Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

5 години по-рано, през едно горещо лято

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Предишната тема Следващата тема Go down

5 години по-рано, през едно горещо лято

Писане by Elizabeth Winter on Вто Фев 21, 2012 5:30 pm

First topic message reminder :

Песента на птичките огласяше висините на Плачещите хълмове. Някой услужливо ги бе нарекъл така, описвайки неземната красота на това място. "Сълзите" бяха всъщност красиви водопади, падащи пред огромни наклони обрасли с дървета. Така се образуваха малки, скрити местенца, където можеш да се настаниш и любуваш на околния свят през кристалните води.

Елизабет се беше уморила от дългото пътуване и шума на града. Стресът й идваше в повече. Затова просто паркира колата не далеч от тук и тръгна между дърветата. Беше късметлийка да намери място като това, защото бе перфектно за откъсване и релаксация. Тя съблече горните си дрехи и остана по бельо, надявайки се никой да не се навърта наоколо. Скри дрехите си под един храст и с едно движение цамбурна във малкото езеро, което се бе образувало. Студената вода обгърна сгорещеното й тяло и опресни мислите й, сякаш отмивайки всички тревоги. Лизи излезе на повърхността, поемайки си голяма глътка от чистия въздух. Огледа се и реши, че трябва да изпробва скритите зад водата дървета. Искаше да се покатери на някое и просто да се излежава на сянка, недостигната от жежкото лятно слънце.

Последната промяна е направена от Elizabeth Winter на Вто Фев 21, 2012 6:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Elizabeth Winter

Вид: : Богиня на страха
Възраст: : 18/Древна
Дарба: : Да вижда страховете и да ги обръща срещу собствениците им.
Семейство: : Няма
Брой мнения : 61
Местожителство : Somewhere in the shanows of your mind

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: 5 години по-рано, през едно горещо лято

Писане by Elizabeth Winter on Пон Мар 19, 2012 9:48 am

"Глупчо!" - извъртя очи Елизабет. - "Тук не можеш просто да размахваш хладнокръвни оръжия на ляво и на дясно." - усмихна се тя, поглеждайки го.

Може би трябваше да я оставят да свърши и да си тръгне, но Ли от личен опит знаеше, че това почти никога не вършеше работа. Тя се сви като котка, чакаща момента да нападне и скочи. Краката й безшумно стъпиха на пода и тогава тя чу странен глас.

- Какво има Лили? Казах ти да не ме занимаваш, ако не е спешен случай.
- Ама той е много спешен случая. Богинята е тук и си нямам на идея какво прави, нито какво може. Как очакваш от мен да я хвана. И между другото един от твоите се шляеше наоколо, но сега изчезна. Може да е с нея.

Думите бяха изречени надменно и забързано насочени към съда, който момичето държеше. Бяха казани с онова презрение, което само една вещица може да изпитва. Елизабет присви очи и пристъпи безшумно към тъмнината зад себе си.

- Не ми казвай... Ник, нали?
- Ами кой друг би се размотавал тук или пък да тръгне с богиня...

"Не знаеш колко си права." - отбеляза наум Елизабет и се усмихна. Вещицата прекрати разговора, а Ли само това чакаше. Извика Ник и му прошепна:

- Това е твоя шанс.

Да беше си променила решението, но това беше ежедневие при нея.
Elizabeth Winter

Писане by Ник Джонсън on Вто Мар 20, 2012 4:49 pm

Ник се усмихна, когато чу думите на Ели. Хвърли един нож, който се заби в пода, и скочи върху него.
- И като говорим за вълка... - Ник се усмихна зловещо. По принцип избягваше да се усмихва така, но, когато се биеше, тази усмивка не слизаше от лицето му. - Сега ще ви покажа какво значи да си жрец-убиец... - След миг жрецът се беше озовал между двете. - Хей. - Те се обърнаха и него го нямаше. Разиграваше ги така около минута след, което опря нож в гърба на Лили. - Хайде сега говори, магьосничке. Мразя, когато имам работа с вас. Трудно е човек да ви убие, но след много тренировки става лесно. Лили, ако не греша... Опитай да се телепортираш и умираш. Повярвай бих убил жена, стига да си струва.
Ник Джонсън

Вид: : Човек с дарба
Име: : Ник
Възраст: : 25
Брой мнения : 113

Писане by Elizabeth Winter on Вто Мар 20, 2012 6:58 pm

Елизабет се усмихна самодоволно изправи стойката си, вдигна глава и излезе от тъмнината на стаята. Лек, но леден вятър пропълзя в стаята и отметна русите й коси назад, придавайки й още по-зловещ вид. Като я видя вещицата замръзна с широко отворени очи. Знаеше, че е слаба за Ник, а какво оставаше за богинята.

Ели заобиколи двамата, гледайки жената. Беше доволна и то много от това как Ник я омота като паяк муха в паяжината си. Сега вещицата бе безсилна и го знаеше. И да се телепортира остатъчната енергия от магията щеше да заведе и най-начинаещия маг до мястото. Нямаше къде да мърда.

- Здравей, мила! - започна тя леко подигравателно. - Предполагам, че нямам нужда от представяне. Знаеш ли? - Ли се наведе към жената, която сега се бе свила до толкова, че бе по-ниска и от двамата си похитители. - Мразя, когато някой се бърка в работите ми. Последният пратеник бе около 10 пъти по-силен от теб и го обезвредих за няма и 20 минути. Не разбирате ли, че няма начин да ме хванете. Дори вече не съм сама. - каза тя и погледна игриво към Ник. - Сега ми кажи кой иска мен и Ник и най-важното: Защо?

Тя изгледа вещицата. Погледна в очите й проникна дълбоко в душата й. Пред нея изникнаха картини на ужасни и грозни създания. Ли се усмихна дяволито, изправи се и очите й просветнаха. Момичето се сви още повече, отвори уста и извика. Сълзи потекоха от очите й. Изпадна в истинска истерия. Добре, че Ник я държеше здраво.
Elizabeth Winter

Писане by Ник Джонсън on Вто Мар 20, 2012 7:24 pm

- Ясно ми е, защо искат теб, Ели, но защо искат и мен?! Само защото ти помагам ли?! Ако е заради това, значи ще трябва всички да се сбогуват с живота си. Е, Лили, говори. Никой не иска да умираш, най-малко ти искаш да се сбогуваш с живота. Ако не проговориш, ще те убия. - Ник се усмихна докато говореше тежко. Хладнокръвието му беше отвращаващо понякога, даже през цялото време. Той натискаше ножа все по-силно към гърба на момичето.
Ник Джонсън

Вид: : Човек с дарба
Име: : Ник
Възраст: : 25
Брой мнения : 113

Писане by Elizabeth Winter on Вто Мар 20, 2012 8:06 pm

Не, изобщо не беше ясно. Влиятелен асасин да иска да я залови. По-скоро беше обратното.

- Мисля, че това бе шефа на асасините, Ник. Не е ли така, Лили? - попита тя вещицата.

О, да тя знаеше. Чу всичко и разбра още толкова от разговора, но основното не й бе ясно.

- Говори! - каза Ли заповеднически. Изглеждаше по-жестока от всякога и щеше да бъде, защото това вече й дойде в повече.
Elizabeth Winter

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото