше нещо в Катрин.
- Добре, ти водиш. - Каза Ник и след като двамата излязоха от бара Катрин започна да крачи към това дърво уверено, а Ник ходеше до нея. Какво ли беше наумила Катрин?! Едва ли щеше да е нещо лошо. Тя изглеждаше приятно момиче.

пп
пиши направо там. :)
Ник Джонсън

Писане by Денерис Таргариен on Съб Фев 18, 2012 12:56 pm

Когато се събуди в девет и петнайсе,усети миризмата на пържен бекон и чу Аря да дрънка съдовете долу в кухнята.Усмихна се на себе си и се обърна на другата страна.Обичаше съботите,обичаше сутришната миризма на ароматно кафе и бекон.
Докато мислеше за всичко това чу ,че тя се качва нагоре по стълбите и си тананика.
-Събуждай се,сънливке!Нямаше ли среща с Кейси в кафе?-засмя се ,надвесена над нея.
Дани замръзна на място.Отново закъсняваше.Стана и започна да се върти в кръг,чудейки се къде са и дрехите,а истеричния смях на Аря не помагаше.След дългото търсене тя дори не закуси обичайната закуска в съботата сутрин.
Единственото предимство на малкото им апартаментче бе отсрещното кафе,където се срещаше с Кейси.Тя седна на обичайната маса и се загледа в мрачната утрин и присви устни.
Периодично поглеждаше към евтиния си часовник,но следи от нея нямаше.
Денерис Таргариен

Име: : Денерис Таргариен,но предпочита да й казват Дани.
Възраст: : 20
Дарба: : Четене на мисли.
Семейство: : Осиновена.
Брой мнения : 99

Вижте профила на потребителя http://reintown.forumf.biz/

Писане by Фредерик Джеймс Съливан on Съб Фев 18, 2012 4:09 pm

Сутришно кафе и цигара за добро утро... Какъв по-хубав начин да започнеш една сутрин?
Фред се бе настанил съвсем спокойно в едно уютно кафенце, разглеждащ хората минаващи наоколо. Едно от всичките лица, които влизаха и излизаха от кафето, бързо хвана интереса му. Беше младо момиче, не си направи труда да почне да разглежда специфичния ѝ вид, по простата причина, че нямаше значение дори да е вампир готов да изпие кръвта на всички наоколо.
Начина, по който влезе и като цяло не особено подредения ѝ вид, подсказваха, че определено е закъсняла за нещо. Седна точно срещу него, но като че ли не виждаше никого около себе си, защото така и не забеляза, че той я наблюдава.
След няколко минути, през които момичето продължаваше да гледа напрегнато към вратата, Фред най-после реши да проговори:
-Няма да дойде. – Думите излетяха от устата му, което спечели най-после вниманието на момичето. Отпи глътка от кафето си и отговори с усмивка на въпросителния ѝ поглед. – Когото и да чакаш... едва ли ще дойде.
Тя продължи да го гледа малко стресирано, а той реши да се възползва от възможността да направи сутринта малко по-интересна. Стана, взе си кафето и захапа цигара и се премести на масата на непознатата.
-Нещо против?- Най-самодоволно даже не дочака отговор.- Причина номер едно : ти закъсня- личи си от външния ти вид и от начина, по който се огледа, когато влезе. Така че или не те е изчакал или въобще не си е направил труда да дойде. Причина номер две : вече чакаш тук от поне едно петнадесет минути, плюс закъснението ти, това прави поне половин час. Едва ли ще дойде, ако вече не си е тръгнал. – Не можеше да разбере защо момичето продължаваше да го гледа очудено, след като обясни всички толко просто. – Той или тя... – Накрая се поправи, когато осъзна, че не бе обмислил варианта, ако тя играеше за другия отбор.
Фредерик Джеймс Съливан

Вид: : Маг...
Име: : Фредерик Джеймс Съливан
Възраст: : 26-27
Брой мнения : 104

Писане by Денерис Таргариен on Съб Фев 18, 2012 4:57 pm

Странната мелодия от телефона и бе съобщение от Кейси:
"Не ме убивай,но няма да мога да дойда.Майка ми просто,знаеш я.Ще ти се обадя после.Прости ми"
Дани въобще не очакваше и друго от нея,но тя бе най-добрата й приятелка.
Остави телефона на дървената маса и отпи от кафето си,което вече бе изстинало ,но все още бе толкова ароматно.Топлата течност се стичаше по организъма й и тя усещаше сладостта между небцето си.
Намръщена и недоволна,че трябваше да прекара сутринта сама си мислеше."Колко добре щеше да е ,ако някой дойде сега при мен изненадващо."
Мислите и бяха прекъснати от груб мъжки глас насочен към нея.Той се смути и погледна студено към него.Сякаш някаква свръхестествена сила бе чула думите й съдбата го бе довела при нея.Красивия и строен мъж се настани срещу нея и се усмихна и казвайки основателни причини да седне тук.
-Еми..щом няма да пия кафето си сама съм съгласна.-сви зелено-сините си очи и погледна към него.
-Аз съм Денерис,но по-добре ми викай Дани.-каза тя и след това продължи.-Не се подигравай на името ,родителите ми бяха доста страни.
Подаде ръката си през масата и стисна неговата.Не бе толкова груба ,колкото предполагаше,отдавна не бе говорила с мъж или докосвала и сякаш бе заправила как ставаха нещата.
-Приятно ми е.
Денерис Таргариен

Име: : Денерис Таргариен,но предпочита да й казват Дани.
Възраст: : 20
Дарба: : Четене на мисли.
Семейство: : Осиновена.
Брой мнения : 99

Вижте профила на потребителя http://reintown.forumf.biz/

Писане by Фредерик Джеймс Съливан on Нед Фев 19, 2012 12:10 pm

-Фредерик- отвърна той, а на лицето му се разтегна още по-широка усмивка. – Но ме наричай Фред. Не се подигравай на името ми – родителите ми бяха изключително нормални и безинтересни хора.
Това трябваше да мине за шега. Фред беше от хората, които имат уникално чувство за хумор и в повечето случаи само притежателите му го намират дори за малко интересно. Повечето неща, които могат да се сторят трагични на другите, на него му се струваха изключително забавни.
Пое ръката ѝ и я разтресе съвсем леко.
-Радостта от запознаството е взаимна.- Очите му сякаш помаха всяка една дребна подробност наоколо, но бяха най-съсредоточени върху нея.- Ако не беше ти все още щях да седя сам на онази безинтересна маса, губещ интерес във всички същества.
Дръпна от цигарата си и остави дима да изпълни белите му дробове, които едва ли наистина бяха толкова бели, като се знае, че той си е наркоман от класа. Дима напусна системата му на тънка струя сив пушек, който излезе от тънките му устни.
-Реших, че тази маса може да е по-интересна заради компанията. – Глупостите продължаваха да бликат от устата му и повечето хора биха си станали и заминали. Но от гледанта точка на Фред, той просто казваше това, което му минава през ума без завъртулки и окраски. – Та, нещо интересно??
Фредерик Джеймс Съливан

Вид: : Маг...
Име: : Фредерик Джеймс Съливан
Възраст: : 26-27
Брой мнения : 104

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото