Добре дошли в Northford Next Generation, обновена версия на старият форум. Завръщаме се с нова история и събития развиващи се 30 години след последната ни среща. На трона седи нова династия, а старата е позорно изпратена на заточение... и нещата, както винаги, изобщо не са розови.

Логото, графиките и скинът са дело на MR.COFFEE Всички опити за кражби ще свършат наистина кърваво, защото ще ви изколя.
Страницата на Нортфорд
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите банери
Пет Ное 08, 2013 5:09 pm by Oliviyah Rayne Norrington

» Photoshop paintings
Сря Апр 17, 2013 9:43 pm by Blindshade

»  .let the only sound be the overflow;
Нед Мар 31, 2013 1:07 pm by virginia.

» Старият мост
Нед Мар 31, 2013 10:00 am by virginia.

» Спалнята на краля.
Нед Мар 31, 2013 6:29 am by Kyle Barkley.

» Старият кралски дворец
Нед Мар 31, 2013 4:47 am by Hayden Dallas

» Някъде из горите на Трансилвания
Съб Мар 30, 2013 5:23 pm by Blindshade

» just tell me i'm beautiful.
Пет Мар 29, 2013 5:45 pm by .veronique

» Blindshade
Пон Мар 25, 2013 2:59 pm by .romanoff

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 29, на Пон Мар 18, 2013 6:58 pm
Statistics
Имаме 210 регистрирани потребители
Най-новият потребител е s07

Нашите потребители са написали 9182 мнения in 712 subjects

Изоставеното сечище

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Изоставеното сечище

Писане by Амелия Нортфорд on Съб Ное 19, 2011 12:45 pm

Амелия Нортфорд

Брой мнения : 691

Вижте профила на потребителя http://northford.forumn.org/

Върнете се в началото Go down

Re: Изоставеното сечище

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 4:53 pm

Сърната наостри уши. Бе усетила присъствието на хищника и това ускори пулсът й. Елена се засмя доволно, дочувайки ускорените удъри в гърдите на животното. Нямаше нужда от закуска. Искаше игра. Занимание. А сърната се оказа перектната за това.

Кели се сви на клона, готова всеки момент да скочи и да улови нещастното животно. Тя усети блажената болка във венците си, а малко по-късно и набъбналите вени под очите си. Момент, любим на повечето от нейната раса. или по-точно казано от расата на баща й.

-Глупаво животно - помисли си тя, докато наблюдаваше нещастната, кльощава сърна. - как спокойно си пасеш и ако не беше слухът ти изобщо нямаше да разбереш от къде ти е дошло.

Кели въздъхна отегчено и седна на клона. опря се на ствола на старата ела и се загледа в голите клони на отсрещното дърво. Тихият шум от стъпките на друго същество я накара да се размърда. Тя сведе поглед надоло и видя мъж на видими не повече от 25 години.

Елена го изака да подмине дървото и се спусна плавно зад нея. Презимяването й бе тихо и ако мъжът бе просто човек, бе почти невъзможно да я усети.

-Какво прави мъж като теб посредата на изоставена гора? - Кели приближи непознатия и впи пъстрите си очи в неговите.
Helena O'Callaghon

Вид: : Хибрид - вампир/вещица
Име: : Елена О'Калъгън
Възраст: : 22/768
Дарба: : контрол над ума; прекалено изострени сетива.
Брой мнения : 178

Вижте профила на потребителя

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 5:08 pm

Поредния обикновен ден. Сериозно. Ако имаше още един такъв, Оуен обмисляше да се остави да умре от глад. Вървеше безцелно, с ръце в сините си дънки. Духаше лек вятър, но якето върху ризата му го топлеше. Обичаше вятъра, беше непредсказуем, също като инкубът.
Смит се спря и огледа наоколо, беше стигнал някаква гора, която изглеждаше също толкова мрачна, колкото и мислите му в момента. Явно винаги се намираше нещо с което да опише състоянието си. Ако някога му се отдадеше възможност даже би написал книга. Смит се засмя при тази своя мисъл, той - този който книга не пипваше, да пише? И все пак, ако някой го видеше да пише, то трябваше да провери следните неща:
1. дали е пиян
2. дали е гладен
Даа.. това бяха доста основни неща.
Докато вървеше, Оуен усети чуждо присъствие. Не беше сам в гората. Естествено, след като се изключат всички животни, които не се брояха. Да, определено имаше някой в гората. Е, ако този някой искаше да се разкрие щеше, затова Оуен продължи напред. Когато изведнъж се чу глухо тупване на земята. Смит продължи напред, правейки се, че не е чул нищо, когато женски глас заговори:
-Какво прави мъж като теб посредата на изоставена гора? - попита гласа. Оуен се завъртя бавно и погледна към момичето. Беше красива. Веднага привлече вниманието на инкуба:
-Не мога ли да се разхождам в тази част? - попита Оуен с лека, едва доловима насмешка и повдигна едната си вежда. - Мога да попитам същото за теб. Защо толкова малко и красиво момиче, се разхожда само тук, не те ли е страх от големия лош вълк? - засмя се Оуен и се приближи към момичето.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Брой мнения : 46

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 5:26 pm

Начинът, по който се държеше непознатия, накара Елена да изпита онова чувство, което не я оставяше да се редаде пред каквото и да било. Тя се усмихна мило, запърха с мигли и скъси разстоянието между тях.

-Предполага се да се мотаеш из някое нощно заведение, да сваляш женски. без значение дали са хора или не ... - Кели огледа младежът и останови, че е значително по-млад от нея.

Забравила вече за скуката, която до преди малко я побъркваше Кели се прокле мислено, че бе пропуснала да заблечежи този индивид из града.

-И къде е големият лош вълк ако мога да попитам? - Елена се заигра с кичур от косата си и върна погледа си върху лицето на младежда. Едва сега тя забеляза сините му очи. От години не бе срещала такива - дълбоки и ясни. - А може би визираш себе си под "големия лош вълк"?
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 5:40 pm

-И къде е големият лош вълк ако мога да попитам? А може би визираш себе си под "големия лош вълк"? - момичето не си поплюваше. Езикът й бе остър като този на Оуен. Блондинът се усмихна и прокара ръка през косата си:
-Защо на толкова лош ли ти приличам? - присви леко очи и се загледа във брюнетката, опитвайки се да си придаде разочарован вид. Външността й, му харесваше. Пъстрите очи, с контраст с кожата й, и с чупливата коса. Нещо му нашепваше, че ще си допаднат:
-Отколкото до клубовете и свалянето на.. женски, нали така ги определи, днес ми е почивен ден. Какво е твоето извинение, че днес не си по клубовете? - засмя се Оуен. Харесваше му да се заяжда с хората, особено с момичета които не си мереха приказките. Смит скъси разстоянието помежду им с една крачка, за да може да огледа колкото се може по-добре събеседничката си.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 5:51 pm

Стъпка по стъпка. Пфу до де скасяха напълно разстоянието помежду си Елена щеше да одъртее. Тя се засмя тихо на мислите си и продължи скъсяването на дистанцията.

-Моето оправдание. - повтори Кели и си придаде вид на дълбоко замислена.

Всъщност, тя рядко търсеше оправдания на действията си. Винаги правеше това което си реши, когато си го реши. на момента. Нещо, което вещерската й същност строго ненавиждаше. Но какво пък, тя си беше в пъти по-малка от тази на вампира в Елена. Така, че вещицата в нея просто трябваше да мълчи.

-Да видим. Дарба, която ми е "казала", че някъде вдън гори Тилилейски, ще си открия занимание, различно от ежедневните?
- Елена протегна ръка и плъзна пръст по дължината на ризата му. под тънката материя, ясно се усещаше релефното тяло на все още непознатият й младеж. - Така и не разбрах, с кого имам честта да разговарям.

Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 6:01 pm

Двамата усърдно скъсяваха разстоянието помежду си. Оуен се усмихна заслушан в обясненията на момичето. Беше забавна и хаплива. Блондинът се подсмихна, когато тя прокара пръст по ръба на ризата му. Хареса му това, че нямаше задръжки, като самия него.
-Така и не разбрах, с кого имам честта да разговарям. - това бе изречението което върна Смит на земята. Беше дотолкова заслушан в гласа й, и зает да изучава лицето й, че му трябваше миг за да осъзнае какво му бе казала току-що.
Инкубът се засмя и присви очи:
-Мистерията е по-забавна. - изтъкна той и се отдръпна от момичето, като отиде до едно дърво и се облегна на стъблото му, пъхайки ръце в джобовете на якето си. Загледа се в земята, тотално игнорирайки момичето пред себе си, което го гледаше. Как разбра, че го гледа? Просто онова усещане, когато някой е вперил очи в теб, то му подсказа че тайнственото момиче го гледа. Смит се подсмихна и вдигна погледа си към нея:
- Но ако държиш да го знаеш, аз съм Смит. - представи се той по фамилия. Пък и.. Смит можеше да бъде и име и фамилия, зависеше как иска да се представи и дали иска да разкрия истинското си име пред някого. А в този момент просто искаше да си поиграе малко с брюнетката.
-Ами ти, как се казваш?

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 6:21 pm

Това същество започваше да й допада - нещо, което рядко се случваше. Особено с мъжките индивиди. Кели стоеше на мястото си и го гледаше, без да направи и крачка. Беше й любопитно до къде може да стигне младежът пред нея

-Смит... - усмихна се самодоволно тъмнокосата и впи очи в отдалечаващия се младеж. Цялата тази задявка помежду им й доставяще някакъв тип удоволствие. Пъстрите й, почти зелени очи заблестяха. В тях се появиха пламъчетата, символизиращи емоциите, които се боричкаха в нея.

-Елена, на вашите услуги... - тя направи перфектния реверанс и се покатери на клона, намиращ се непосредствено над Смит. Надвеси се, така, че лицето й да е пред неговото и отново впи очи в неговите - нещо, което обожаваше да прави с всяка своя "плячка".
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 6:37 pm

-Елена, на вашите услуги... - представи се момичето и се поклони, а след това се покатери на един клон и секунди по-късно се провеси от него, заставайки лице в лице с Оуен. Той се усмихна дяволито и поклати глава:
-Е, мила Елена... - започна той, погалвайки лицето й с палеца си. Смит облиза долната си устна и се усмихна разкривайки белите си зъби, а очите му заблестяха игриво. - ...когато някое момиче каже, че е на моите услуги, аз си ги търся. Така че, внимавай с игрите на думи. Защото... - подсмихна се той и се заигра с един кичур от косата й, завъртайки го между пръстите си. Косата й бе мека, досущ като лицето й, макар че двете неща не можеха да се сравняват. Оуен се облегна назад и отново си придаде незаинтересован вид:
-...току виж съм поискал да ме целунеш, или нещо повече. - присви очи той и се подсмихна дяволито. - Какво би направила при тези обстоятелства, мила моя? - почти прошепна той.

Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 6:51 pm

-И защо да внимавам? Вниманието за мен е нещо излишно. - Елена прехапа устни. Игра на думи? Това да не беше детска игра. За нея това си беше чиста проба бягство от скуката, занимание. Тя се усмихна и допълни - Освен това наличието на адреналин в кръвта ми допада...

Кели се засмя. Чист детски смях, пълен с толкова скрити емоции. Тя хвана ръката на Смит преди той да пусне кичура от косата й и я опря до сърцето си.

-Скъпи ми Смит, и да те целуна, тук на това място пулсът нито ще се ускори, нито ще се забави. Това значи, че на мен ми е все тая. А щом искаш целувка, си вземи сам.
- Елена пусна ръката му и рязко се спусна на земята озовавайки се зад него.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 6:58 pm

Елена хвана ръката на Оуен и я допря до сърцето си, където сякаш всичко бе спряло, то просто не биеше. Смит се усмихна и погледна току-що скочилата от клона вампирка:
-Винаги ли трябва да попадам на вампирки? - попита разочаровано той. Е явно такъв му бил късмета. Блондинът придърпа вампирката към себе си, плъзгайки ръце по тялото й. Ето че вече нямаше разстояние между тях. Е, освен няколкото мига които скоро щяха да изчезнат последвани от целувката. Или може би не. Оуен се усмихна шеговито и пусна тънката талия на Елена, след което се отдръпна от нея:
-Ще си запазя правото. - предупреди я той и й намигна. - На колко години си, вампирке? Или е грубо да попиташ вампир за годините? - засмя се той и погледна към момичето, а в погледа му се четеше видимо забаление от развоя на събитията.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 7:07 pm

Кели обви ръце около вратът му. Усещаше аромата на парфюма му, примесен с мирисът на мокрите листа около тях.

-Не съм обикновен вампир, Смит - тя се измъкна ловко от прегръдката му и се върна обратно на клона си. Зае предишната поза и продължи - Ако бях обикновен вампир, изобщо нямаше да се церемоня да минавам през всичкото това губене на време. Кратко, точно и ясно въздействие и си мой.

Самодоволна усмивка се разля по лицето на Елена. Хапливия й език, понякога й бе от голяма полза. Както и сега.

-Не са ли те учили на обноски. Жалко, сваляч като теб, не е ли научил най-важното нещо. Никога не питай жена за възрастта й. - Кели протегна ръце към него и ги обви около вратът му. Доближи устни до ухото му и прошепна - Възрастна съм. С много опит зад себе си. Знам много неща, които могат да ти харесат.

Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 7:19 pm

-И си падаш по момченца. - изтъкна Оуен самодоволно. - Нали съм това за теб? Момченце? Все пак си възрастна. - Смит повдигна самодоволно вежди и се засмя. Той скръсти ръце пред гърдите си и въздъхна тежно. Винаги вампирки. Все вампирки. Е поне Елена не беше като онази в бара, там беше твърде много флирт. Тук имаше заяждане, страст, гняв (в малки количества, и предимно негов, защото Елена бе остоумна), всички неща които той искаше в едно момиче. За жалост пустия му късмет, отново се изгаври с блондина и момичето пред него отново бе вампир. Как можеше да не обича живота си? Та той бе очарователна съвкупност от лоши случки, примесени с добри, които отново намираха начин да извъртят нещата. А всичко бе толкова добре.... Но момент, това бе Оуен, можеше да направи добро от ситуацията, просто трябваше да се контролира:
-А кой е казал, че се поддавам на въздесйствието, красавице? - повдигна самодоволно едната си вежда той и погледна към Елена.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 7:32 pm

-Аз съм полувещица Смит. Мога да те накарам да ми се подчиниш. Незаивисмо чрез коя от двете ми същности.

Елена присви очи и го огледа. Беше си поставила за цел да не се бърника в съзнанието му, но й бе интересно каква дарба има този инкуб. Бе срещала доста от тях през последните 300 години, но и те както при вампирите нямаха дублиране на дарбите.

-Освен това можеш да си сигурен, че при една целувка няма да умра. - Елена му намигна закачливо и въздъхна. Определено й бе интресно да види до къде ще стигне младият инкуб пред нея. - Освен ако преждевремено не ми забиеш някой кол в сърцето, което пак няма да ти помогне да се отървеш от мен .

Кели слезе на земята и застана зад Смит. Постави ръце на ръменето му и се усмихна.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 7:48 pm

По-дяволите, това момиче умееше да затапва Оуен. Младежът въздъхна и се примири с обстоятелствата:
-Добре признавам се за победен, добра си. - въздъхна той и пръкна в единия си джоб, откъдето извари своя верен спътник - цигарите:
-Надявам се нямаш нищо против, помагат ми с глада. - намигна й той и запали отровата си, както той ги наричаше. Но какво да се прави, вече не можеше без тях. Смит издиша дима в лицето на Елена и се усмихна дяволито:
-О, и ще съм благодарен, ако не се ровиш отново в съзнанието ми. Инкубите усещаме, когато някой го прави, и ... не ни харесва. - намигна й той и дръпна отново от цигарата си. Не обичаше когато някой навлизаше в съзнанието му. Беше като нарушаване на личното пространство, а Оуен го ценеше доста.
На третото дръпване от цигарата, Смит я захвърли настрана и постави ръцете си на тънката талия на Елена, придърпвайки я към себе си:
-Докъде бяхме стигнали? - попита той и се усмихна дяволито на вампирката, след което нежно целуна врата й.

Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 7:59 pm

Да той се призна за победен! Пламъчетата в очите на кели поотслабнаха и тя доби по-сериозен вид. Сега, постигнала целта си Елена спокойно можеше да се отпусне и да загърби абсолютно всичко вампирско-вещерски трикове.

-Не се притеснявай.. това ми е последното бърникане в съзнанието ти. Просто ми беше любопитно
- Мис Калъгън го дари с една от онези нейни усмовки, които караха нормалните, трезвомислещи мъже да се разтапят пред нея.

Елена изчака търпеливо, докато Смит изпуши цигарата си. тя се отдръпна от него, като знак, че това е последния път, когато нарушава личното му пространство без негово позволение.

-За Бога, и сама не си вярваш Елена - помисли си тя. Личното му пространство, или поне онази час от него, която опираше до съзнание щеше да си остане непокътната, но другата. Физическата беше абсурд да не я наруши.

-До момента в който ти реши, че ще си пазиш правото да ме целунеш за по-нататък. - подсети го Елена и отпуснаглава назад, предоставяйки му вратът си на негово разположение.

Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 8:11 pm

Оуен игнорира думите й, и плъзна ръката си нагоре по гръбнака й, продължавайки с целувките. Малки, сякаш оставящи следи, целувки. От време на време даже засмукваше нежната й кожа. Целувките му умело пропускаха устните й. Накрая стигна до ухото й, и го захапа лекичко прошепвайки:
-Оуен. - след което се отрдъпна от брюнетката и я погледна. - Името ми е Оуен Смит. - намигна й той и се облегна на дървото, придавайки си обичайното за него, спокойно и студенокръвно изражение. Погледна към Елена и се усмихна:
-Доволна ли си от целувките или трябва да се постарая още? Все пак... ти си тази с годините опит. - засмя се той и й намигна палаво. - Знаеш ли, няма да е зле да ми покажеш нещичко. - усмихна се той дяволито и зачака реакцията на Елена.

Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 8:28 pm

Елена стоеше безучастно. искаше да види какво може този тка наречен сваляч. Целувките му бяха някак детински чисти, нормално той за нея може да се каже, че беше почти дете, и същевременно страстни и настойчиви.

-Доволна.. Доволна е силно казано - Елена присви очи и се заигра с кичур от косите си. Сега бе момента, в който можеше да си поиграе още малко с него - Има още много да се трудиш докато успееш да ме задоволиш с целувки

Елена се приближи до него, бръкна в джоба му и измъкна цигарите му. Взе си едничка и като отплата го целуна съвсем леко. Ако разбира се да доближи устните си неговите и да прокара език по тях можеше да се нарече целувка

-Искам да се постараеш малко повече... тогава и аз ще ти покажа нещичко от уменията си - палъвите пламъчета отново се настаниха в очите на Кели.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Сря Ное 23, 2011 8:46 pm

-Искам да се постараеш малко повече... тогава и аз ще ти покажа нещичко от уменията си. - предизвика го Елена. Смит се усмихна дяволито и поклати глава:
-Не, имам по-добро предложение. - Той се отблъсна леко от дървото и погледна Елена. Бе значително по-висок от нея, а това накара усмивката му да стане по-голяма:
-Знаеш играта стрийп-покер, нали? Е, ще бъде нещо подобно, само че, когато някоя целувка не се хареса на някого, другия трябва да свали дреха. - Смит повдигна предизвикателно вежди. Очите му блестяха игриво, и значително развеселени. - Понеже ти не беше доволна от моята целувка, свалям якето си. - той се засмя и свали кафявото си яке, захвърляйки го на земята. Не беше студено, даже беше сравнително топло за това време на годината, а и Елена бе вампир, нямаше да измръзне чак толкова.
-Твой ред е, или целуваш или събличаш. - засмя се той и зачака.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Сря Ное 23, 2011 8:58 pm

Това предизвикателство се хареса на Кели.Още повече, че тя обичаше предизвикателствата.

-Сългасна
- Елена кимна с глава и зениците й се разшириха. Проследи с поглед как Оуен свали якето си и го захвърли небрежно на студената земя. Елена се приближи до него и изказа своето "решение" - Целувам! - гласът й бе силен, изразяваше твърдостта и силата на решението й.

Кели се наддигна на пръсти и долепи усти до тези на Оуен. не искаше да рискува с целувки по врата, защото макар и серозопохапнала едва ли щеше да устой на Смит. Още повече, че той я привличаше

-Е господин сваляч, хареса ли Ви или да започвам стриптийза - въпросът на Елена бе директен. Тя постави ръце върху якето си /ако можеше така да нарече тънкото подобие на жилетка, което се стлееше по ръменетей/ и зачака отговорът на Оуен
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Чет Ное 24, 2011 1:25 pm

-Ооо, стига де, знам че можеш много по-добре от това. - придаде си разочаровано изражение той и скръсти ръце.
Целувката, наистина не бе нещо особено, и Оуен бе сигурен, че тя може много повече от това подобие на целувка. Смит се подсмихна когато якето й бе захвърлено безмилостно на земята. Колкото повече не одобрени целувки, толкова повече съблечени дрехи. Инкубът се подсмихна дяволито, не можеше да избегне мислите които минаваха през ума му, също така и въпросът "Как изглежда Елена без дрехи?". Той придърпа вампирката към себе си и я целуна грубо и настойчиво. Не искаше да губи дрехите си, а и ризата бе сравнително нова, а и бе толкова чиста, щеше да бъде срамота ако се изцапа. И да, Оуен се грижеше за вида и дрехите си, нали това беше най-представителното нещо, и нещото което всеки човек гледаше първо. Той се отдръпна от Елена и я погледна въпросително.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Чет Ное 24, 2011 4:51 pm

-За Бога, Оуен... - Елена се отдръпна рязко от него. беше си поставила за цел той да бъде първият съблечен. А това означаваше да е вечно недоволна. - Никой ли не те е учил, как да се държиш с жена? Та аз съм дама!!

Кели отстъпи крачка назад и плъзна поглед по тялото на младия инкуб. С радост отбеляза, че той има значително по-малко дрехи от нея. А сега единствено дънките деляха кели от победата.

Тя се усмихна доволно при мисълт и рязко бутна оуен назад. Момчето легна по гръб на земята, без да си придава изнеадан вид. Елена се надвеси на днего и започна бавно да го целува, минавайки през устните му, вратът му, слизайки надоло към дънките му.

-Следващия път може да избереш коя дреха да махна
- самодоволна усмивка, последвана с палав поглед озариха лицето на тъмнокосата.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Чет Ное 24, 2011 5:06 pm

Брюнетката го бутна на земята, и започна да целува устните, врата и плочките му. Оуен прочисти гърло. Признаваше й го, беше добра, но не той щеше да е първия останал без дрехи. Смит се усмихна и се изправи до седнало положение:
-Нека свалим тази тениска, пречи ми. - намигна й той и й помогна да се оттърве от тениската възможно най-бързо. След това стана, вдигна на ръце вампирката и опря гърба й до дървото което бе непосредствено близо до тях. Вдигна ръцете й нагоре, показвайки й кой командва тук, и започна леко да обсипва с целувки всяка част от кожата й която до която можеше да стигне. Целувките му, първоначално нежни и миловидни, станаха малко по-настойчиви и страстни. Най-накрая се отдръпна от вампирката и я погледна гордо:
-Ако сега се оплачеш, ще те съблека против волята ти. - засмя се той и си открадна още една малка целувка.

Owen Smith

Писане by Helena O'Callaghon on Чет Ное 24, 2011 5:25 pm

Елена изръмжа тихичко. Нямаше да отстъпи лесно. Не и толкова рано. Не и пред Оуен. Тяскръсти ръце пред гърдите си и присви очи.

-Някой казвал ли ти е, че да накараш вампир да прави нещо против волята си е почти невъзможно?

С едно движение Елена се озова зад него и обви ръце около кръста му. Захвана се да разкопчава колана му. Наддигна се на пръсти и долепи устни до врата му. Тя засмука кожата му съвсем леко, а после се отдръпна. Впи очи в него и допълни.

-Помогнах ти да разкопчаеш колана. Твой ред е да се отървеш от дънките си. - вампирката му намигна лааво и го целуна отново. Този път вложи повече страст и емоции.
Helena O'Callaghon

Писане by Owen Smith on Чет Ное 24, 2011 5:32 pm

-Мила моя, не съм толкова лесен. - засмя се той и повдигна леко брадичката на вампирката, вгледжайки се в пъстрите й очи. Не смяташе да се остави толкова лесно, затова нарочно махна само колана. - Какво и той се брои за дреха. - намигна й Оуен и разкопча нейните дънки:
-След като нямаш колан... - той повдигна небрежно рамене, а усмивката, която се разля по лицето му, хората сравняваха с 24 карата. Той целуна вампирката, кратко и внимателно, след което я вдигна, а тя обви крака около кръста му. Смит я целуна отново и се усмихна дяволито:
-Признай се за победена, нямаш какво да събличаш освен бельото. - намигна й инкубът и я пусна обратно на земята.

Последната промяна е направена от Owen Smith на Съб Ное 26, 2011 6:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Owen Smith

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото