Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Johnny Coldwater

Предишната тема Следващата тема Go down

Johnny Coldwater

Писане by Johnny Coldwater on Пон Фев 06, 2012 3:33 pm

Who is there?

Нека ви се представя-Джерар Алфонс дьо Емри.Твърде префарцунено, чувам как възкликвате.Не бойте се, сам открих, че името ми е като ренесансова рокля.И какво правят хората като мен в случаи като този?Просто е.Фалшифицират документите си.И ето как от Джерар се трансформирах в Джонатан Пауел Колдуотър.Отново префарцунно, но по един америкатски начин.
Малцината, имащи честа да се наричат мои приятели, ме наричат просто Джони. Дамите по неизяснени и до настояща дата причини обичат да крещят Пауел в пикантните моменти.Чуя ли „Колдуотър”, знам че съм го загазил здраво..Нещо, което не се случва никак рядко..

PORTAL
Не ме бива в описанията, затова най-добре да ви прочета полицейски доклад, който е едва на няколко часа.Показанията не са особено важни, това, че съм престъпник, си е повече от ясно.Мога да ви покажа снимка, зная, но все пак е добре да чуете частично описание/апаратите имат кофти качеството да изменят в някаква, макар и миниатюрна в повечето случаи, част първообраза./
„Мъж на възраст между двадесет и четири и тридесет години.С ясно изразени скули и остри евпорейски черти.Тъмни, почти черни очи и разрошена коса, стигаща едва до средата на ушите му, леко прикриваща широкото му около три пръста чел..
А не, тая нямада я бъде.Свидетелят очевидно страда от нарушено зрение.Първо, челото ми е точно четири пръста.Очите ми са по-скоро лешникови и ако се вгледате от близо ще видите елмазени пръски около широките ми повече от обичайно зеници.Висок съм един осемдесет и девет, а за жалост на дамите, ще пропусна описанието на мускулната ми маса, която смея да отбележа няма да намери мястото си не защото е незначителна, ами просто защото ще отнеме повече от час и повече от три страници, за да се сдобиете с напълно точна представа за какво тяло говоря.
За характера си няма да спомена нищо.Човек може да ме опознае само докато чете историята ми..оу, и правилно сте заключили.Наистина съм самовлюбен.

*Orlando Bloom*
Profile
Изяснихме на чие име се води сметката ми за парно, та сега да преминем към по-съществена информация, или поне част от нея.
Рожденната ми дата..пхах, ама вие сериозно ли си въобразихте, че ще ви разкажа всичко за себе си?Помислете добре.Защо да го правя?Така де..мога да ви дам редица прекрасни причини в полза на твърдението, че не е никак здравословнода се опознаваме.Да не говорим, че това е едва първата ни среща.Не мислите ли, че ще си омръзнем.Всички бракове се провалят така.Мъжът и жената си разменят похотливи погледи, изпълнени с надежда.После едва-едва събират смелост да се заговорят и веднъж отворили уста, рядко спират с разлива на информация.Споделят всичко, от хобита и интереси, до цвят на бельото.После опозали се, започват да разправят наляво-надясно, че знаят всичко за половинката си.Накрая разменят пръстените, радват се на първте сдмици съмвестно щастие..а накрая?Осъзнават, че няма какво да си кажат..Та цялата тази редица думи само подсили твърдението, че не е никак добра идея да ви споделя колко точно свещички имаше на тортата ми преди..почти година.
♊ Зодия..датата не ви казах..и не защото смятам, че ние е рано и че тепърва има време да се опознаем.Просто ще получите иинфаркт, ако тръгнете да пресмятате общия сбор на годините ми.Но не ми пречи да ви споделя под кой знак съм роден.Близнаци.
Врагове, врагове..всякакви.Като се почне от клуба на Анонимните алкохолици/за това малко по-късно/ и се стигне до единствената жена, която реално успя да остави нещо повече от чифт червени жартиери след себе си.Алексис..за кратко Колдуотър.Разбирате, човек и добре да живее, се жени..в моя случай бива напускан, ограбен и захвърлен..оставен да се грижи за хлапе в пубертета и три пудела..кръстени Пинки Бу/не се шегувам, и трите копелета бяха кръстени така/

Гражданство.По настоящем американско.В миналото съм обитавал разнообразни места, включващи, но в никакъв случай ограничаващи се с родна Франция, съседна Германия, за кратко неутрална Швейцария и любимото ми Шотландия.Знаете ли, полите всъщност са много удобно нещо.Бях стигнал до това заключение през далечната 1883 и ..ами едва ли е нужно да казвам, че това бе причината да се преместя в малка къща, не в прерията, ами насред околията на Единбург.
Приятели-всеки, който е достатъчно смел да ме поздрави и достатъчно умен да не издава местоположението ми на полицията.С една дума, броят се на пръстите на лявото ми стъпало.

Member..& Groups
Като разведен мъж, преследван от закона, разполагам с изключително много свобоно време.И вместо да го пилея пред телевизора или зад някой бар, посещавам най-разнообразни клубове и съсловия.
Клубът на Анонимните алкохолици.Не защото съм пиянде, съвсем не.Наистина, прекалявам с алкохолните продукти, но метаболизмът ми е, да речем, в груби цифри, около четири пъти по-бързо действащ от човешкия.И да искам, не мога да се напия.Та причината да посещавам клуба е, защото го намирам за изключително забавно.Да слушаш за нелепите проблеми на хората и причината да посягат към чашката, безценно е по дяволите.И още по безценно е да надяна онзи нелеп бадж, на който пише „аз съм чист от три седмици”
Още нещо..оу, да.Една престъпна организация.Но нали се сещате?Ако ви споделя нещо повече, ще трябва да ви очистя.Неприятно, но факт.
Нещо, с което се занимавам рядко.. House of Arsenic.

Faq ‽

Макар да обичам да се правя на тайнствен, мисля да вдигна част от мъглата, обвиваща персоната ми.Базирано на малка статистика, извадих най-често задаваните ми въпроси.Не гарантирам, че ще отговоря честно, но все е нещо...

Какво правиш в момента?
I walk this empty street on the Boulevard of Broken Dreams..

Вървя.Като че само това правя през последните седмици.Стъпките ми отекват тежко в пустата улица.Звукът се удря в камените стени, после се измушва през малкото пролуки на стената, която ме следва по целия ми път.Не се чувствам самотен, просто нещо ми липсва.Зная какво е, но не го признавам дори пред себе си.Най-вероятно тя е с него.Върти очи, прехапва розовите си устни покрити с онзи тъмен цвят червило, който обича най-много.Знае какво иска, знае как да го постигне.А той се предава без дори да се бори.Не съзнава, че е жертва на много изкусна манипулация.Също като мен ..преди.Въздъхвам и не мога да разбера защо не съм щастлив.Нали съм свободен..Каква ти свобода.Ад.В това се намирам в момента.
Завивам в първата пряка, която се изпречва на пътя ми.Часовника тиктака, но ударите на позлатените стрелки не влиаят на темпа ми.Внезапно се заковавам на едно място.Устите ми се раздалечават, очите ми се присвиват невярващо.Не съм сигурен дали не сънувам.Ала после усещам аромата и.Мускус и лавандула.Възможно най-странната комбинация.
-Джонатан.-устните и се раздалечават, белите и като перли зъби проблясват, улавяйки светлината на единствената улична лампа в тясното пространство.Облечена е с тъмната червена рокля, която носеше на първата ни среща.Голите и рамена се перчат с придобития тен, най-вероятно на яхтата на онзи негодник, новата и изгора.
-Алексис.-поздравявам я най-накрая и кимвам машинално.Тя потрива бедра, все още усмихната.Има нещо сексуално в движението на тялото и.За миг усещам как кръвта ми започва да препуска.Тя е доволна.Постигнала е целта си, отново ме е оплела в мрежите си.
Роклята се свлича по краката и.Превръща се в безцереммоно захвърлено парче коприна.Тялото и е все така изящно както го помня.Погледът ми пълзи по гладката и кожа, прихваща всеки детайл, ала не мърдам от мястото си.Макар да го искам.
-Така ли ще стоиш Джони?Не те помня ..толкова ..скован.-гласът и ми напомня на горещ карамел, стичащ се по метална лъжица.Изкусителен, деликатен..в същото време дързък.
-Мислех, че си омъжена..за онзи, как му беше името..?-отговарям.Старая се гласа ми да звучи твърд.Не искам да и покажа колко голямо значение има за мен.
-Преговаря с някакви японци..но той е толерантен.-пристъпва крачка напред, дългите и пръсти способни на толкова много неща се присягат напред, мачкат плата на ризата ми.-Много толерантен-
Това ми стига.Нещо в мен припламва.Повдигам я с лекота.Краката и се сключват около кръста ми, вече е приклещена между мен и близката стена.Дъхът и излиза на пресекулки, гали врата ми.
-Толкова е лесно.Господи толкова е лесно да те манипулирам-казва тя през смях.А аз най-накрая съзнавам, че отново съм станал жертва на играта и.Отдръпвам се..не, тя ме избутва.Облича роклята си, ципа се вдига, а аз оставам все така смълчан.
-Тук съм за да те предопредя.Хал е по петите ти..и този път няма да се измъкнеш.
Мъжът и.Най-големият ми враг.Този от когото бях свил три милиона, и този, който ми бе свил жената в замяна.
Вадя цигара.Затискам я между устните си, а тя вади запалка.
-И защо ми го казваш?Мислех, че не ти пука?-питам я
-Така е.Не ми пука.-отговоря

Стига ви толкова..Какво става между мен и Алексис е строго конфиденциална тайна.Това ви е достатъчно.

-Какво точно си ти?
Крадец..Специалитет ми е разбиването на ключалки..и фалшифицирането на документи.Колкото до свръхестествената ми страна..водя се някаква кръстоска между божество и човек с дабра.Обяснява тиковете ми и пристрастеността ми към плътските удоволствия с партньори от двата пола.

Обичаш ли хамстери?
Не се шегувам, често ми задават този въпрос..
Всъщност .Алергичен съм към хамстери.

Search & PM ✍

Ако по някаква причина се нуждаете от платените услуги на престъпната ми натура, в момента се окривам на територията на Нортфорд.

☠THE END ☠

Или не съвсем...
Едно последно оточнение..
Мразя броколи.

Последната промяна е направена от Johnny Coldwater на Пон Фев 06, 2012 6:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Johnny Coldwater

Вид: : бозайник
Име: : Джони Колдуотър
Възраст: : рано ни е още за споделяне
Семейство: : една много своенравна бивша съпруга.
Брой мнения : 57

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Johnny Coldwater

Писане by Амелия Нортфорд on Пон Фев 06, 2012 5:12 pm

Одобрен!
Амелия Нортфорд

Брой мнения : 691

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Писане by Johnny Coldwater on Пон Фев 06, 2012 5:15 pm

Мерсаж ;д
Johnny Coldwater

Писане by Амелия Нортфорд on Пон Фев 06, 2012 6:32 pm

Johnny Coldwater написа:
☠THE END ☠

Или не съвсем...
Едно последно оточнение..
Мразя брокули.

В реда на мисли: *Броколи! <3
Амелия Нортфорд

Брой мнения : 691

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Писане by Johnny Coldwater on Пон Фев 06, 2012 6:41 pm

Опс, ами не е лесно да ти липсва мозък ;ддд
Johnny Coldwater

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото