Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Ally Stonem

Предишната тема Следващата тема Go down

Ally Stonem

Писане by Ally Stonem on Съб Мар 10, 2012 12:28 pm

Име: Ally Stonem

Години: 20/800

Раса: Демон

Орден: House of Mercury.

Дарба: Причиняване на болка с поглед и четене на мисли. *Тялото, което е обладала не остарява.*

Външен вид: Зависи от това, кое тяло съм заела. В момента косата ми е златисто руса и се спуска на вълни по гърба ми. Когато се погледна в огледалото виждам малко носле, красиви скули и ослепителна усмивка. Но първо винаги забелязвам очите. Синьо-зелени, каращи те да се предаваш всеки път. Само с тези очи можех да съблазня мъж за секунди. Една дума ме описваше: перфектна. Спускаме се надолу и забелязваме прекрасното тяло, точно на кръста има малък надпис ,,Sed Diabolus me iudicare potest.'', което означава, че само Дяволът може да ме осъжда. Надолу се виждат дългите крака. Дрехите, които нося са повечето пъти къси поли и мини-роклички. Няма нищо лошо в тях естествено. Обожавам да бъда момичето, по което всички се заглеждат. А и кой не би се загледал по мен?!

Характер: Хм, характер, характер. Кой не обича да се самоопределя? Аз, моя милост и аз. Атрактивна, саркастична, иронична...лоша. Естествена, хаплива, арогантна, егоистична...бездушна. Трябва ли да продължавам? Е, добре. Обожавам да измъчвам жертвите си. Ако отида на психолог или нещо подобно, сигурно ще кажат, че съм имала трудно детство и имам леки психични отклонения. Хах. За какво детство може да се говори, след като не съм имала детство. Бяхме аз, близначката ми...и хиляди други демони затворени в Ада. Прекрасно, нали? Сега просто правя сделки с жалките същества, наричащи се хора и прекарвам всяка секунда в пиене и забавления. Влюбвала съм се само веднъж и повече никога няма да направя същата грешка.

История: Каква история може да има един демон? Да, помня всичко, което ми се е случвало през годините, но каква е ползата? След като спра да имам полза от тялото, което съм заела, просто го напускам и заемам ново. С една подробност, имам сестра...близначка. Винаги заемаме тела на близначки. Без Али, няма Сали. Без Сали, няма Али. Тялото, в което съм сега има доста лоши спомени, дори и зловещите неща, които правя...не могат да се сравнят с това, което беше преживяло това момиче. Още като малка е била разделена от близначката си по по грешка. През годините прекарани в приемни семейства е приемала наркотици, самонаранявала се е, дори на няколко пъти е била изнасилвана. Но по някаква причина, тя не изразявала чувствата си, просто го е преглъщала и е продължавала напред. Когато заех тялото и, тя и сестра и тъкмо се бяха намерили. Колко "сладко". Ние със Сали ги превзехме и от около 7-8 години изглеждаме така. Сега съм в Мистик Фолс, загубила следите на така обичаната си сестра.

Допълнителна информация: Имам нож, който убива демони. Ирония, нали?
Снимка: Amber Heard

Момичето, което е с Амбър не е влизало повече от един месец и затова сложих нея, но ако има проблем ще я сменя (::

Ally Stonem

Брой мнения : 1

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Ally Stonem

Писане by Вантермина Дешае Нортфорд on Нед Мар 11, 2012 12:12 pm

Одобрена! Добре дошла!

Close your eyes, not your mind. Let me into your soul.
I’m gonna work it ’til your totally blown

And your gun is dirty
So I’m guessing I’m on a roll
Вантермина Дешае Нортфорд

Вид: : Даева
Име: : Вантермина Чарлз Ликуид Дешае Нортфорд
Възраст: : Прекалено много години..
Дарба: : Владее магьосничество и контрол над съзнанието
Брой мнения : 333

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото